DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1052140  autor: tre333
 18 lis 2018, 10:15
Szukam opcji jak najtańszego abonamentu (chyba nie ma opcji prepaid stacjonarny?) na numer stacjonarny, który obecnie jest na karcie SIM w Play.
Im taniej tym lepiej, ale na fizycznej karcie SIM a nie VoIP.
Chętnie coś MVNO, żeby umowa pisana była z kurierem, bo osoba na którą jest zarejestrowany jest niechodząca.
Infolinia Play zaproponowała mi wizytę w salonie, bo nie da się zmienić abonamentu na tańszy przez Play24 ani infolinię. Chętnie już pożegnam się z tą siecią.

Polecana na forum Sferia kończy działalność dla klientów detalicznych (stąd pozwoliłem sobie napisać nowy wątek). Proszę o pomoc
 #1052158  autor: Karlos20
 18 lis 2018, 10:27
Nadal jest oferta z numerem stacjonarnym za 1 zł/mies. w Play - musisz coś mieć w Play na abonament + mieć przeniesiony numer stacjonarny z innej sieci. W ofercie są nielimitowany rozmowy do Play i Play stacjonarnych. W innym wypadku abo wyniesie 10,99 zł mies.
Info: https://www.play.pl/promocja/formula-st ... /#wariant3

Jeśli chodzi o MVNO to raczej usługi komórkowe na zasięgu Plusa, np. Otvarta - najtańszy abonament to 7,99 a dla przenoszących 3,99 płatne co drugą fakturę przez pół roku od przeniesienia numeru.
A dopłacając niecałe 2 zł (koszt 9,90 miesięcznie) zyskujemy w a2mobile od Premium Mobile na 31 dni nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci na komórki i stacjonarne. No i wygodnie, bo na kartę.
Można się też przemęczyć i zdobyć Rebtela za darmo z no-limitem na rozmowy.
Wybór należy do Ciebie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1052282  autor: tre333
 18 lis 2018, 11:52
Dziękuję za szybką odpowiedź.

Skontaktuję się jutro z Otvartą, bo na stronie nie mają nic o stacjonarnych.
Próbowałem się przenieść do tego abonamentu w Play, ale chcą wizyty w salonie.

A2Mobile nie prowadzi numerów stacjonarnych i nie można ich do nich przenieść (taką dostałem odpowiedź jakiś miesiąc temu). Obawiam się że Rebtel ma podobnie.
 #1052308  autor: Karlos20
 18 lis 2018, 12:06
tre333 pisze:Próbowałem się przenieść do tego abonamentu w Play, ale chcą wizyty w salonie.
Ofertę załatwisz w salonie, gdyż będą weryfikować, czy masz już coś w Play, żebyś mógł otrzymać rabat na numer stacjonarny.

Otvarta czy a2mobile to usługi mobilne. Podałem tylko przykład alternatywny. Poza tym numer stacjonarny na karcie SIM to niszowa i droga usługa.
Jest kilkadziesiąt ofert/taryf, gdzie możesz tanio i łatwo użyć numeru komórkowego jak numeru stacjonarnego - do odbierania (długa ważność konta na przychodzące) jak i wykonywania połączeń, tym bardziej, że nie masz ograniczeń typu "strefa domowa do 0,5 km".
Przykłady: posiadając numer w taryfie "wRodzinie" od aero2 masz za każde doładowanie 2 lata połączeń wychodzących i przychodzących,
> w nju na kartę gdy będziesz używać karty (połączenia, doładowanie konta), nie będzie konieczności wysyłania smsa, żeby utrzymać numer (promocja "Konto po wieki"),
> Rebtel - usługi ważne tak długo, kiedy będziesz mieć podpiętą kartę płatniczą, żeby korzystać z darmowego pakietu no limit.
Zastanów się dobrze, czy warto wiązać się z operatorem, żeby mieć na karcie SIM numer stacjonarny z wieloma ograniczeniami, podczas, gdy numer komórkowy posiada niemal każdy, a wydając mało można dopasować sobie jak najlepszą ofertę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥