DAJ CYNK
 • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 • Strona 14 z 14
 • 1
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 #1067165  autor: Kryniczanin
 09 mar 2019, 13:21
Najważniejszą część infrastruktury krytycznej umiejscowili obok hurtowni. Tego nie da się obronić w żaden sposób.

To tak jakbym milion pln w gotówce umieścił w piecu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 #1067218  autor: patrix-83
 10 mar 2019, 08:49
darekka pisze:
04 mar 2019, 11:05
Dostał ktoś(w szczególności klient prepaid) jakąś sensowną rekompensate za te cuda, bo dziś na wysłane wczoraj 2 reklamacje z 3ech dostałem odpowiedź, że to miało charakter siły wyższej i w związku z tym dają łaskawie po 10zł. na numer?
Moim zdaniem to ta "siła wyższa" to delikatnie mówiąc pic na wode, bo kto przez ponad tydzień nie potrafi przepiąc systemów na awaryjne obwody, a tak newralgiczne systemy trzyma w "kurniku".
darekka,
pytałeś więc odpowiem Ci jak wyglądała moja reklamacja na utracone 6GB po pożarze serwerowni w T:

Treść mojej reklamacji z dnia 7.02: "Dla numeru 787 ........... (hasło abonenckie: ..............) posiadam tą ofertę internetu na kartę: http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specja ... t-na-karte i zgodnie z warunkami zawartymi w regulaminie tejże oferty (ZAŁĄCZNIK E-MAILA) mogłem sobie kumulować internet co miesiąc doładowując ostatniego dnia ważności pakietu GB konto dowolną kwotą od 5zł gdzie za każde doładowanie dostawało się bonus internetowy.

Miałem uzbierane 6GB ważne do 31.01.2018 i na ten dzień przypadło przedłużenie tych 6GB poprzez doładowanie. Niestety w wyniku pożaru jaki miał miejsce w T-mobile konta nie udało się doładować w tym dniu i straciłem uzbierane 6GB. Mało tego gdy już udało się doładować konto 1 lutego za 5zł to bonus w wysokości 2GB za doładowanie zgodnie z regulaminem tej oferty się nie przyznał i dopiero przy próbie doładowania konta 2 lutego za 5zł otrzymałem bonus 2GB który jest obecnie widocznie na koncie.

Reasumując przez Państwa awarie wynikłą z pożaru straciłem 6GB kumulującego się pakietu danych + nie otrzymałem 2GB pakietu za doładowanie 1 lutego kwotą 5zł.

Proszę o zwrot łącznie 8GB internetu na saldo internetu na którym znajduję się obecnie 4GB ponieważ na żadnym innym saldzie nie może się ono znajdować gdyż nie będę mógł go przedłużać co miesiąc. Konieczne jest włączenie tych 8GB do salda internetu 4GB tak aby razem stanowiły całość i widniały na koncie jako łącznie 12GB a nie jako osobne 4GB + 8GB. Proszę o dodatkową rekompensatę w formie doładowania konta numeru kwotą 20zł za zaistniałą sytuację i opóźnienia w działaniu usług które nadal wszystkie nie działają w pełni.

Proszę naprawić krótki kod *150*162*1# dla sprawdzania salda tegoż internetu gdyż nadal nie działa a zgodnie z warunkami tej oferty w regulaminie kontrola stanu internetu poprzez aplikację mój T-mobile i Miboa jest wykluczona.

Proszę o odpowiedź na e-maila z którego piszę i proszę się wyraźnie zapoznać z tym co piszę wyżej ze zrozumieniem a w razie dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny tylko i wyłącznie pod numerem kontaktowym 790......... gdyż na nr internetowy nikt się nie dodzwoni.
Dziękuję.
Patryk"

Odpowiedź T-mobile w ten sam dzień 7.02: "Dzień dobry,
uprzejmie informuję, że dodałam do Pana konta internet - jego obecna ilość to 10GB. Dodałam również 20zł z tytułu niedogodności, za które przepraszam w imieniu Operatora.
Życzę miłego dnia

Sandra........
Konsultant "

Reasumując ja byłem pozytywnie i miło zaskoczony z rozwiązania mojej reklamacji po pożarze przez T-mobile i spełnienia moich oczekiwań z treści reklamacji.
 #1083120  autor: -TACS-
 03 lis 2019, 00:06
Czy T-Mobile ma jakąś awarię?
W tym tygodniu zleciłem aktywację dwóch usług, jedną aktywację poprzez SMS drugą poprzez serwis internetowy. Jedna powinna się aktywować od razu druga do 24 godzin. Ani jedna ani druga się nie aktywowała. To znaczy w przypadku jednej - usługi Supernet video u mnie w serwisie internetowym usługa jest aktywna, w mojej aplikacji na telefonie jest aktywna, a na monitorze u konsultanta nieaktywna (sic!). Oczywiście transfer potrącało mi zgodnie z tym co widoczne u konsultanta a nie u mnie. Internet mobilny nie działa i otrzymałem odpowiedź, że przecież dobrze działa. Cóż jak w przypadku Supernet Video - ja widzę, że nie działa, oni, że działa. Teraz próbuje się zalogować do serwisu internetowego - nie działa.
Czy coś się tam wyrabia?
 #1084754  autor: -TACS-
 01 gru 2019, 12:53
Widzę, że post nie wzbudził zainteresowania. Muszę sprostować, że powód nie działania internetu był jednak u mnie.

Natomiast problemu z aktywacją usług przez ponad miesiąc nie rozwiązano - dwie usługi się nie aktywowały, pierwsza z niewyjaśnionych przyczyn, druga , bo nie aktywowała się pierwsza, nie można dokonywać żadnych zmian na koncie bo się zablokowało. Z siecią nie ma kontaktu w tej sprawie.
Ostatniego SMS w sprawie brzmi:
T-Mobile: Uprzejmie informujemy, że zgłoszenie o numerze CRID00002615131 wymaga dodatkowej weryfikacji. Postaramy się odpowiedzieć na zgłoszenie do dnia: 24-11-2019. Przepraszamy za niedogodności.
dlatego dnia 27.11.2019 o godzinie 18:41 zadzwoniłem do konsultanta dlaczego pomimo około miesiąca problemu nie rozwiązano. i dlaczego ostatni SMS w sprawie brzmi, że poroblem zostanie rozwiązany kilka dni temu i brak jest kolejnej informacji. Konsultant naradził się z kierownikiem i poinformowano mnie, że do mnie oddzwonią i oczywiście do dziś (01.12.2019) to nie miało miejsca.

Aż mi się przypomina scena z filmu Miś S.Barei jak szatniarz nie ma czyjegoś płaszcza i woła kierownika żeby powiedział "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi" :lol:
I to chyba w pełni obrazuje podejście tej sieci do awarii.
Jakiś czas temu reklamowałem działanie systemu urzędu państwowego i już w dniu wysłania pisma przez ePUAP zadzwoniono do mnie, wszystko wyjaśniono i również tego samego dnia wszytko było poprawnie. A w T-Mobile jak na Misu Barei.
Ale brać pieniądze za abonament od zablokowanego konta to jak najbardziej. Abonament i tak zawyżony, bo w internecie mobilnym zapłaciłem za opcje z szybszym a nie wolniejszym transferem i internet pochodził tak jakiś czas po czym zwolnił do 9 Mb/s czyli grubo w opcji wolniejszej i... również nie mają mojego płaszcza.

Nie ma to jak awaria w T-Mobile.
 #1084906  autor: biala1991
 04 gru 2019, 20:06
TM chyba przyjęło strategię chowania głowy w piasek. Jeśli nie potrafią czegoś naprawić to grają na zwłokę licząc, że zniechęcony klient odpuści i wtedy mimo braku rozwiązania sprawa przestaje istnieć :)
Miesiąc temu zgłaszałam pewien problem i żadnej reakcji. Przypomniałam się mailem, przyszła odpowiedź, że zgłoszenie oczekuje w kolejce, nawet nie podali przewidywanego terminu załatwienia. Jestem przekonana, że minie kolejny miesiąc a ta kolejka nie posunie się na milimetr do przodu :D

Możliwe, że pomogłaby wymiana karty, niestety właścicielem jest ktoś inny i wizyta w salonie odpada. Gdyby TM miał opcję zdalnej wymiany tak jak w Orange to chętnie wydałabym 15zł ale TM nic takiego nie oferuje
 #1084907  autor: Remington
 04 gru 2019, 20:16
biala1991 pisze:
04 gru 2019, 20:06
TM chyba przyjęło strategię chowania głowy w piasek. Jeśli nie potrafią czegoś naprawić to grają na zwłokę licząc, że zniechęcony klient odpuści i wtedy mimo braku rozwiązania sprawa przestaje istnieć :)

Jednym tchem mogę wymienić kilkanaście firm będących w czołówce w swoich branżach, postępujących dokładnie tak samo. To niestety stało się normą, a jakość to rzadkość.

W Twojej wypowiedzi brakuje tylko, że często ten zniechęcony stanie się byłym klientem (choć w przypadku abo potrafią specjaliści z utrzymania potrafią na krótko zmienić wizerunek firmy o 360°). Utrata jednego szaraka ani trochę ich nie boli.
 #1084934  autor: biala1991
 05 gru 2019, 07:22
To że inne firmy postępują podobnie to jakby marna pociecha :) Problem jest, wszystko wskazuje na to, że TM nie robi nic żeby go rozwiązać a klient musi się z tym niedziałaniem jakiejś usługi pogodzić. Olewają tak totalnie, że nawet się nie wysilili na standardową spychotechnikę czyli: powiedzmy klientowi żeby wymienił kartę i niech spada :)
Simka jest bardzo stara więc faktycznie może być przyczyną ale ja tylko zgaduje. Na innym numerze z nową kartą był ten sam problem więc nie ma gwarancji, że wymiana uzdrowi sytuację
 • Strona 14 z 14
 • 1
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 1
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14