DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 655 z 675
  • 1
  • 653
  • 654
  • 655
  • 656
  • 657
  • 675
 #1034446  autor: JFK2016
 09 lis 2018, 01:04
Legionista842 pisze:No i mam potwierdzone nie ma juz DUK od 1.5 roku .. To co ci dadza w salonie to wszystko...
Tia, a do mnie pod koniec października dzwoniła "wróżka Cecylia" i dostałem taką ofertę na której mi zależało. :)
 #1034449  autor: Maco2883
 09 lis 2018, 06:18
Legionista842 pisze:No i mam potwierdzone nie ma juz DUK od 1.5 roku .. To co ci dadza w salonie to wszystko... Ja mimo to wierze ,że jest ktoś tu z utrzymania i załatwi mi coś mam fun pack i 3 abonamenty .. Ma ktoś pomysł jak można coś z tym zrobić .. Potrzebuje canal plusy i polsat oraz multiroom . i do tego tel iphone na 36 miesiecy ...
Skad to potwierdzenie?
Z salonu? :mrgreen:

Przypominam ze salon ma w interesie rozprzestrzenianie takich informacji, po to zebys kupil abonament u nich a nie na infolini. Oni sami wyrobia statystyke a ty zaplacisz wiecej ;)

To samo z normalna infolinia sprzedazowa.
 #1034475  autor: euro01
 09 lis 2018, 07:47
JFK2016 pisze: Tia, a do mnie pod koniec października dzwoniła "wróżka Cecylia" i dostałem taką ofertę na której mi zależało. :)
strzykawa1 pisze:Jak ktoś chce usłyszeć co można max uzyskać to zapraszam na priv :)
Jakoś nikt nie mówi tutaj o tym co dostał w DUK. Wcześniej jednak ludzie zapisywali co można max otrzymać. a teraz jakaś tajemnica. Czyli jednak nie za bardzo można wierzyć, że DUK istnieje.
 #1034552  autor: zielony71
 09 lis 2018, 09:03
Po prostu nie ma się czym chwalić. Od dłuższego czasu można co najwyżej wyprosić 20% rabatu, a i o to nie jest łatwo. Telefony droższe niż w marketach. Lepiej przejść do konkurencji.
 #1034566  autor: Maco2883
 09 lis 2018, 09:37
zielony71 pisze:Po prostu nie ma się czym chwalić. Od dłuższego czasu można co najwyżej wyprosić 20% rabatu, a i o to nie jest łatwo. Telefony droższe niż w marketach. Lepiej przejść do konkurencji.
Niestety u konkurencji jest podobnie.
Jak patrze na oferty dla 2 numerow to wyglada jak zmowa cenowa. Za "sredni" pakiet w kazdej z sieci ok. 80zl.

Jedynie chyba play daje pelnoprawne 6 miesiecy bez abo przy przeniesieniu numeru.
T-mobile 10zl mniej.
 #1034613  autor: JFK2016
 09 lis 2018, 12:23
zielony71 pisze:Po prostu nie ma się czym chwalić. Od dłuższego czasu można co najwyżej wyprosić 20% rabatu, a i o to nie jest łatwo. Telefony droższe niż w marketach. Lepiej przejść do konkurencji.
Ja o nic nie prosiłem i dostałem to co chciałem (tylko gdybym nie dostał to teraz witałbym się z inną siecią). Płacę za 2 nr 55,98 w planie opymalnym (free: rozmowy, sms/mms, 15GB pakiet na nr później lejek 1Mbps, 100 minut rozmów międzynarodowych, dla 3 nr propozycja była 74zł), nie wiąże się to przymusem łączenia innych usług. Nie wiem jakie ktoś ma oczekiwania-że operator będzie dokładał aby klient tylko korzystał z usług... .
 #1034620  autor: zielony71
 09 lis 2018, 12:44
Ważne, że jesteś zadowolony. Tak, mam większe oczekiwania, bo jeszcze w ubiegłym roku dostałem 7 planów standardowych za 20 zł (za wszystkie). A jeszcze wcześniej, to rzeczywiście operator do mnie dopłacał :-D
 #1034681  autor: Lukaszsz
 09 lis 2018, 17:19
Zauważyliście że wraz ze startem nowych promocji, podnieśli abonamenty w ofercie dla firm? Każdy o 5,01 zł netto.

Ostatnio DUK Orange obiecał mi przedłużenie za 24,99 jak tylko numer będzie uprawiony. Ciekawe czy nagranie rozmowy wystarczy żeby propozycja była nadal aktualna, bo jeśli nie to czas uciekać do nju...

Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Siemens SL45i -> Nokia 6610i -> Siemens CX65 -> Siemens S65 -> Nokia E50 -> Nokia E51 -> Nokia E52 -> Nokia E6 -> Sony Xperia L -> LG G3s -> LG G3 -> LG G6 -> LG G7 -> Asus Zenfone 8
 #1050341  autor: Legionista842
 15 lis 2018, 18:36
JFK2016 pisze:
Legionista842 pisze:No i mam potwierdzone nie ma juz DUK od 1.5 roku .. To co ci dadza w salonie to wszystko...
Tia, a do mnie pod koniec października dzwoniła "wróżka Cecylia" i dostałem taką ofertę na której mi zależało. :)
No dzwoniła wróżka masz racje może nawet z simio czeskie firmy ktore dzwonią i wciskają kit ludziom ... I one zastepuja DUK.. Kolego... A co do ofert to tylko bez telefonu... Aparaty maja podobne ceny co w euro, media itp.. A to jest chore.. Oferty w Czechach i DE. Sa o wiele tańsze ..(mimo to ze wiecej od nas zarabiaja)
Ja place 150 za fun pack canal plus i polsat ....i 2 x 30 zl abon...

Teraz mam propozycje orange love + jeden abonament 30 zl + drugi abonament z iphonem xr na 36 miesiecy wszystko za 304 zł . kurła 304 x 36 miesiecy daje dobre auto a nie orange love i iphone.. A jeszcze teraz 9 mln kary dla orange...
 #1050444  autor: klimasz
 16 lis 2018, 13:25
ORANGE Love dla firm - ktoś dostał coś sensownego? Koniec umowy luty - niby dzwonili z Orange, ale jak chciałem, żeby przesłali ofertę na maila - to nie da się, tylko tu i teraz bo oferta jest przecież super ;)

Mówiono mi, że bez konsekwencji zerwą starą umowę - oczywiście raty pozostałe do spłaty - trzeba będzie zapłacić. Czy to wszystko co da się wyciągnąć? Może jakieś ceny telefonów chociaż dobre?
 #1050468  autor: sieko_94
 16 lis 2018, 16:47
Cześć wszystkim, to mój pierwszy post na telepolis, mam pytanie dotyczące Orange Love. Obecnie na ojca jest umowa z internetem stacjonarnym+TV+tel stacjonarnym, no i na niego jest też abonament na tel. komórkowy ze starym rabatem Orange Open, z którego ja korzystam i opłacam. Jako, że nie ma już Orange Open, a opcja Orange Love z 5gb internetu na komórkę mnie nie satysfakcjonuje, bo to po prostu dla mnie za mało, będę chciał sobie wziąć cesje numeru na siebie z końcem umowy, ale chciałbym żeby jego numer, który ma pre-paid wcisnąć do Orange Love. Wtedy miałby za 99zł/mies. wszystko na jednym rachunku łącznie z abonamentem na komórkę. Teraz pytanie czy jest to możliwe, czy nie ma takiej opcji żeby pre-paida wcisnąć na Orange Love mając abonament na inny numer, który też obecnie jeszcze widnieje na niego?
 #1050479  autor: JFK2016
 16 lis 2018, 19:11
tom5690 pisze:7 numerów za 20 zł to chore, ale czemu nie... I dziwić się, że ludzie przy no limicie za 20 zł czy 15 wybrzydzają.
Rozumiem takie ceny przy aktywacji kilkuset nr, ale przy kilku to dumping, nie do utrzymania w dłuższym czasie.
Legionista842 pisze: No dzwoniła wróżka masz racje może nawet z simio czeskie firmy ktore dzwonią i wciskają kit ludziom ... I one zastepuja DUK.. Kolego... A co do ofert to tylko bez telefonu...
Nie z Kambodży, kolego nie fantazjuj-z BOK/DUK to do mnie wydzwaniali wiosną oferując o wiele droższe oferty i z mniejszą zawartością, teraz to była oferta DUK z naliczonymi rabatami i nie dostępną wcześniej opcją konfiguracji usług (gdybym miał wcześniej taki kontakt, to nie rezygnowałbym z internetu LTE dla domu). Oczywiście że dziś nie kupuje się oferty z telefonem, tylko bez, nie porównuj specyficznego polskiego rynku telekomunikacyjnego do Czech, innych krajów regionu (po kulawej prywatyzacji TP w 2000 roku, nie mamy operatora narodowego, który globalnie inwestuje w sieć internetową, dlatego w Polsce sieci "mobilne" są łącznie ISP nr 1), po "wykrwawieniu" się przez opów koszmarnie drogą koncesją na LTE800 (cena za to pasmo, przy obecnej cenie usług nigdy się nie zwróci, musielibyśmy płacić w euro), od 2 lat ceny usług systematycznie rosną/nie ma już dopłacania do aparatów telefonicznych.
 #1050515  autor: kathumax
 16 lis 2018, 22:31
JFK2016 pisze:dziś nie kupuje się oferty z telefonem
Akurat to zależy, da się znaleźć dobre oferty - zwłaszcza przy przedłużaniu umowy.
A że dopłaty do telefonów się kończą? A z czego telekomy mają dopłacać, jak ludzie biorą abonamenty no limit + xx GB za 30pln i nie korzystają z usług dodatkowych? Z tych 700 pln które zapłącą za 2 lata umowy?
Więc pomijając krótkofalowe cele typu wzost bazy klientów umownych - nie ma to dla nich większego sensu.
 #1051386  autor: wawerek
 17 lis 2018, 11:07
Dzwonili z DUK. Za 3 karty sim (na 2 umowa wygasa w grudniu, na trzeci numer w czerwcu) po 10GB na numer plus bez limitu reszta za 80 zł. Czy ostatnio zbił ktoś cenę?
 #1051560  autor: kukuku2
 17 lis 2018, 13:24
Dzwoniłem i oferta jest taka pierwsza karta 38zł rozmowy ,sms i mms no limit , dane 10GB a po lejek 1Mb/s, druga karta 20zł no limit + 10GB , trzecia karta 10zł no limit + 10GB.
Razem 68zł za trzy numery.
 #1052205  autor: adiamo
 18 lis 2018, 10:58
witam
nie mamy za bardzo czasu na cesje,umowa żony jestdo 6/12
chcielibyśmy też numer dla syna, pytanie co warto zrobić żeby było najtaniej.
umowa na żonę, lub karta.

Pozdrawiam
Adam
zielony71 pisze:
strzykawa1 pisze:Jak ktoś chce usłyszeć co można max uzyskać to zapraszam na priv :)
Co się tak wstydzisz, napisz tutaj ;-)
adiamo pisze:witam,
żonie kończy się umowa w połowie grudnia, była zniżka 30% na smart plan.
Pytanie co dalej, czy przepisać numer na mnie(mam już abo wspólny 3nr. i internet lte)czy przedłużać z tym co dają?
na tą chwile zaproponowali abo standardowy za29,99 +10gb neta.
Pytanie czy jak przepiszę numer na siebie to można będzie dostać 20zł rabatu i do tego rabat?
Moje numery są do wiosny 2020.

Pozdrawiam
Adam
Chyba najlepiej będzie przepisać i dołączyć do wspólnego.
  • Strona 655 z 675
  • 1
  • 653
  • 654
  • 655
  • 656
  • 657
  • 675
  • 1
  • 653
  • 654
  • 655
  • 656
  • 657
  • 675