DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 189 z 193
  • 1
  • 187
  • 188
  • 189
  • 190
  • 191
  • 193
 #1052560  autor: admundo
 18 lis 2018, 14:54
Ale z tego co widzę to ten pakiet można tylko włączyć tylko jeden na 30 dni, w odróżnieniu od pakietu za 5 zł. Dlatego swego czasu uważałem że wszystkie pakiety tak mają a dotyczyło to tylko pakietu za 3 zł.
 #1055003  autor: admundo
 20 lis 2018, 19:03
A ja dalej walczę z RBM/Play - pół kilometra do dobrego nadajnika pod niebem z którego są dobre prędkości a router i tak mnie łączy z nadajnika kilometr dalej na 3 piętrowej kamienicy z którym są ciągle problemy z zasięgiem i z prędkością.
 #1055890  autor: jarekt
 21 lis 2018, 16:20
===============================================
Sposoby na 3-krotne, darmowe ściągnięcie lejka
===============================================


Korzystając z okazji, że dzisiaj imieniny Janusza i RBM rozdał rano lejki, przedstawiam sposoby na 3-krotne, darmowe ściągnięcie lejka.
Dopiero za 4. razem ściągnięcie lejka będzie płatne.

Te 3 darmowe sposoby można stosować w dowolnej kolejności w zależności od sytuacji jaką mamy na numerze i od pory miesiąca/DILa (cóż, w sumie ta ostatnia kwestia jest w miarę jasna i identyczna dla wszystkich :)) i kilku innych spraw.

Punkt 1. każdego z 3 darmowych sposobów (i 4. płatnego sposobu) czasami można pominąć ale nigdy nie wiadomo kiedy. Jeśli był akurat wymagany (dowiesz się po fakcie :)), a go pominęliśmy, to cała dana metoda idzie do piachu. Dlatego nie zalecam jego omijania.


------------------------------------
I. Pierwszy sposób darmowy.
------------------------------------
1. Przełączamy się na 3G (wymuszamy 3G). Zużywamy cały pakiet MB/GB aż do otrzymania tzw. "drugiego" lejka czyli 0,03Mbit/s (32kbit/s). Pierwszy "lejek" to oczywiście 2Mbit/s.
2. Włączamy darmowy pakiet 600MB na 8dni (7+1).
3. Po upewnieniu się, że otrzymaliśmy pakiet (*107#), wyłączamy go (600MB oczywiście zostaje). Jest to ważne, bo to pakiet cykliczny i od 8/9 dnia została by pobrana opłata 5zł.
4. Przełączamy się na LTE (wymuszamy LTE).
5. DIL działa z pełną prędkością.

Sposób daje nam maksymalnie 8 dni (licząc z dniem "zrobienia") darmowego i nielimitowanego LTE.


------------------------------------
II. Drugi sposób darmowy.
------------------------------------
1. Przełączamy się na 3G (wymuszamy 3G). Zużywamy cały pakiet MB/GB aż do otrzymania tzw. "drugiego" lejka czyli 0,03Mbit/s (32kbit/s). Pierwszy "lejek" to oczywiście 2Mbit/s.
2. Włączamy darmowy pakiet 1024MB na 31dni (30+1).
3. Przełączamy się na LTE (wymuszamy LTE).
4. DIL działa z pełną prędkością.

Sposób daje nam maksymalnie 31 dni (licząc z dniem "zrobienia") darmowego i nielimitowanego LTE.


------------------------------------
III. Trzeci sposób darmowy.
------------------------------------
1. Przełączamy się na 3G (wymuszamy 3G). Zużywamy cały pakiet MB/GB aż do otrzymania tzw. "drugiego" lejka czyli 0,03Mbit/s (32kbit/s). Pierwszy "lejek" to oczywiście 2Mbit/s.
2. Ładujemy konto kwotą 5zł.
3. Otrzymasz Bonus 10MB ważny 6dni (5+1). 5zł zostaje nienaruszone na koncie.
4. Przełączamy się na LTE (wymuszamy LTE).
5. DIL działa z pełną prędkością.

Sposób daje nam maksymalnie 6 dni (licząc z dniem "zrobienia") darmowego i nielimitowanego LTE.


------------------------------------
IV. Czwarty sposób PŁATNY.
------------------------------------
1. Przełączamy się na 3G (wymuszamy 3G). Zużywamy cały pakiet MB/GB aż do otrzymania tzw. "drugiego" lejka czyli 0,03Mbit/s (32kbit/s). Pierwszy "lejek" to oczywiście 2Mbit/s.
2. Kupujemy za 5zł jednorazowy pakiet 600MB na 31dni (30+1) w RBM1/5 lub za 3zł pakiet 25MB na 31dni (30+1).
4. Przełączamy się na LTE (wymuszamy LTE).
5. DIL działa z pełną prędkością.

Sposób daje nam maksymalnie 31 dni (licząc z dniem "zrobienia") darmowego i nielimitowanego LTE.


Wszystkiego najlepszego Janusze ;) !


PS. Lejek lubi czasami wrócić po 2 dniach :).
PS2. Niektóre opisane pakiety nie są dostępne w Play24.
 #1055908  autor: admundo
 21 lis 2018, 19:19
Daj kody na te pakiety bo nie widzę niektórych w Play 24. Dziś właśnie wskoczył lejek ale już za późno bo włączyłem pakiet za 5 zł. Za chwilę to wszystko i tak przejdzie do historii.
 #1055913  autor: lukkki82
 21 lis 2018, 19:29
Opcje jak najbardziej okej, znane, tylko nie zawsze dostępne w danych warunkach. Jak już się z danego pakietu korzystało na swoim koncie to drugi raz już nie da się go włączyć bądź włączysz tylko pakiet płatny.
 #1055914  autor: Kamil7878
 21 lis 2018, 19:35
@jarekt te życia z okazji imienin powinieneś skierować sam do siebie, temat się ciągnie kilka lat, na temat lejka od dłuższego czasu bardzo gorąco, ludzie wydają kasę a ty wykakujesz z wielkim dobrodziejstwem dajesz info jak się pozbyć lejka na 9 dni przed opadnięciem kurtyny...Brawo Ty... :D
 #1055915  autor: Tompson
 21 lis 2018, 19:39
I niestety nadszedł ten czas, dziś rano wyłączono mi DIL. Dzięki RBM za ost 3 latka :smt022 póki co odpaliłem fakt, decyzja jeszcze nie zapadła co dalej. Natomiast gdzieś przewinęła się na forum taka teza, że będą chętni przyjąć te 300.000 os po zakończeniu DILa. Pytam się ja więc: gdzie te special oferty na net od W3? bo coś ich nie widzę, czy liczycie że jeszcze coś drukną na czarny piątek lub święta? bo koniec roku tuż tuż, a konkurencja śpi.
 #1055917  autor: Kamil7878
 21 lis 2018, 19:41
lukkki82 pisze: Jak już się z danego pakietu korzystało na swoim koncie to drugi raz już nie da się go włączyć bądź włączysz tylko pakiet płatny.
Jest jeden pakiet który można było włączać do woli, tylko nikt o tym tu nie pisał, niektórzy zaraz powiedzą że nie pisali bo nikt nie pytał :D
 #1055928  autor: Kamil7878
 21 lis 2018, 20:13
@24bis24 kiedyś pisałeś o tym pakiecie o kodzie Ussd, lecz nie którym było to nie na rękę więc temat został szybko zamknięty, rozmawiają tu o głupotach a ważnych rzeczach na temat DIL-a, nikt nie mówił a wielu pytało...
 #1055939  autor: 24bis24
 21 lis 2018, 21:01
Jak ktoś pisał o tym darmowym 1GB to reszty można było się już tylko domyślać i nie ma teraz czego żałować.
Kto chciał to korzystał. :)

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1055941  autor: jarekt
 21 lis 2018, 21:13
Tyle wielokrotnych podpowiedzi czy nawet "gotowców" co było na tym forum na darmowy net w różnych opcjach (nie tylko DIL), czy na ściąganie lejków, to nigdzie nie było i już nie będzie :).
Może się ktoś kiedyś przyzna, że wpadł na pewne rzeczy, bo go forum naprowadziło czy wprost go oświeciło :).

W komentarzach pod niusami na Telepolis też sporo tego było przez ostatnie lata :).

@Kamil7878, tamten post jest formą żartu ale porady są jak najbardziej poprawne - powinny niektórym uzmysłowić, że mieli kilka rozwiązań tuż pod ręką, ale sposób podejścia niektórych do życia czy do konkretnego tematu jest taki, że o pewnych sprawach "nie pomyśleli" :). A tu myśleć trzeba...

To jest też taka informacja podsumowująca, i aby też na koniec sobie jeszcze trochę więcej pobrać bez zbędnych dodatkowych wydatków na kasowanie lejka.
Publikowanie takiego poradnika (czy jeszcze innych, bardziej pozbawiających operatora potencjalnych zysków) z rok czy 2 lata wcześniej nie byłoby zbyt dobrym pomysłem.
 #1055942  autor: Dorotea
 21 lis 2018, 21:18
Kamil7878 pisze:@24bis24 kiedyś pisałeś o tym pakiecie o kodzie Ussd, lecz nie którym było to nie na rękę więc temat został szybko zamknięty, rozmawiają tu o głupotach a ważnych rzeczach na temat DIL-a, nikt nie mówił a wielu pytało...
Ja pytałam i nikt nie chciał powiedzieć :) Dopiero user z małym dorobkiem zlitował się i napisał jak włączyć :)
 #1055944  autor: iphoneski
 21 lis 2018, 21:40
Ogólnie jest niestety tak, że ludziom nie chce się szukać tylko chcą żeby im wszystko na tacy podać, rozrysować, a najlepiej to przyjechać i włączyć za „dziękuję” albo nawet bez tego. Była tu nawet użytkowniczka, która jak się wyraziła „szuka mężczyzny, takiego prawdziwego, z krwi i kości, żeby jej wytłumaczył” chociaż dwie strony wcześniej ktoś już komuś rozpisywał, wystarczyło poświęcić kilka minut i już by wszystko wiedziała. Jestem administratorem w pewnych grupach na FB i na 80% pytań odpowiedzi można znaleźć w pierwszym wyniku z Google. Ale po co szukać? Po co w sieci są dziesiątki poradników do wszystkiego? Ktoś to dla zabawy sobie pisał bo nie miał co z wolnym czasem robić? Chyba nie.
  • Strona 189 z 193
  • 1
  • 187
  • 188
  • 189
  • 190
  • 191
  • 193
  • 1
  • 187
  • 188
  • 189
  • 190
  • 191
  • 193