DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

• Strona 886 z 893
  • 1
  • 884
  • 885
  • 886
  • 887
  • 888
  • 893
 #1074058  autor: kathumax
 13 cze 2019, 20:07
kozien70 pisze:
13 cze 2019, 12:54
Dlatego, że regulamin obowiązuje przez cały czas trwania umowy a nie tylko w chwili jej podpisywania?
Regulamin obowiązuje nie przez cały czas umowy, ale do czasu jego zmiany - o ile taka zmiana wystąpi (co zresztą jest dość logiczne). Przy czym jego zmiana, co do zasady, pozwala na wypowiedzenie umowy bez konieczności zapłaty ew. kary umownej.
 #1074061  autor: kozien70
 13 cze 2019, 20:49
Regulamin obowiązuje przez całą umowę, nie tylko w chwili podpisania, ale może się w trakcie zmienić jego treść. Przez cały czas trwania umowy nie wprowadzono do "mojego" regulaminu zmiany mówiącej o braku możliwości dołączenia kolejnych numerów w SmartPlanie Dodatkowym. Dla mojej umowy i abonamentu regulamin jest ciągle taki sam i cały czas zawiera ten zapis o dołączaniu kolejnych numerów. W regulaminie nie ma zapisu, że numery dodatkowe można dołączać tylko w chwili podpisywania umowy na numer główny. Konsultant w chwili podpisywania umowy twierdził, że będzie można to robić w dowolnym momencie trwania umowy na numer główny.
Zresztą nie ma co tu dyskutować. Sprawa jest od kilku tygodni w UKE, zobaczymy co powiedzą.
 #1074304  autor: kozien70
 17 cze 2019, 13:24
Otrzymałem dziś odpowiedź z interwencji UKE.
W skrócie: miałem rację, operator nadal powinien dawać mi możliwość dodawania kolejnych numerów do umowy, a konsultanci mówili nieprawdę. Poniżej istotne fragmenty z odpowiedzi UKE:
"Obecnie oferta Smart Plan LTE Wspólny jest ofertą archiwalną. Oferta Smart Plan LTE Dodatkowy jest natomiast dostępna w sprzedaży, wyłącznie w salonach i wyłącznie w opcji bez zakupu urządzenia
(...)
Klienci korzystający z oferty Smart Plan LTE Wspólny, mają możliwość dołączenia do istniejącej już Grupy Bliskich, kolejnych numerów w planie taryfowym Smart Plan LTE Dodatkowy.
(...)
W przesłanych do UKE wyjaśnieniach, Orange przyznaje, że zarówno podczas rozmowy z Doradcą Biura Obsługi Klienta z 23 maja br., który przyjmował od Pana zgłoszenie, jak również w treści odpowiedzi z 26 maja br. rzeczywiście zostały podane błędne informacje, za co Spółka za pośrednictwem UKE, Pana przeprasza.
Biorąc pod uwagę powyższe, zgodnie z obowiązującą Pana umową, może Pan do Grupy Bliskich dołączyć kolejne numery w planie Smart Plan LTE Dodatkowy".
 #1074457  autor: advert
 20 cze 2019, 09:54
Cześć
Posiadam obecnie pakiet Love TV+NEOSTRADA+Tel.komórkowy w warunkach promocyjnych z 2017r ( kwota za całość 89zł). Umowa kończy się za miesiąc. W międzyczasie został dokupiony dodatkowy abonament komórkowy i podłączony do umowy love którego zobowiązanie wygasa pod koniec 2020 r. W związku z tym mam kilka pytań:
- chciałbym zrezygnować z tel stacjonarnego, czy mozna to zrobić przy okazji aneksu?
- czy w ramach love mozna zmigrować internet z neostrady do jakiegoś planu LTE mobilnego ?
- czy mogę odpiąc ten dodatkowy numer od umowy Love w przypadku gdybym przeniósł wygasające usługi do innego operatora?
z góry dzięki za odp.
 #1074474  autor: FanOOO
 20 cze 2019, 14:11
advert pisze:
20 cze 2019, 09:54
Cześć
Posiadam obecnie pakiet Love TV+NEOSTRADA+Tel.komórkowy w warunkach promocyjnych z 2017r ( kwota za całość 89zł). Umowa kończy się za miesiąc. W międzyczasie został dokupiony dodatkowy abonament komórkowy i podłączony do umowy love którego zobowiązanie wygasa pod koniec 2020 r. W związku z tym mam kilka pytań:
- chciałbym zrezygnować z tel stacjonarnego, czy mozna to zrobić przy okazji aneksu?
- czy w ramach love mozna zmigrować internet z neostrady do jakiegoś planu LTE mobilnego ?
- czy mogę odpiąc ten dodatkowy numer od umowy Love w przypadku gdybym przeniósł wygasające usługi do innego operatora?
z góry dzięki za odp.
1. Jeżeli chcesz zrezygnować z voipa to musisz zrezygnować z TV, nie ma pakietu TV+NEO+TEL. KOM.
2. Nie, musisz podpisać nową umowę na pakiet LOVE z internetem mobilnym.
3. Nie, kolejny numer masz na oddzielnej umowie i nie ma on nic wspólnego z LOVE.
 #1074503  autor: pakierhakierxd
 21 cze 2019, 07:18
nie podlaczaj telefonu do routera ,nie podawaj nr i olej ;)
co za problem ;)
ja malo korzystam z niego ale co mi przeskadza ze jest wkurzy to odlacze :P
Nie oplacalo sie nie brać Orange Love ;)

Pozdrawiam :)
 #1074515  autor: zielony71
 21 cze 2019, 08:33
Z tego co mi wiadomo, to rozpakietowanie Love jest praktycznie niemożliwe.
Masz do wyboru przedłużyć umowę w całości, albo przenieść numer komórkowy (ten który był w pakiecie) do innego operatora.
Jest o tym długi wątek na forum Orange.

Pomagam wyciskać sok z Pomarańczy i wiem chyba wszystko o rabatach w Orange;-)
Zapraszam na mojego bloga o telefonach: http://zielony71.blogspot.com/
 #1074631  autor: malin_f1
 22 cze 2019, 20:24
witam
umowa kończy mi się za 3 miesiące , chciałem coś wynegocjować ale widzę że marnie z tym... z tytułu że mam stacjonarny tel żaden rabat już nie przysługuje, ceny telefonów chore... może złożyć wypowiedzenie? co to praktycznie da ?
 #1074658  autor: Vieslav
 23 cze 2019, 11:12
Czy po podwyższeniu prędkości światłowodu w ofertach dostępna jest jeszcze zniżka -10zł na Orange Love? Przed podwyższeniem prędkości światłowodu w aplikacji Mój Orange miałem możliwość przedłużenia umowy ze zniżką -10zł na pakiet Love światłowód + komórka, teraz wyświetla się błąd przy próbie obejrzenia oferty.

http://www.speedtest.pl/test/156662163
 #1075730  autor: maksymilian
 09 lip 2019, 06:56
05.07 po złożeniu wypowiedzenia umowy udało wynegocjować się następujące warunki umowy :

Orange Love ( internet do 20 MB + telefon stacjonarny z nielimitowanymi rozmowami na numery stacjonarne i do Unii Europejskiej w strefie 1 + komórki do USA i Kanady + telewizja)

Trzy numery no limit. Pierwszy dołączony do pakietu bezpłatnie + 2 kolejne po 15 zł

12 GB internetu na każdym z numerów, w Polsce w ramach abonamentu smsy, mmsy, numery stacjonarne no limit

Bezpłatne rozmowy w roamingu w Unii Europejskiej w strefie 1 + pakiet internetowy na numer chyba około 3,6 GB.

Na powyższą ofertę skumulowało się wiele rabatów.

Całkowity koszt 130 zł

Piszę tą wypowiedź aby podziękować Panu Bogu za tą wielką łaskę 😊

I aby naprowadzić Was na to co można ,, ugrać "

Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze. Również dla Najbliższych + 😊
 #1076027  autor: Dilo81
 12 lip 2019, 18:46
maksymilian pisze:05.07 po złożeniu wypowiedzenia umowy udało wynegocjować się następujące warunki umowy :

Orange Love...

Trzy numery no limit. Pierwszy dołączony do pakietu bezpłatnie + 2 kolejne po 15 zł
Ten bezpłatny numer to standardowy abonament komórkowy w pakiecie Love, czy udało Ci się jeszcze dodatkowo ugrać darmowy numer?
 #1076159  autor: MaziSM
 15 lip 2019, 12:28
Witam,

W sierpniu kończy mi się Orange Love, telefon stacjonarny, internet, tv oraz telefon komórkowy, za które płace niespełna 100 zł.

Chce zrezygnować z TV i telefonu stacjonarnego żeby pozostać przy internecie domowym oraz abonamencie komórkowym. W salonie oraz poprzez infolinie oferuje się mi to za 80 złotych.

Czy wypowiedzenie umowy coś da? i ewentualnie co ktoś przy podobnych warunkach otrzymał ?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
 #1076454  autor: tampl1
 18 lip 2019, 19:49
kiedy mogę złożyć wypowiedzenie oragne do końca umowy zostało mi około 4 miesięcy. W salonie poinformowano mnie że 2 m-ce przed końcem umowy. Ponadto Pani zapytała mnie czy chcę zrezygnować z numeru telefonu. Co to znaczy
 #1077366  autor: Grzech89
 29 lip 2019, 20:25
Składasz wypowiedzenie umowy wiec musisz określić czy numer ma być zdezaktywowany czy przejść w ofertę na kartę. A kiedyś najlepiej było zgłosić się do przejścia na kartę u konkurencji wtedy Orange miał w systemie info o przejściu i dawało się coś ugrać.
  • Strona 886 z 893
  • 1
  • 884
  • 885
  • 886
  • 887
  • 888
  • 893
  • 1
  • 884
  • 885
  • 886