DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

• Strona 15 z 16
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
 #1057578  autor: unnameduser
 28 lis 2018, 21:55
biala1991 pisze:
28 lis 2018, 20:55
Nie myślałam, że użytkownicy prepaida tego doczekają, koniec z kodami sms, do systemu internetowego można się zalogować hasłem przez Mój TM, podobnie jak w abo.
Wszyscy narzekają na apkę dla karciarzy ale chrzanić apkę :D logowanie hasłem przez www to jest coś za co warto różowych pochwalić, co niniejszym czynię, bo prawdopodobnie poza mną nikt tego nie zauważył :)
Zauważyłem, ale nie pisałem. Nawet stare konta działają.

@marcin19883 Tak, takie rzeczy są, wygląda to dokładnie tak samo jak wcześniej iBOA, tylko nie ma tego przymusu logowania jednorazowym hasłem SMS.

LuiN pisze:Desktopowa wersja Telepolis to ostatnia rzecz na której się skupiamy.
 #1057582  autor: biala1991
 28 lis 2018, 23:10
unnameduser pisze: Zauważyłem, ale nie pisałem.

Nie sądziłam, że ktoś jeszcze jest takim masochistą, tego nie da się znaleźć przez przypadek, trzeba zalogować się okrężną drogą :) dzięki wprowadzonej zmianie przestała już być okrężna :D

marcin19883 pisze: A jak wygląda obsługa prepaida. Usługi, pakiety, historia, wszystko jest?
Wszystko jest bez zmian, bo po zalogowaniu mamy stare miboa. Jednak dla kogoś kto zarządza nie swoim numerem na kartę, możliwość logowania bez kodów smsów, do których nie miałam dostępu, to duże udogodnienie i za to duży plus dla TM :)
 #1057587  autor: marcin19883
 29 lis 2018, 02:29
Niby super, ale oferta prepaidowa słaba. Nie ma dużego wyboru. Napewno nie przeszedłbym do T-mobile, bo zrobili appkę. Inni to mają od dawna. :) Ciekawe, co dalej będą robić.
 #1057588  autor: everymen
 29 lis 2018, 03:54
marcin19883 pisze:
29 lis 2018, 02:29
Niby super, ale oferta prepaidowa słaba. Nie ma dużego wyboru. Napewno nie przeszedłbym do T-mobile, bo zrobili appkę. Inni to mają od dawna. :) Ciekawe, co dalej będą robić.
Co to znaczy słaba?
Porównując z innymi no-limitami to standardowa. Do tego małe plusy w postaci pakietu roamingowego (100 minut, 50 smsów i 500 MB) i tańszych połączeń międzynarodowych (np 0,39 zł Niemcy, UK i Irlandia).
Aplikacja T-mobile była od dawna i z mojego punktu widzenia była najlepsza na rynku. Obecnie trochę zepsuli, wprowadzając nową aplikację, ale jeśli przywrócą wszystkie funkcjonalności ze starej, znowu może być najlepsza.
 #1057589  autor: biala1991
 29 lis 2018, 05:44
everymen pisze: Aplikacja T-mobile była od dawna i z mojego punktu widzenia była najlepsza na rynku. Obecnie trochę zepsuli, wprowadzając nową aplikację, ale jeśli przywrócą wszystkie funkcjonalności ze starej, znowu może być najlepsza.
Ja akurat apki nie używam, pisze o Mój TM przez www. Wcześniej to nie miało sensu dla prepaida, bo zakładając konto na Mój TM tylko wydłużaliśmy logowanie, (kod sms+hasło), teraz mamy hasło zamiast kodu. Piszę o tym, bo ta istotna dla mnie zmiana przeszła bez echa, na wszystkich portalach informują o przebudowie systemu Mój TM dla abo, który jak wiadomo działał na zupełnie innej zasadzie niż miboa dla kart, teraz logowanie zostało ujednolicone, z korzyścią dla prepaida
 #1057592  autor: everymen
 29 lis 2018, 07:23
Wiem, że pisałaś o www. Moja odpowiedź dotyczyła głównie tego, co napisał marcin19883.
Owszem jest to istotna informacja, szczególnie że z poziomu aplikacji nie ma na razie dostępu do wszystkich usług ( brak historii połączeń i możliwości aktywacji pakietów itp). To wszystko można zrobić na telefonie przez www.
Trzeba też od razu napisać, jak to zrobić. Należy zalogować/zarejestrować się przez e-mail i podpiąć numer telefonu. Przy kolejnym logowaniu przez maila, trzeba tylko wpisać hasło i wejść w zarządzanie numerem. Przekieruje nas automatycznie do miboa bez wpisywania jednorazowego hasła.
 #1057613  autor: Durek
 29 lis 2018, 11:58
Jak w T-Mobile zrobić RWK ? Mam taryfę FRII i włączony pakiet za 1 zł/dzień (bo to numer zapasowy i nie używany zbyt często). Ważność konta to 21 grudnia. Są jakieś sposoby aby bez nabijania skarbonki wydłużyć ważność konta ?
 #1057616  autor: marcin19883
 29 lis 2018, 12:26
everymen pisze: Co to znaczy słaba?
Porównując z innymi no-limitami to standardowa
Porównaj sobie z Orange, to zobaczysz, co to no limit z sumowaniem neta i bonusami za doładowanie. Duża przepaść. Do tego multi pakiety, net elastyczny, opcje na różną ilość dni.
Durek pisze:
29 lis 2018, 11:58
Jak w T-Mobile zrobić RWK ? Mam taryfę FRII i włączony pakiet za 1 zł/dzień
Deaktywować i aktywować 1zł dziennie jeszcze raz.
 #1057619  autor: everymen
 29 lis 2018, 13:07
Idealnie, że podałeś przykład Orange:)
Obsługuję znajomemu konto i rzeczywiście na koncie w tym momencie skumulowanych jest 127 GB. Tylko co z tego, kiedy ja zużywam średnio 3 GB w skali miesiąca i nigdy nie udało mi się wykorzystać 10 GB?
Do tego kwestia roamingu. W Orange na kartę na dzień dobry płacisz za wszystko w roamingu - nie ma żadnych "darmowych" pakietów tak jak w przypadku T-mobile, Plus i Play. A dla mnie to bardzo ważne, bo raz w miesiącu zdarza mi się skoczyć do Berlina.
A inne pakiety i "opcje na różną ilość dni" kompletnie mnie nie interesują, bo potrzebny jest mi tylko kompleksowy pakiet no limit na cały miesiąc.
Jak myślisz, która oferta z mojej perspektywy jest słabsza?
Zawsze podkreślam, że pisanie wyłącznie ze swojej perspektywy, że dana oferta jest słaba, nie ma żadnego sensu.
 #1057620  autor: Pawelek0787
 29 lis 2018, 13:34
Czy wiecie może czy obecnie obowiązuje jakiś bonus za wyrażenie zgód marketingowych?

Cześć, kod polecający do Play Next dostępny u mnie w prywatnej wiadomości :) Z nim miesiąc rozmów, SMSów i 50 GB za 1 zł :)
 #1057624  autor: marcin19883
 29 lis 2018, 14:22
everymen pisze:
29 lis 2018, 13:07
Idealnie, że podałeś przykład Orange:)
Obsługuję znajomemu konto i rzeczywiście na koncie w tym momencie skumulowanych jest 127 GB. Tylko co z tego, kiedy ja zużywam średnio 3 GB w skali miesiąca i nigdy nie udało mi się wykorzystać 10 GB?
No chyba logiczne, że czym więcej ktoś dalej za 25zł, tym lepiej. Jeśli ktoś korzysta z neta mobilnego codziennie, to każdy GB się liczy. :) Nawet jeśli ileś tam GB nie wykorzystasz, to szkoda, że przepada w T-mobile. Ja wole sumowanie, bo za to zapłaciłem i chce wykorzystać to maksymalnie. A jak nie korzystam z no limitów, to z samych doładowań mam neta z ważnością rok, po przenosinach. A sporadycznie wykupuje no limit na 1 dzień, gdy chce duzo rozmawiać.
 #1057688  autor: everymen
 29 lis 2018, 21:26
perxenat pisze:
29 lis 2018, 19:14
Pytanie ws. apki na T-mobile karta:
Czy widać bieżące zużycie danych - mam frii bez limitu - ta opcja za 25 zl?
Tak, widać. Przynajmniej u mnie:)
 #1057794  autor: biala1991
 01 gru 2018, 07:51
Czy udało się komuś zarejestrować nr poprzez miboa? Opcja w serwisie jest ale strona TM informuje tylko o możliwości rejestracji osobiście albo telefonicznie.
Czy rejestracja przez miboa to jakaś niedziałająca funkcja jakich wiele w TM? :)
 #1058246  autor: biala1991
 04 gru 2018, 22:19
perxenat pisze:Jest 10GB/30dni za korzystanie z nowego systemu. Tylko dla zaproszonych przez sms - ja dostałem. A jak u Was?
Link do regulaminu
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 017788.pdf

Dwa numery, zero zaproszeń. Komu oni je wysyłają? :) przecież niedawno była podobna promocja tylko bez zaproszenia więc wiele osób już skorzystało z pakietu za ściągnięcie aplikacji. Chyba że zapis "pobrać i zalogować się po raz pierwszy" nic nie znaczy :)
 #1058248  autor: perxenat
 04 gru 2018, 22:42
biala1991 pisze:...... Komu oni je wysyłają? :) ......
Sprawdziłem tą apkę na google play. Dostępna dla Androidów od 5.0 w górę, ja mam kitkata (4.4.2 czy jakoś tak). Już widzisz - wysyłają tylko tym, którzy nie mogą skorzystać :)
Taka ich logika i marketing - jak miałem kartę TM w ruterze to włączali pakiet rozmów no-limit, kasując mój internetowy pakiet danych. Operator widzi, w jakim urządzeniu działa jego karta.
 #1058315  autor: biala1991
 05 gru 2018, 18:05
perxenat pisze:
biala1991 pisze:...... Komu oni je wysyłają? :) ......
Sprawdziłem tą apkę na google play. Dostępna dla Androidów od 5.0 w górę, ja mam kitkata (4.4.2 czy jakoś tak). Już widzisz - wysyłają tylko tym, którzy nie mogą skorzystać :)
No to powinnam dostać :D

A serio, dzięki za info, przynajmniej wiem, że nic nie straciłam
 #1058338  autor: marcin19883
 05 gru 2018, 20:49
Ja też nic nie dostałem a appkę testowałem. Niestety do dziś nic nie dostałem. Mało tego. Wysłałem zapytanie na email dwa razy i nikt nie odpisał. Niepoważna sieć. Już z niej odszedłem bez żalu :D To nie jest odosobniony przypadek. Od długich lat w prepaidzie, podczas testów, zawsze mi coś nie działało. Oni się chyba nigdy nie poprawią.
 #1058364  autor: biala1991
 06 gru 2018, 00:23
Na maila zawsze mi odpowiadali, chociaż z różnym efektem :) Jeśli wiadomość była wysłana przez system miboa to często ginęła w czarnej dziurze, to nie jest pewna droga kontaktu.
Ale ostatnio nie było okazji sprawdzić jak skutecznie działa BOK, nie dają żadnych promocji więc nie ma co reklamować :)
 #1058367  autor: marcin19883
 06 gru 2018, 02:46
biala1991 pisze:
06 gru 2018, 00:23
Na maila zawsze mi odpowiadali, chociaż z różnym efektem :) Jeśli wiadomość była wysłana przez system miboa to często ginęła w czarnej dziurze, to nie jest pewna droga kontaktu.
Przez miboa nie dało się od jakiegoś czasu nic wysyłać. :lol: sypał błędami o każdej porze. Ostatni raz jak działał, to wakacje.
 #1058876  autor: biala1991
 09 gru 2018, 21:49
perxenat pisze:Operator widzi, w jakim urządzeniu działa jego karta.

Dzisiaj sprawdziłam zarządzany numer abo i jest zaproszenie, karta użytkowana w telefonie klawiszowym. Różowi mają poczucie humoru :D
  • Strona 15 z 16
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15