DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Dział poświęcony w całości na produkty firmy Xiaomi.
 #1055816  autor: watero
 21 lis 2018, 12:11
Witam! Od 2 dni jestem posiadaczem Mi8, MIUI Global 10.0. Przesiadlem się z S7 Edge i nie wszystko do końca mi pasuje. Co prawda, większość informacji znajdę na Google, ale tej, już nie dam rady. Otóż zauważyłem, że nie mam preinstalowanej aplikacji typu sHealth jak na samsungach. Tam liczyło mi kroki, sen, mówiło ile brakuje do celu, motywowalo. Kolega doradzil mi ściągnąć aplikacje MI Fit, właśnie jestem po instalacji, lecz nie wiem jak to będzie działało (kroki liczy) . Czy był to dobry wybor? Bo to raczej aplikacja do opaski. Druga sprawa, jak na ekranie blokady oraz w tym menu gdy przejdziemy na lewo po pulpitach i są wszystkie skróty, dodać liczbę kroków przemierzonych? Widziałem na YT, że się da.

Pozdrawiam!
 #1055940  autor: Eragon
 21 lis 2018, 21:07
Samsung to nie wszystko. Pododawali tych appek od siebie, żeby mieć co prezentować i czym się chwalić... a czy komuś to tak potrzebne? Od typowo zdrowotnych kwestii jest właśnie opaska w połączeniu z MiFit czy innym programem ją obsługującym. Krokomierz to bajer. Chcesz go?
Masz go.
A przynajmniej na ekranie po lewej, klikasz dostosuj na dole, i masz coś takiego:

Obrazek

Z ekranem zablokowanym nie wiem, musiałbyś się chyba pobawić zmianą motywów/launcherów na takie które przerzucą tam to info.

:smt006
 #1056118  autor: Eragon
 22 lis 2018, 18:42
No to mnie zaskoczyłeś.
Jaki soft?
Próbowałeś appek z GP?

:smt006