DAJ CYNK
 • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 • Strona 66 z 67
 • 1
 • 63
 • 64
 • 65
 • 66
 • 67
 #1050388  autor: matek451
 15 lis 2018, 22:56
Powiedz to klientom T-mobile którzy mają DL około 2-3Mb/s że są wybrańcami losu,prekursorami, użytkownikami wyjątkowej, sztandarowej usługi no limit. Co ich obchodzą inni operatorzy, oni podpisali cyrograf na dwa lata a perspektywy u nich nie wyglądają różowo. Wielu teraz zamieniłoby te TB danych do pobrania na sensowny DL w godzinach wieczornych i z przyzwoitym limitem danych. A to że konkurencja też ma problemy mimo braku takiej oferty to kolejny dowód że póki co sieci operatorskie nie są gotowe na przewalanie TB danych z sensownymi prędkościami przez masowych użytkowników, Tym bardziej za 50 zł na m-c.
 #1050404  autor: piotrzet
 16 lis 2018, 07:50
matek451
Tyle, że konkurencja nie ma wcale pakietów o wielkości TB nawet tylko o wiele mniejsze, a problemy z zapchaną siecią również są. Oprócz tego nie robią tak że nie sprzedają ofert jak T-M w przypadku zapchanych lokalizacji.

http://www.speedtest.net/result/a/4297134853.png
 #1050419  autor: matek451
 16 lis 2018, 09:57
Nie oferują i bardzo dobrze bo przykład roku działania domowego bez limitu pokazuje że sieć jest nieprzygotowana do takiej usługi. T-mobile jest beta-testerem i nie wychodzi mu to za bardzo w wielu lokalizacjach. W tej chwili usługa rzutuje na opinie o T-mobile a w sieci pojawia się coraz więcej zawiedzionych jej użytkowników. A to że operator jej nie sprzedaje nie oznacza ze sieć odetchnie. Zachwyt ofertą jest całkowicie nieuzasadniony, jeśli operator na LTE nie jest w stanie utrzymać prędkości DL około 20Mb/s a internet działa tak jakby był na wiecznym lejku w RK Play. Zobaczymy zresztą jak potoczą się losy usługi i czy jest sens jej oferowania w dotychczasowej formie.
 #1050448  autor: piotrzet
 16 lis 2018, 13:48
I w kółko to samo. Ja piszę, że inni też mają zapchaną sieć, a oferty takiej nie maja a ten w kółko jakie T-M to złe bo oferuje bez limitu. Czyli konkurencja również nie jest przygotowana do świadczenia usług z limitem danych typu 100 czy 200GB.

http://www.speedtest.net/result/a/4297134853.png
 #1050459  autor: matek451
 16 lis 2018, 14:47
Ty jesteś zaślepiony T-mobile i nie docierają do ciebie argumenty że T-Mobile przeliczył się z możliwościami własnej sieci oferując taka usługę. Teraz powoli rakiem się z niej wycofuje nie sprzedając tych ofert w coraz większej ilości lokalizacji. To samo czeka każdego innego operatora który zechce sprzedawać taki internet w śmiesznej cenie 29 zł/m-c. Co komu po internecie bez limitu z prędkościami kilku Mb/s? Nie wypowiadaj się o konkurencji bo z niej nie korzystasz. Ty bronisz operatora jak mały Jasiu w szkole, który przyznaje że ma 3 jedynki ale Kazio, Józio i Basia w jego klasie nie są od niego lepsi.
 #1050488  autor: JFK2016
 16 lis 2018, 19:57
matek451 pisze:Jeszcze trochę i ta sztandarowa oferta T-mobile będzie niedostępna dla ogółu klientów T-Mobile, szczególnie tych na prowincji. Coraz częściej słyszą od konsultantów że w ich lokalizacji dostaną figę z makiem a nie internet bez limitu. Sieć na to u nich nie pozwala, BTS zapchany i to nawet jak do LTE800 dołożono własne LTE2600. Realia są takie a nie inne.
Znowu tworzysz fikcję (jak wcześniej o Plusie w Łodzi, a już że u Ciebie w ciągu niespełna kwartału po dodaniu LTE1800 w Plusie, tak się zapchało że z 80Mbps, zrobiło się 5Mbps jest całkiem nie wiarygodne i proszę nie pokazuj mi testów, bo jak widzę Twoje nastawienie do tego operatora [gdzie każde zdanie zaczyna się od pseudo lidera...], tzn. że równie dobrze "można chcieć" taki test zrobić [w odwrotną stronę się nie da], tia pewnie wszyscy raptem rzucili się na internet w Plusie :) . Sieć T-Mobile ma wszędzie tam problemy gdzie jest gołe LTE800 (tj. oczywiste przy paśmie zasięgowym) i nie pisz mi jak tj. źle tam gdzie uruchomili już LTE2600 (pasmo bardzo trudne w użytkowaniu-"trzeba widzieć" nadajnik z okna, wymaga zastosowania drogich anten zewnętrznych, a klienci "grosze" za ten internet płacą-po odliczeniu ceny sprzętu ok. 30zł/m-c i "prawie" nikt nie będzie się nad nimi użalał jak to mają ciężko, bo internet wieczorem działa z prędkością 3Mbps). Jak to cudnie było w Play bez limitu w RBM jeszcze 3 miesiące temu, ponad 100Mbps w godzinach szczytu :D , teraz już nie można oferować internetu bez limitu. :)
matek451 pisze: T-Mobile przecenił możliwości własnej sieci, nie przewidział że infrastruktura oparta o 10MHz pasma szybko padnie, popyt przewyższył w tym wypadku podaż.
Tia sprzedali 1-1,5mln aktywacji i sieć się im posypała, ogarnij się-nie jest łatwo zdobyć nowego klienta (nie wierzę że sprzedali 0,5mln aktywacji w ciągu roku, Plus uruchamiając ofertę "bez limitu" wiosną 2014 roku, w ciągu kwartału sprzedał ponad 300 tys. aktywacji, T-Mobile do jesieni 2017 roku nie posiadał porównywalnej oferty internetowej w stosunku do pozostałej 3-ki i "zamiatał ogon" śmieszną liczbą aktywacji data).
matek451 pisze: To samo czeka każdego innego operatora który zechce sprzedawać taki internet w śmiesznej cenie 29 zł/m-c.
Nie żartuj, Play dawał go za free przez 5 lat i wychwalałeś sieć w niebiosa, tutaj należy jedynie wprowadzić pewne mechanizmy FUP, w takiej cenie zablokować pewne usługi IPTV... .
 #1050507  autor: matek451
 16 lis 2018, 21:20
DIL w RBM 5 nigdy nie był ofertą bez limitu, po 100GB lejek 2Mb/s oczywiście z opcja jego zniesienia za 5 zł jak ktoś widziała jak, nawet kilka razy w m-cu ale to kosztowało. Nie porównuj oferty pre-paid i usługi DIL z lejkiem 2Mb/s z abonamentem i umową na 2 lata w T-mobile. Użytkownicy DIL-a w tym ja zawsze mieli świadomość że to usługa promocyjna, u mnie Play nigdy się nie zapchał więc wychwalałem i zachęcałem aby inni korzystali jeśli u nich jest podobnie. Myślisz ze gdyby teraz Play zaproponował no-limit za 30 zł na m-c wszystkim klientom to ci grzecznie by oszczędzali transfery? Kolejna sprawa to Play budował sieć w oparciu o wszystkie posiadane zasoby( teraz nie jest to już takie oczywiste) i taka sieć była w stanie udźwignąć duże transfery w wielu lokalizacjach. T-Mobile zaproponował usługę w momencie gdy pokrył zasięgiem na LTE800 tereny wiejskie i szybko został sprowadzony tam na ziemię. Różnimy się tym że ty jak zawsze dyskutujesz bez oparcia na faktach. Ja spotykam się z prośbami o pomoc ludzi, których 2-3Mb/s dotyka w T-mobile . Po analizie wielokrotnie widać że nawet dodanie LTE2600 na BTS-ie nie rozwiązuje problemu bo pasmo szybko zajmują klienci mieszkający w pobliżu ssący na potęgę. Póki co T-mobile nie podaje ile aktywacji sprzedał przez 14 m-cy działania domowego bez limitu ale faktem jest że w wielu rejonach odmawia sprzedaży usługi a internet na LTE działa tam tragicznie. No i co to za oferta "bez limitu "która ty proponujesz ? FUP, blokada usług, P2P zmienia całkowicie podejście do tematu bez limitu. A tu moje 'sfałszowane testy" Plusa z BT31125 na LTE1800 http://www.speedtest.net/result/7805708287 i na LTE800 http://www.speedtest.net/result/7805710800 test 300m od BTS-a z jego widocznością przy idealnych parametrach sygnału. Nie od dziś wiadomo ze tylko twoje są wiarygodne i uczciwe. No i Plusa nawet FUP nie ratuje, moi sąsiedzi od lat pałają głęboka miłością do grupy CP. Pisanie prawdy o Plusie jest wg. ciebie passe ale fakty pokazują że ten operator zajął mało zaszczytne ostatnie miejsce i nie chodzi tutaj o ranking speedtestów ale o całokształt.
 #1051523  autor: spotify
 17 lis 2018, 12:54
jarekt pisze:Ciekawe czy jeszcze kiedyś T-Mobile dołączy do najlepszej trójki operatorów w Polsce (Orange, Play, Plus) czy już zawsze będą szorować po dnie razem z tymi swoimi przestarzałymi systemami informatycznymi wiecznie oszukującymi klientów i wiecznie robiących ich w bambuko.
Nie mam prepaid, moi znajomi również, że więc mi zwisa ich system naliczania. Komu to potrzebne? :) W abo nie miałem nigdy problemów. Więc dla mnie ten argument ważny tyle co zeszłoroczny śnieg.

A na powaznie - system w Tmobile w przypadku prepaid to jakaś porażka. Ale ludzie to głównie pelikany a Play jako challenger ciśnie na postpaid to z czasem oferty karciane pójdą w zapomnienie lub będzie to znikomy % kart SIM :-)

Tmobile dał ciała dając tylko L800 w wielu miejscach poza miastami. Powinni jak najszybciej uzupełniać o L2100 czy L1800. A co do zapchania sieci - w każdej to występuje tylko zalezy od lokalizacji (nawet w Hot Spocie Play)
matek451 pisze:Jeszcze trochę i ta sztandarowa oferta T-mobile będzie niedostępna dla ogółu klientów T-Mobile, szczególnie tych na prowincji.
Nie wydaje mi się. Obecnie całe zasoby ludzi z N! skupiają się na dużych miastach, gdzie trwa podział L1800 i dokładanie L2100. Skończą, to pójdą w tereny prowincji.
 #1051570  autor: Pabloeq
 17 lis 2018, 15:05
jarekt pisze:Ciekawe czy jeszcze kiedyś T-Mobile dołączy do najlepszej trójki operatorów w Polsce (Orange, Play, Plus) czy już zawsze będą szorować po dnie razem z tymi swoimi przestarzałymi systemami informatycznymi wiecznie oszukującymi klientów i wiecznie robiących ich w bambuko.
On nie musi dołączać, T mobile i Orange i są właśnie czołówką obecnie, to oni wyznaczają tempo i wprowadzają innowacyjność, potem długo nic i na jednym miejscu muzeum plusa i wiecznie udająca własną pseudosieć plej. Sieć to jedno a obsługa i systemy informatyczne to drugie (aczkolwiek w abo Tmobile nie widzę nieprawidłowości wręcz przeciwnie bardzo dokładne rozliczenia przysłali)
Także po dnie to raczej szorujesz swoimi dyrdymałami.
 #1051572  autor: jarekt
 17 lis 2018, 15:45
@Pabloeq, temat (pytanie w tytule tematu) nie jest o tym, która sieć (który operator) ma najlepszą/najgorszą sieć (najlepszą infrastrukturę) - i to też jest szerokie pojęcie - tylko, która sieć (który operator) jest najlepszy/najgorszy, czyli chodzi o najszersze pojęcie, które uwzględnia wszystko co się na ten biznes składa: oferta, ceny, obsługa, etyka/uczciwość operatora, etyka/uczciwość konsultantów, systemy informatyczne/bilingowe, systemy on-line dla klienta, jakość rozmów, szybkość internetu, zasięg, nowoczesność sieci, niezawodność, gadżety i nowoczesne usługi, dostępne telefony, serwis fonów, aktualizacje brandowanych fonów, itp. itd.
Można by to wszystko jeszcze poszerzyć i rozbić bardziej szczegółowo na mniejsze podkategorie.

To wszystko decyduje o tym, która sieć jest lepsza, albo najlepsza, czy najgorsza, a nie sama tylko infrastruktura (siecią czasami nazywana) - temat jest nieprzypadkowo na najwyższym ogólnym szczeblu w dziale "Sieci komórkowe", a nie w subdziale "Technikalia".

Jeśli sieć/operator na każdym kroku mnie oszukuje i robi w konia, oszukuje moich znajomych i robi ich w konia, to taka sieć jest dla mnie najgorsza, bez względu jak dobrą ma ofertę (a ma średnią), jak niskie ma ceny (a ma wysokie), jak dobrą ma sieć/infrastrukturę (a ma dobrą), i jak miła i fachowa jest obsługa (a jest miła i średnio fachowa).

Cwaniak i oszust zawsze pozostanie cwaniakiem i oszustem bez względu ile różu i pudru nałoży na twarz.

Jeśli ktoś ma przez 10 lat abonament u jednego opa, czy 3 abo, i jest zadowolony (ze wszystkich tych aspektów o których wspomniałem wyżej i innych), to taka sieć dla niego na pewno nie jest najgorsza. Być może jest najlepsza dla niego, skoro 10 lat ma usługi w jednej firmie i za nie płaci. I to też jest prawda.

Ale gdy w takim temacie jak ten wypowiadają się setki razy pracownicy operatora - i to ten najgorszy sort pracowników czyli marketingowcy i PR-owcy - manipulując i pisząc na zmianę prawdy, półprawdy i kłamstwa, to jest już żałosne.
"Rozumiem" PR-owców gdy raz w miesiącu lobbują i kłamią, ale kilkadziesiąt razy miesięcznie? Wiele razy dziennie?

Jeśli mój post okazał się pomocny - daj łapkę w górę (prawy górny róg)

Częściowo zmuszony przez te wszystkie babole i utrudnienia, na razie robię sobie wolne od forum i Telepolis.
 #1051575  autor: habish
 17 lis 2018, 16:12
spotify pisze:Tmobile dał ciała dając tylko L800 w wielu miejscach poza miastami. Powinni jak najszybciej uzupełniać o L2100 czy L1800.
Nowe stacje TM w takich lokalizacjach są cięgle w konfiguracji 900+800.
Co dziwne nawet nie ma wsporników do dodatkowej anteny, jest jedna pała więc kolejne rozbudowy będą wymagały prac budowlanych.
 #1051576  autor: umcusumc
 17 lis 2018, 16:14
Pabloeq pisze:(aczkolwiek w abo Tmobile nie widzę nieprawidłowości wręcz przeciwnie bardzo dokładne rozliczenia przysłali)
Także po dnie to raczej szorujesz swoimi dyrdymałami.
Tu się nie zgodzę. Kolega przeniósł z Tmobile do Play dwa numery firmowe z 3 powodów: błędy w naliczaniu usług skutkujące zawyżaniem faktur (wspominał o 6 przypadkach na przestrzeni 1,5 roku), błędy we włączaniu usług oraz fatalny kontakt z infolinią. Mnie pytał się, ile w ciągu ostatnich 4 lat Play źle włączył usługi (nigdy) lub przysłał błędne faktury (również nigdy) oraz prosił, żeby przy nim połączyć się z infolinią (rano, po południu i w nocy). Ja ze względu na RK powiedziałem, że przenosiny do P4 to chyba nie będzie najlepszy pomysł. Nie przekonałem go - powiedział, że z tego co widzi, u mnie dramatu nie ma (obydwaj podobnie korzystamy z Netflixa, Spotify i ogólnie internetu), natomiast ma dosyć złodziei (TM). Powiedział, że już nie ma siły i musi odpocząć od tych głąbów (właściwie użył innych słów ;) ) - a był z nimi od jakiś 12 lat. Teraz z niecierpliwością czekam na jego zdanie o P4.

Tak więc nie ma co schodzić na argumenty "ad personam", wystarczy skupić się na faktach. A fakty są takie, że TM ma system jaki ma, a zaprzeczanie temu jest równie mądre, jak twierdzenie, że RK w Play jest równie dobry jak ich zasięg własny. Nie jest i tyle.
 #1051581  autor: Pabloeq
 17 lis 2018, 17:42
jarekt pisze:Jeśli sieć/operator na każdym kroku mnie oszukuje i robi w konia, oszukuje moich znajomych i robi ich w konia, to taka sieć jest dla mnie najgorsza, bez względu jak dobrą ma ofertę
Jeśli jest tak jak piszesz, i (jak się domyslam) i wynika to z tekstu twojej wypowiedzi operator taki nie powinien wogóle istnieć robiąc takie rzeczy na masową skalę?
Ja ci powiem tak, nie dotknęło mnie nic co opisujesz (w abo), natomiast w prepaidzie również nie, naliczali jakieś niuanse typu + / - jeden grosz tłumacząc to rozliczeniami podatkowymi i że ich system "tak działa", to mogę jeszcze zrozumieć, natomiast w abo dość dokładnie i zgodnie ze stanem faktycznym wszystko rozliczyli więc nie rozumiem gdzie te masowe oszustwa? Myślałeś żeby zawiadomić UOKiK i UKE jeżeli tak faktycznie się u nich dzieje?
 #1051586  autor: matek451
 17 lis 2018, 18:53
W ramach dyskusji na temat T-mobile i ich bez limitu pojawiła się ponownie oferta MAX , poprzednio użytkownik za 79,99 zł otrzymywał internet bez limitu danych i prędkości ze sprzętem.Została wycofana jakiś czas temu, teraz wraca http://www.t-mobile.pl/internet-mobilny/cat10032.chtml i co widzimy? Limit 200GB za 69,99 zł ze sprzętem. Póki co brak regulaminu ale pewnie po 200GB lejek 2Mb/s. Operator równa do szeregu czyżby to zapowiedź zmian w ofercie internetu domowego? Może ktoś z miłośników różowego operatora wytłumaczy mi jaki jest sens oferowania oferty za 49 zł bez limitu i ze stałym lejkiem do 20Mb/s i oferty za 70 zł z limitem 200GB a potem lejrk 2Mb/s. Przecież to się ogólnie kupy nie trzyma.
 #1051587  autor: piotrzet
 17 lis 2018, 19:13
A masz regulaminy że oceniasz? Bo ja tam nie widzę a oferta bez regulaminu to tak jakby jej nie było. Wprowadza regulaminy to wtedy się zobaczy co i jak i wtedy można oceniać a nie teraz być wróżka

http://www.speedtest.net/result/a/4297134853.png
 #1051590  autor: matek451
 17 lis 2018, 19:23
Logiczne jest że jak oferta ma pakiet danych 200GB to po nim w ramach Internet LTE bez limitu danych jest lejek. W ofertach COMFORT i RELAX opcja Internet LTE bez limitu kosztuje 30 i 20 zł a w jej ramach jest dodatkowo 100GB a potem lejek 2Mb/s. Oferta jest dostępna więc istnieje, pojawienie się regulaminu to kwestia czasu.
 #1051592  autor: piotrzet
 17 lis 2018, 19:28
Lte bez limitu to osobna usługa i jeśli jest 200 GB +100 GB czyli 300 GB razem jeśli będzie tak jak do tej pory a czy tak to zostanie nie wiesz i ja tak samo nie.

http://www.speedtest.net/result/a/4297134853.png
 #1051594  autor: Pabloeq
 17 lis 2018, 19:35
matek451 pisze:Może ktoś z miłośników różowego operatora wytłumaczy mi jaki jest sens oferowania oferty za 49 zł bez limitu i ze stałym lejkiem do 20Mb/s i oferty za 70 zł z limitem 200GB a potem lejrk 2Mb/s. Przecież to się ogólnie kupy nie trzyma.
To jest akurat proste tylko nie ogarniasz umysłowo, ktoś kto nie przekracza miesięcznego zużycia 200GB a zależy mu na maksymalnych prędkościach (wyższych niż 20Mbps jeżeli takie wyciąga na swojej stacji) wybierze opcje za 70zł.
 #1051595  autor: matek451
 17 lis 2018, 19:46
Wg. twojej logiki to ofertę za 70 zł bierze ktoś komu zależy na DL większym od 60Mb/s bo usługa no limit z DL do 60Mb/s kosztuje 65 zł/m-c. No i W T-mobile to muszą być niezwykle "ogarnięci "klienci, którzy uważają że jak teraz osiągają powyżej 60Mb/s to mają to na wieczność w internecie mobilnym. Ja tam jestem za ciemny.Pożyjemy, zobaczymy jak będzie wyglądał regulamin tego MAX. A było tak pięknie, wszystko no limit za 80 zł.
 #1051602  autor: spotify
 17 lis 2018, 20:30
Patryk7588 pisze: Nowe stacje TM w takich lokalizacjach są cięgle w konfiguracji 900+800.
Co dziwne nawet nie ma wsporników do dodatkowej anteny, jest jedna pała więc kolejne rozbudowy będą wymagały prac budowlanych.
A ile tych stacji jest? Przejrzałem właśnie prawie całe pomorskie wybiórczo ale nie każdą stację i na każdej którą sprawdziłem są pozwolenia na komplet łącznie z L2600 (fizycznie nie wiem co każdym maszczcie) Skoro biorą pozwolenia to chyba zamierzają tam dorzucić inne pasma, jeśli jest tylko 900+800. Bo inaczej nie ma sensu.

Co do kolejnych "przepychanek". Faktury, rozliczanie czy BOK to nie zależy tylko od operatora ale od człowieka który siedzi po drugiej stronie lub też od szczęścia.
Ja zawsze miałem problemy ze złym naliczaniem w Orange. Play BOK to najgorszy badziew na jaki trafiłem. Moja matka z Orange mega zadowolona a z Playem ze złym naliczaniem się bujała przez całe dwa lata przez całą umowę. Mój ojczym ma dość Plusa a najlepiej był zadowolony z Orange. Przyrodni brat zadowolony z Plusa a na Orange patrzeć nie może. Itd
To są tylko przykłady osób mi najbliższych. A nie wspomnę o znajomych.
Co kraj to obyczaj, więc pisanie że dana sieć ma obsługę do dup.. a inna jest świetna jest nie na miejscu. Ilu ludzi, tyle przypadków.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2018, 20:44 przez spotify, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1051604  autor: piotrzet
 17 lis 2018, 20:42
matek451
Jak zwykle co to T-Mobile nie zrobi to źle ale konkurencja już cacy. W szczególności Play. Po pierwsze nie ma regulaminu promocji a ty juz oceniasz ofertę gratuluję umiejętności jasnowidzenia co to i jak będzie po drugie coś za coś albo bez limitu i 60 Mb/s albo bez limitu prędkość i limit GB po trzecie oferta była bezkonkurencyjna więc to było do przewidzenia że prędzej czy później ja zmienia/wycofaja. Po czwarte piękny to był też dil i też go już nie ma. Szkoda że konkurencja dalej do tej pory nawet w połowie nie zbliżyła się do ofert tmobile internetu. Nie wspominając o tym jak traktują klientów.

http://www.speedtest.net/result/a/4297134853.png
 #1051606  autor: matek451
 17 lis 2018, 20:56
A czy ja napisałem że to zły krok? T-Mobile równa do innych operatorów, możliwe ze jest coś na rzeczy. No i nie szalej z tym bez limitu do 60Mb/s bo konsultanci w salonach już otwarcie mówią że operator zapewnia raczej z DL do 20Mb/s. Sam zapytałem wczoraj w salonie i powiedzieli że nie gwarantują u mnie DL do 60Mb/ w szczycie. Chciałem sam się przekonać ale nie mieli startera http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specja ... t-na-karte. Poszukam i sprawdzę sam ile w tym prawdy. Szkoda ze T-mobile nie zbliżył się od lat w ofercie internetu na Kartę do konkurencji w tym Play, nie każdy chce się wiązać abonamentem na dwa lata nie mając gwarancji że skończy się tak jak w domowym T-Mobile z 2-3Mb/s na LTE800.
 #1051611  autor: habish
 18 lis 2018, 01:35
spotify pisze:A ile tych stacji jest? Przejrzałem właśnie prawie całe pomorskie wybiórczo ale nie każdą stację i na każdej którą sprawdziłem są pozwolenia na komplet łącznie z L2600 (fizycznie nie wiem co każdym maszczcie) Skoro biorą pozwolenia to chyba zamierzają tam dorzucić inne pasma, jeśli jest tylko 900+800. Bo inaczej nie ma sensu.
Pozwolenia mają na wszystko.
 #1052594  autor: iphoneski
 18 lis 2018, 17:08
Pabloeq pisze:
matek451 pisze:Może ktoś z miłośników różowego operatora wytłumaczy mi jaki jest sens oferowania oferty za 49 zł bez limitu i ze stałym lejkiem do 20Mb/s i oferty za 70 zł z limitem 200GB a potem lejrk 2Mb/s. Przecież to się ogólnie kupy nie trzyma.
To jest akurat proste tylko nie ogarniasz umysłowo, ktoś kto nie przekracza miesięcznego zużycia 200GB a zależy mu na maksymalnych prędkościach (wyższych niż 20Mbps jeżeli takie wyciąga na swojej stacji) wybierze opcje za 70zł.
Gdy ostatnio była dyskusja jaki internet kupić i napisałem, że jak ktoś nie przekracza 300 GB a ma komplet pasm na stacji Play to lepiej ich wybrać a nie bez limitu w T to zostałem okrzyknięty naganiaczem z P4. To jak to jest? Jak T oferuje to spoko fajnie a jak inni to oferta dno?
 #1052601  autor: spotify
 18 lis 2018, 17:17
@iphnoneski
A czy Ty dzisiaj się udzielasz tutaj? Znasz jakąś osobę obiektywną :)?
Również pisałem, żeby wybrać Play skoro ma nową stację, hula wiatr i trochę minie zanim ją dociążą. Ale nie bo w TMobile jest bez limitu a w Play są ograniczenia ilości danych.
Korzystam z YT, coś dociagam na p2p. Słucham Spotify, robię aktualizację programów itd. Rzadko kiedy zużywam ponad 100GB. Ani razu nie przekroczyłem 200GB. A na radiu ludziom za mało 300GB czy nawet 500GB! :-D

To samo dlaczego ludzie biorą radiowkę zamiast jak mają dostęp do kabla nie wybierają kabla? Bo radiówka jest mobilna i tańsza Xzł.
No masakra...
 • Strona 66 z 67
 • 1
 • 63
 • 64
 • 65
 • 66
 • 67
 • 1
 • 63
 • 64
 • 65
 • 66
 • 67