DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #1059471  autor: jarekt
 15 gru 2018, 13:14
Tak myślę, że poniższy post (i temat) to będzie post, który niektórzy polubią (a może nawet pokochają), a niektórzy znienawidzą (w tym oczywiście mnie :)).

Nikt o tym nie pisał do tej pory i nawet nic nie sugerował czy podpowiadał (przynajmniej nie zauważyłem tego).

Testuję od jakiegoś czasu tytułową "promocję" 150GB za 1zł dla ssaczy lub power userów czy maniaków oglądania na okrągło seriali :).
"Promo" jest nieoficjalne i jeśli ktoś odrobinę kojarzy moje posty na forum, to powinien wiedzieć co znaczy "nieoficjalne".

"Promo" (nazwę ją 150za1) przetestowałem na kilkunastu kartach w kilku lokalizacjach (osobiście i zdalnie dzięki rodzinie/znajomym).

Na razie mogę napisać tylko tyle, że chodzi o T-Mobile i o prepaida (kto tego nie wiedział do tego momentu, to jest cienki ;)).
No dobra, dodam jeszcze następującą podpowiedź: z prędkością 5Mbit/s można przesłać dziennie 50GB, a z prędkością 50Mbit/s można przesłać dziennie 500GB.

"Promocję" badam wciąż na kilka różnych sposobów aby więcej się o niej dowiedzieć.
Dyskutujcie. Może coś jeszcze dodam za jakiś czas.

Myślę, że będę w tym temacie zamieszczał różne takie ciekawostki (generalnie zweryfikowane przeze mnie) - inni oczywiście też mogą - stąd w tytule tematu od razu dałem dopisek "i inne takie...".

PS. Nie wysyłacie mi PW w tej sprawie.
 #1059479  autor: Robin560
 15 gru 2018, 14:28
czyżby supernet video ? który jakimś cudem działa poza aplikacjami, albo jakiś magiczny trik przy promocji za 1zł dziennie (nie tej starej) tej obecnej z 300mb neta.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1059488  autor: qcom
 15 gru 2018, 15:42
jarekt pisze:
15 gru 2018, 13:14
No dobra, dodam jeszcze następującą podpowiedź: z prędkością 5Mbit/s można przesłać dziennie 50GB, a z prędkością 50Mbit/s można przesłać dziennie 500GB.
Jeśli można pobrać 500 GB (lub więcej przy wyższej prędkości) dlaczego nazywasz to 150GB za 1 zł? Coś tu nie gra :mrgreen:
 #1059504  autor: jarekt
 15 gru 2018, 17:27
Pamiętajcie, że najbardziej aktywni tutaj na forum są akurat pracownicy T-Mobile różnych szczebli i departamentów (zarówno jawni jak i niejawni).
Więc najlepsze rozwiązanie jakie ja bym sugerował, to podpowiadanie i potwierdzanie, a gotowe opisy i konkretne wskazówki to najlepiej wysyłać sobie na PW.

Ale róbcie jak chcecie. Sam jestem ciekaw jak się to rozwinie i ile, licząc od dzisiaj, "promo" będzie jeszcze działać :).
 #1059508  autor: jarekt
 15 gru 2018, 17:39
Tak jak pisałem, na tej promo mi osobiście nie zależy, więc możecie pisać do woli. Zresztą ja Wam przecież nie mogę niczego zabronić hehe, a nawet sugerowanie czy proszenie jest przez niektórych bardzo niemile widziane.
Jak promo padnie jutro z jakiegoś powodu, to no problema :).
 #1059518  autor: qcom
 15 gru 2018, 18:29
Jak Ci nie zależy to tym bardziej daj jakąś podpowiedź albo napisz na PW jak to włączyć. :D Czekam na podłączenie światłowodu, miał być w listopadzie więc zerwałem umowę z netią, oczywiście światłowodu jeszcze nie podłączyli i od 10 dni jadę na LTE więc te dodatkowe GB byłyby dla mnie zbawienne zanim będę miał znowu normalny nielimitowany internet :D
 #1059519  autor: piotrzet
 15 gru 2018, 18:31
marcin19883 pisze:
15 gru 2018, 17:33
Pracownicy T-mobile zanim by cokolwiek zgłosili, to miną wieki. Jakoś w PLAY były rózne tweaki i długo działały. Nikt tego nie łata.
Oprócz czasu zgłoszenia jeszcze może być tak że im system się wysypie a naprawa może też trwać długo :lol:

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1059529  autor: TomLee
 15 gru 2018, 19:46
o sieci TM pisze się na tym forum chyba najmniej, więc teoria, że jest tu sporo pracowników tej sieci jest raczej mocno naciągana. W moim mieście jest tylko jeden salon TM i kilku pracowników.
 #1059530  autor: jarekt
 15 gru 2018, 19:58
@TomLee, ja nie pisałem o jakimś konkretnym dziale - bo są działy i masa tematów w nich, w których T-Mobile jest jak zeszłoroczny śnieg - ale o całym forum.
No i na forum są działy, i konkretne wielgachne tematy, w których T-Mobile "próbuje" dominować :).

Ale możemy uznać, że nie ma tu T-Mobile i że nic się nie stanie, więc można opisać wszystko dokładnie aby wszyscy skorzystali.
 #1059843  autor: michcio123
 19 gru 2018, 17:48
Aby skorzystać z tytułowej promocji na pewno wymagane jest wykonanie jakiejś nie standardowej czynności dotyczącej pakietu za 1zl(przynajmniej tak myślę :) ). Przydała by się jeszcze podpowiedź czy trzeba to robić wtedy gdy chce się z promocji skorzystać w danym dniu czy wystarczy jednorazowo?