DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

#1072498  autor: patrix-83
 24 maja 2019, 20:11
Mam pytanie do użytkowników i nie tylko do użytkowników tych telefonów tj. Huawei P30 Lite i LG G7 Fit jak działa tryb DUAL SIM przy włożonych 2 kartach sim jednocześnie ponieważ planuje zakup 1 z tych w/w telefonów a mianowicie gdy 1 karta zalogowana jest do LTE to 2 karta jednocześnie może być tylko maksymalnie zalogowana do 3G (WCDMA) czy tylko do 2G (GSM) czy może obie karty mogą pracować jednocześnie w LTE w tych telefonach?

Prosiłbym o info bo nigdzie takiej informacji nie mogę znaleźć, ani na stronie producentów tych telefonów ani w specyfikacjach technicznych czy choćby filmikach na youtube.
 #1072633  autor: maniek357
 26 maja 2019, 20:20
Słabo szukasz. Znalezienie informacji o Huawei zajęło mi minutę.
Druga karta SIM:
4G / 3G / 2G
4G (LTE TDD / LTE FDD)
3G (WCDMA)
2G (GSM)
https://gsmonline.pl/artykuly/huawei-p3 ... -czy-warto

LG pewnie ma podobnie.
 #1072634  autor: pakierhakierxd
 26 maja 2019, 20:23
Ogólnie to w większości tel standard się robi ;)
Wogóle ja bym na twoim miejscu zamiast p30 lite wziął mate 20 lite -2 karty w lte jak u mnie w P20 ;)
jest podobny spec. a można nawet uż za 650 dostać allegro z mediaexpert ;)

Pozdrawiam :)
 #1072641  autor: patrix-83
 26 maja 2019, 22:35
Ale czy Wy na pewno dobrze zrozumieliście moje pytanie - 2 karty sim jednocześnie???
Jak jedna karta w tych telefonach jest zalogowana do LTE do druga też jednocześnie pracuje w LTE czyli obie pracują jednocześnie w LTE i na wyświetlaczu jest widoczne zalogowanie do LTE dla sim1 i LTE dla sim2 jednocześnie???

Bo np. Huawei P20 Lite z obiema kartami może pracować tylko jednocześnie w trybie sim1 z LTE a sim2 z GSM(2G).