DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

• Strona 86 z 94
  • 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 94
 #1071123  autor: aree1987
 05 maja 2019, 19:07
Witam, w związku z przeprowadzką szukam chetnego na cesje umowy wraz routerem Huawei b525s na gwarancji i 9-8mczną umową pozostałą do końca. Router oczywiście za darmo koszt cesji 99zl pokrywa zainteresowany. Kontakt na priv ale preferowany mail areq1987@gmail.com Jestem z Mielca i tam też preferowana cesja w salonie.
 #1073131  autor: martin87
 04 cze 2019, 08:04
Umowa na ten no limit lte t-mobile przedłuża się automatycznie na czas nieokreślony z tą samą kwotą abonamentu (45zł/55zł) czy muszą ją jakoś ręcznie przedłużać by się nie zamknęła do zera? Wolałbym pozostać przy obecnej wysokości abonamentu. Dlink 921 póki co działa i nie ma sensu go wymieniać ani zmieniać operatora (lepszego w okolicy i tak nie ma i raczej nie będzie).
 #1073133  autor: martin87
 04 cze 2019, 08:24
pakierhakierxd pisze:
13 wrz 2017, 10:38
Sam obecnie Netie 15 mb ,sprobuje zmienic na swiatowod 50 mb ale jesli beda za duze koszty wezmę chyba T-Mobila ;)
Przed T-mobile miałem Netię 10Mb/s, a jeszcze wcześniej na tych samych kablach Neostradę 10Mb/s Choć pamiętam jak zamawiałem Neostradę to konsultant mówiłem, że jak będzie przekraczać 2.5Mb/s to będzie bardzo dobrze, a goniło 10Mb/s. Jednak upload 1Mb/s zabijał wszystko. Na światłowód nie ma szans.
 #1073138  autor: pakierhakierxd
 04 cze 2019, 09:23
Ja wróciłem do Orange z pakietem Orange Love do kwietnia 2021 ;)
jak zmienię to tylko na światłowód :D
ale wątpię w to 400-1200 szkoda mi na podłączenie a do 20 mb mi nie przeszkadza ,nie brakuje i tak prawie nie pobieram a jak chcę szybciej kupuje na Allegro 72 gb za 5zł :)

Pozdrawiam :)
 #1074455  autor: Kryniczanin
 20 cze 2019, 09:33
Przedłużyłem umowę - warunki takie same jak dla bezdomnego z ulicy (z czystym BIK,BIG) - ot szacunek T-Mobile dla klienta za dwa lata współpracy bez choćby dnia opóźnienia z płatnościami.

Oferta pojawiła się na trzy miesiące przed końcem umowy.

49 pln za b525 i 49 pln miesięcznie. Router zostawiam sobie na zapas jak ten z 2017 zdechnie.

Jakość jak wiadomo jest bardzo słaba, ale trzeba uczciwie przyznać, że nie ma innej oferty porównywalnej z tą - brak limitu danych.
 #1074456  autor: pakierhakierxd
 20 cze 2019, 09:52
szkoda ze play nie ma bez limitu danych :(
moze za 2 lata jak bedzie sie konczyc umowa adsl z Orange :D
ale chyba nie podpisalbym juz na 2 lata na net mobilny ,zrazilem sie ;)
u mnie kazdy operator spada do 512-1 mb w godzinach szczytu .
Kiedy kabel Orange ciagle 12-18 ;)
ale za 2 lata moze wydam te 400 na podlaczenie swiatlowodu 50/100 mb.

#1074458  autor: Kryniczanin
 20 cze 2019, 10:28
Ja powiem tyle, dzięki Bogu znajduję się w zasięgu dwóch stacji LTE 800 only oddalonych od siebie o 1 km. Jakby była jedna to już by był magiczny 1mb/s wieczorami, obecnie jest około 7 co jest jeszcze znośne. Boli tylko, że u konkurencji nie ma choć 512GB bez limitu, bo Play i Plus targają po ponad 40mb/s wieczorami.
 #1074461  autor: piotrzet
 20 cze 2019, 11:14
Kryniczanin
Najpierw piszesz jaki to T-M zły bo żadnych rabatów i w ogóle, niżej "Jakość jak wiadomo jest bardzo słaba, ale trzeba uczciwie przyznać, że nie ma innej oferty porównywalnej z tą - brak limitu danych."
To w końcu się zdecyduj. Oferta nie ma konkurencji to logiczne, że nie będzie na nią żadnych rabatów. Co najwyżej za jakiś czas może podskoczyć cena.

https://www.speedtest.net/result/a/5504746145.png
 #1074467  autor: Kryniczanin
 20 cze 2019, 12:32
Jedno nie wyklucza drugiego - czy tak trudno to zrozumieć??? Co do podwyżki ceny - czy ja płaczę jak 80% tego forum o głupie 4 pln co więcej będę płacił? Czy wyję o 48-krotną podwyżkę ceny routera? Nie bo i tak cena jest niska i nikogo myślącego nie przeraża...

Co do docenienia klienta - nie trzeba zniżek, wystarczyło tylko np. dla obecnych klientów opcję 20 zwiększyć do 25mb/s i już po sprawie.

Jeszcze jedna ciekawostka:

Wprowadzono lejek - 1mb/s wystarczy tylko i wyłącznie zabrać kartę na działkę oddaloną o kilka km

W przypadku obu opcji, gdy T-Mobile stwierdzi korzystanie z Internetu Domowego w ramach Umowy poza zadeklarowanym
podstawowym adresem korzystania z usługi, może on. zmniejszyć tę prędkość w taki sposób, że do końca następnego Cyklu
Rozliczeniowego nie będzie ona większa niż 1 Mb/s we wszystkich wskazanych wyżej technologiach – dla pobierania i wysyłania.
Szacunkowa maksymalna prędkość pobierania i wysyłania danych przy braku ruchu internetowego pochodzącego od innych
użytkowników oraz przy znacznym ograniczeniu ruchu internetowego pochodzącego od innych użytkowników, dla technologii
stosowanych w Sieci a wyżej nieuwzględnionych podana jest w § 4 ust. 18 i ust. 19 RŚUT. Pomiar konsumpcji danych dokonywany
jest za każdy rozpoczęty 1kB osobno za dane wysłane i za dane odebrane.
 #1074492  autor: Karlos20
 20 cze 2019, 21:59
Kryniczanin: na serio oferta Internetu Domowego dla przedłużających ma już lejki 1 mega dla heavy userów i przemieszczających się? Podeślij jeśli możesz regulamin oferty, który otrzymałeś w ramach aneksu. To brzmi bardzo niepokojąco...
Jedno jest pewne, nie ma co z nimi przedłużać umowy, zresztą we wrześniu przejdzie umowa na czas nieokreślony, więc warunki się nie zmienią - muszą na miesiąc przed powiadomić o zmianach, jeśli chcą zmienić zasady w trakcie gry. Dodajmy też kiepskie działanie każdego wieczoru... Nie ma co się dziwić - brak limitu GB na "pełnej" prędkości to unikalność oferty. Wiele osób to wykorzystało do niecnych celów.

:arrow: Chcesz wypróbować ORANGE FLEX i dostać 50 zł na swoje konto bankowe? Napisz na PW / wejdź na dedykowany wątek, wpisz kod polecający przy aktywacji Flexa w aplikacji. Jeśli po włączeniu planu, odnowisz go za miesiąc - kasa jest Twoja! Polecam :!:
 #1074494  autor: Karlos20
 20 cze 2019, 22:24
matek451: Dzięki. No to wszystko jest już jasne.
Dobra rada: trzymajcie się bieżącej umowy i nie przedłużajcie jej na nowych warunkach, bo można oberwać lejek 1 mega. Pytanie jest tylko takie: jak będą sprawdzać, gdy Abonent usługi oddali się nawet o kilkaset metrów lub przeloguje się do innego nadajnika? Dadzą mu z tego tytułu bana z 1 mega? Śmierdzi mi tu absurdem.
Orange jakoś rozwiązał z tym problem i za zmianę "strefy" pobiera opłatę. Play z NETBOXEM obcina limit GB za przeniesienie usługi w inny rejon. Plus nie ma takich dziwnych ograniczeń, ale ma słynnego FUPa w ramach opcji "LTE bez końca".

:arrow: Chcesz wypróbować ORANGE FLEX i dostać 50 zł na swoje konto bankowe? Napisz na PW / wejdź na dedykowany wątek, wpisz kod polecający przy aktywacji Flexa w aplikacji. Jeśli po włączeniu planu, odnowisz go za miesiąc - kasa jest Twoja! Polecam :!:
 #1074499  autor: Kryniczanin
 21 cze 2019, 04:37
Tak, teraz deklarujesz przy podpisaniu umowy/aneksu miejsce użytkowania i za zmianę miejsca użytkowania - lejek.

Ja będę korzystał w jednym miejscu - wiedziałem o tym i mi to lotto, że tak powiem,

Zwróćcie uwagę na ten zapis:
W przypadku obu opcji, gdy T-Mobile stwierdzi korzystanie z Internetu Domowego w ramach Umowy poza zadeklarowanym
podstawowym adresem korzystania z usługi, może on. zmniejszyć tę prędkość w taki sposób, że do końca następnego Cyklu
Nie do końca bieżącego cyklu, tylko następnego. Czyli w pierwszy dzień okresu T-Mobile wykrywa zabranie karty na działkę i co? Lejek na dwa miesiące, na dwa a nie na jeden :!: :!: :!:

Jak widzicie poszli na całość - dodatkowo wystarczy, że kupisz dobrą antenę np. do pasma 1800 podłączysz ją by mieć jakieś wyniki znośne z oddalonej stacji która nie jest LTE 800 i co za to? Lejek na dwa miesiące za podłączenie anteny- twoim zasmarkanym obowiązkiem jest korzystanie tylko z LTE 800 ha ha
 #1074500  autor: pakierhakierxd
 21 cze 2019, 07:00
Sprawdzilem i w mojej lokalizacji juz nie oferuja tmobile domowy xD
haha :)
myslalem przepisac na kogos go we wrzesniu bo konczy sie umowa ale 149zl chca wiec nie beda mieli zadnego klienta ;) ,to juz chyba wole Playa z lejkiem 300 gb :D

• Strona 86 z 94
  • 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 94
  • 1
  • 84
  • 85