DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #1055959  autor: Wojtt9
 21 lis 2018, 22:34
Witam korzystam bardzo dużo z SMS grupowych mam wiele grup w kontaktach na koncie google do tej pory jedyną niezawodną aplikacja była systemowa wiadomości ( wszystkie inne wariowaly). Zakupiłem nowy tel mi a2 lite i tu niespodzianka przez aplikację wiadomości nie ma możliwości korzystania z tych grup! Próbowałem zainstalować starsze wersje android Messages ale bez skutku. Kto pomoże rozwiązać ten problem
 #1056895  autor: Eragon
 24 lis 2018, 23:02
A instalacja innych appek obsługujących wiadomości? Niby względem tamtego okresu, ich rozwój poszedł do przodu i może już sobie radzą. Wielu poleca Textra: https://textra.uservoice.com/knowledgeb ... -messaging
I jak widać, ma obsługę grupowych.

A w swej Androidowej appce, próbowałeś tego?
Open your Android Messages app, tap Menu>Settings>Advanced>Group Messaging, and select the "mass text" option.

:smt006