DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 187 z 193
  • 1
  • 185
  • 186
  • 187
  • 188
  • 189
  • 193
 #1034144  autor: Karlos20
 07 lis 2018, 13:49
Andrzej311 pisze: W nowej taryfie po przekroczeniu 100 GB jest nakładany od razu lejek 1 Mb/s ( tak pisze w regulaminie ).
Lejek jest od razu nakładany, po 10 GB (DbL), 30 GB (TbL) oraz 100 GB (MbL), jak również gdy dokupimy i wykorzystamy 5 GB za 5 zł w trakcie ważności ww usług, na których był już lejek.
Andrzej311 pisze:czy widnieje pod jakimś kodem np. *107# ten pakiet 100 GB? Czy działa tak jak w DiL czyli jest niewidoczny?
Nie jest widoczny. W billingu online można natomiast sprawdzić ile poszło/naliczyło transmisji w ramach ukrytego subkonta w ramach usług "bez limitu danych". Jeśli natkniesz się na komunikat salda "połączenie bezpłatne", wówczas transmisją poszła np. z usługi Nocny Transfer lub z lejka 1 mbps.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1034223  autor: juhuhu
 07 lis 2018, 15:35
admundo pisze:awaria6434 Właśnie dlatego wcześniej już pisałem, co prawda w temacie o PInK ale pisałem że lejek u mnie dość szybko wskakuje i nie wiem jak niektórzy potrafią zrobić 1TB i nadal są bez lejka.

A tak w ogóle to w jakich dniach ten lejek wskakuje? Czy dotyczy to też PInK-a?
zauwazyłem , ze w niedziele, we wtorek i w czwartek
Ostatnio zmieniony 07 lis 2018, 15:58 przez juhuhu, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1034233  autor: juhuhu
 07 lis 2018, 16:02
awaria6434 pisze:@juhuhu
Ja tam kupowałem pakiet danych za piątaka bo i tak z kasą z doładowań nie miałem co zrobić i bez problemu wychodzilo mi 1000-1500gb co miesiąc.
no ale piatak pomnozony razy kilka to troche kasy, a doładowywać też nie trzeba było wystarczyło przenieść starter.
Wycofałem się z publikowania kuchni , bo PLAY bardzo czyta co się tu pisze.
Jak napisałem, że przy migracji wybrać 3 to następnego dnia zmienili na 2 opcje migracji Fakt do rbm5
 #1034242  autor: jarekt
 07 lis 2018, 16:16
juhuhu pisze:
admundo pisze:awaria6434 Właśnie dlatego wcześniej już pisałem, co prawda w temacie o PInK ale pisałem że lejek u mnie dość szybko wskakuje i nie wiem jak niektórzy potrafią zrobić 1TB i nadal są bez lejka.

A tak w ogóle to w jakich dniach ten lejek wskakuje? Czy dotyczy to też PInK-a?
zauwazyłem , ze w niedziele, we wtorek i w czwartek
Dzisiaj (środa) lejek dostałem o 1:00 rano...
W środy rozdawali lejki (o 10:00), ale nigdy o 1:00 rano.
Zresztą nigdy w żaden dzień tygodnia lejka nie dostałem (ani nikt ze znajomych/rodziny) o 1:00 lub w okolicach tej godziny.

Jeden jedyny raz o nietypowej porze (innej niż 10:00 i dzisiaj o tej 1:00) lejek odebrałem we wrześniu w piątek o... 12:00. Ale to TeraBajty wtedy szły i bez omijania szczytów więc może ktoś ręcznie chciał mnie uspokoić :) (nieskutecznie zresztą :)).
 #1034259  autor: admundo
 07 lis 2018, 18:43
Dobrze wiedzieć, że ten pakiet za 5 zł da się wielokrotnie włączać bo nawet nie wiedziałem o tym. Tak czy inaczej w grudniu nie będzie to już miało racji bytu.
 #1034267  autor: iphoneski
 07 lis 2018, 19:37
Dziś w nocy chyba faktycznie coś było bo połączenie mi się zresetowało przed 1.
W sumie mogliby w tym ostatnim miesiącu dać spokój i odpuścić te lejki.
 #1034281  autor: admundo
 07 lis 2018, 21:41
U mnie to zasięg jest tak niestabilny w Play że skacze od 1-4 kresek obojętnie czy to RBM czy PInK. Bywa że zrywa połączenie. Nie pomogło nawet wywalenie anteny na dach. Nie wiem co się dzieje z tym nadajnikiem.
 #1034387  autor: admundo
 08 lis 2018, 16:11
Z urządzeniem to na pewno nie, modem jest praktycznie nowy i jak włożę kartę od innego operatora to działa prawidłowo, zasięg może nie jest oszałamiający ale jest stabilny a nie skacze jak pchła. Na innym modemie sprawdzałem i jest to samo, więc co, dwa modemy uszkodzone? Tym bardziej rano w dzień roboczy jest w porządku ale wieczorem jak ludzie siądą na internety to zaczyna zasięg skakać.
 #1050016  autor: TheArt
 14 lis 2018, 10:08
cześć czy można jakos przedłużyć ważność konta na wychodzące w RBM5 bez doładowywania za 30zl, zeby utrzymać DiL jeszcze na dwa tygodnie bo mam do dzis wazne
juhuhu pisze:
awaria6434 pisze:@juhuhu
Ja tam kupowałem pakiet danych za piątaka bo i tak z kasą z doładowań nie miałem co zrobić i bez problemu wychodzilo mi 1000-1500gb co miesiąc.
no ale piatak pomnozony razy kilka to troche kasy, a doładowywać też nie trzeba było wystarczyło przenieść starter.
Wycofałem się z publikowania kuchni , bo PLAY bardzo czyta co się tu pisze.
Jak napisałem, że przy migracji wybrać 3 to następnego dnia zmienili na 2 opcje migracji Fakt do rbm5
Jeśli serio myślisz że cała machina Play czyta Twoje wypociny i się do nich odnosi to chyba masz szaleństwo w oczach. Mają Cię gdzieś, zresztą nic nie zmienili bo jak była 3 tak była i jest 3 więc spokojnie, możesz pisać.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2018, 10:15 przez TheArt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1050167  autor: juhuhu
 14 lis 2018, 18:38
TheArt pisze:cześć czy można jakos przedłużyć ważność konta na wychodzące w RBM5 bez doładowywania za 30zl, zeby utrzymać DiL jeszcze na dwa tygodnie bo mam do dzis wazne
juhuhu pisze:
awaria6434 pisze:@juhuhu
Ja tam kupowałem pakiet danych za piątaka bo i tak z kasą z doładowań nie miałem co zrobić i bez problemu wychodzilo mi 1000-1500gb co miesiąc.
no ale piatak pomnozony razy kilka to troche kasy, a doładowywać też nie trzeba było wystarczyło przenieść starter.
Wycofałem się z publikowania kuchni , bo PLAY bardzo czyta co się tu pisze.
Jak napisałem, że przy migracji wybrać 3 to następnego dnia zmienili na 2 opcje migracji Fakt do rbm5
Jeśli serio myślisz że cała machina Play czyta Twoje wypociny i się do nich odnosi to chyba masz szaleństwo w oczach. Mają Cię gdzieś, zresztą nic nie zmienili bo jak była 3 tak była i jest 3 więc spokojnie, możesz pisać.
To ty wypisujesz głupoty - wielokrotnie już to co zostało tu upublicznione w krótkim czasie zostało zablokowane , ja to sprawdzałem i wtedy jak to pisałem była to opcja 2, widocznie znowu zmienili. To nie jest obsesja takie są realia, że operator stara się uszczelnić system i wszystko co to przeczyta wprowadza w życie by ukrucić proceder.
Jak bym ci tutaj napisał jak dalej mieć no-limit na dil mimo blokady o 10:00 rano to zaraz byłaby reakcja bez kilkania w pakiet co 2 dni oczywiście.
  • Strona 187 z 193
  • 1
  • 185
  • 186
  • 187
  • 188
  • 189
  • 193
  • 1
  • 185
  • 186
  • 187
  • 188
  • 189
  • 193