DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 11 z 20
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 20
 #1049405  autor: Karlos20
 14 lis 2018, 00:14
2000adam: Wysyłasz smsa o treści PLAY na 9999, albo ręcznie zależnie od systemu i telefonu w ustawieniach sieci komórkowej > punkt dostępowy (apn) wpisujesz INTERNET.
Zazwyczaj po włożeniu karty SIM PLAY NEXT są dwie opcje: smartfon automatycznie ustawia zapamiętany punkt dostępowy dla sieci P4, a po włączeniu transmisji ona rusza (H+/3G/LTE/LTE+) i/lub wysyła powitalnego smsa z informacją o otrzymaniu wiadomości serwisowej, która ustawi usługi transmisji danych oraz MMS na sieć Play.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1050308  autor: pewues
 15 lis 2018, 16:04
Aktywacja to jedno, ciekawe właśnie w kontekście późniejszego odpalenia promocji na zamówionych max. dzisiaj...

A inna ważna sprawa: czy komuś udało się odpalić promocję na co najmniej 2 numerach przeniesionych na siebie (ten sam pesel) w listopadzie (a więc po zmianie regulaminu darmowej subskrypcji)?
 #1050314  autor: pewues
 15 lis 2018, 16:32
@adbadbad, ale na tych 3 numerach wnioski o przeniesienie składałeś od 1 listopada i karty aktywowałeś w listopadzie i wszystkie były na twój pesel? Bo to istotne... W październiku to wiadomo, że działało bez ograniczeń praktycznie. Robiłeś też jakieś zmiany prócz maila, typu: inna karta, inny telefon do apki, inny numer do kontaktu czy nawet adres?
Ostatnio zmieniony 15 lis 2018, 17:02 przez pewues, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1050322  autor: TheArt
 15 lis 2018, 17:21
Opowiadasz bzdury i po co, na listopadowych kartach można tylko raz aktywować darmowe miesiące. Sprawdzone i potwierdzone. Jeśli jest inaczej pokaż screeny.

I nie trzeba nic aktywować w ciągu 10 dni, nie ma takiego punktu w regulaminie, mozna aktywować w dowolnym momencie, co nie zmienia faktu że na jeden pesel można mieć jeden numer z darmowymi miesiacami.
 #1050323  autor: junak1934
 15 lis 2018, 17:24
Z innej beczki.

Niepokoi mnie punkt z Cennika Oferty Play Next

Warunkiem koniecznym do aktywacji Subskrypcji jest:
1.1 posiadanie karty płatniczej;
1.2 wyrażenie zgody na pobranie Opłaty startowej z karty płatniczej;
1.3 wyrażenie zgody na cykliczne płatności kartą płatniczą za Subskrypcję;
1.4 aktywacja karty SIM/USIM;
1.5 posiadanie na karcie płatniczej kwoty pieniężnej równej co najmniej sumie wysokości opłaty startowej oraz opłaty za Subskrypcję;
1.6 brak zaległości wobec Operatora (brak zapłaty za Subskrypcję pomimo jej włączenia)

Oznacza to, ze nawet jak nie bede mial kasy na koncie to mi beda przedluzac subskrypcje w nieskonczonosc, na kredyt czy jak ? Z jednej strony pisza, ze warunkiem koniecznym do aktywacji subskrypcji jest 1.5 - posiadanie kasy na koncie, a 1.6 - brak zaleglosci

W jaki sposob owa zaleglosc sie moze pokazac na koncie ? Chyba tylko przy kolejnej subskrypcji - przedluzeniu, bo w przypadku pierwszej subskrypcji (uruchomieniu) nie moze do tego dosjsc, bo nie ma spelnionego warunku 1.5 (kasa na koncie)

Jak Wy to czytacie i jak sie na to zapatrujecie ?

Junak1934
 #1050326  autor: TheArt
 15 lis 2018, 17:49
Ale jak to możliwe jak mi dzisiaj przyniosl piec numerow i tylko jeden dostal darmowe miesiace.

I jeszcze jedno zalecam sobie dac limity na karcie bo jak Wam nie zalapie darmowych miesiecy to proboje od razu wziac cala kwote wiec zanim zeskanujecie to sprawdzcie
 #1050327  autor: aupol
 15 lis 2018, 17:53
@TheArt wszystko się zgadza. Są dwa regulaminy oferty promocyjnej „Subskrypcja za 0 zł na start”. Archiwalny z 24 października i nowy obowiązujący od 31 października. Tylko w obecnym jest zapis, że z oferty promocyjnej można skorzystać tylko raz niezależnie od liczby posiadanych kont. Natomiast w Regulaminie świadczenia Usług Telekomunikacyjnych dla Użytkowników Play NEXT jest zapisane, że Umowa zostaje zawarta z chwilą dokonania Aktywacji. Aktywacja możliwa jest jedynie w ciągu 10 dni liczonych od daty odebrania zamówionej Karty SIM/USIM od Partnera. Po tym terminie karty nie będzie można aktywować.
 #1050328  autor: pewues
 15 lis 2018, 17:58
@aupol, no dobra, ale to już wiemy od dawna o dwóch regulaminach, tylko jak teraz wyjaśnisz, że dla @adbadbad włączyli jednak promocję na 2 numerach zamawianych i aktywowanych w listopadzie? A wg nowego regulaminu już tak być nie powinno - albo błąd systemu albo dopiero teraz wprowadzili to ograniczenie w życie. Albo trzecia opcja - może zmiana karty lub jakichś danych daje taki efekt?
Ostatnio zmieniony 15 lis 2018, 18:00 przez pewues, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1050330  autor: TheArt
 15 lis 2018, 18:00
Jak dzis pytalem na czacie do kiedy moge aktywowac startery to powiedziala ze nie ma terminu. Ale to akurat malo istotne, u mnie na piec numerow jeden dostal subskrypcje a reszta nie moglo pobrac pelnej oplaty i czeka, aktywne ale tylko na 90 dni przychodzace.
adbadbad pisze:@TheArt
To nie są głupoty. Ja mam dwa numery przeniesione w listopadzie na ten sam numer pesel i w obu jest 6 miesięcy darmowe.
Masz przeniesione w listopadzie ale zlecales w pazdzierniku. Czy jestem medzik.
pewues pisze:@aupol, no dobra, ale to już wiemy od dawna
A co Ty tam mozesz wiedziec swiezaku XD
Ostatnio zmieniony 15 lis 2018, 18:04 przez TheArt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1050353  autor: 24bis24
 15 lis 2018, 19:38
I nie trzeba nic aktywować w ciągu 10 dni, nie ma takiego punktu w regulaminie
III. Umowa, Rejestracja
Umowa zostaje zawarta z chwilą dokonania Aktywacji. Aktywacja możliwa jest jedynie w ciągu 10 dni liczonych od daty odebrania zamówionej Karty SIM/USIM od Partnera. Po tym terminie Karty SIM/USIM nie będzie można aktywować.
TheArt pisze: u mnie na piec numerow jeden dostal subskrypcje a reszta nie moglo pobrac pelnej oplaty i czeka, aktywne
trzy numery na jeden pesel jeden stary regulamin dwa nowy, przyznało na wszystkich trzy miesiące za 0zł.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1050355  autor: matjas12
 15 lis 2018, 19:58
Mi na czacie odpisał, że żeby skorzystać z promocji wystarczy dziś założyć konto, złożyć zamówienie i podpiąć kartę. Kartę SIM można aktywować do 30dni od przeniesienia numeru by 6 darmowych miesięcy nie przepadło (nigdzie o tym w regulaminie promocji nie pisze).
Ale z tymi konsultantami jest różnie. Np. jeden odpisał, że jak zakończę subskrypcję to numer z dnia na dzień przepadnie, chyba, że wcześniej złożę wniosek o przeniesienie do innej sieci. W regulaminie jak byk pisze, że numer jeszcze przez 3 miesiące będzie ważny na przychodzące.
Te 10 dni na aktywację jest przy nowym numerze, ale przy przeniesieniu może być inaczej.
 #1050378  autor: junak1934
 15 lis 2018, 22:06
Ponowię pytanie: Czy subskrypcja może się włączyć po zeskanowaniu kodu i braku kasy na koncie (na kredyt) ?

Chodzi o to, czy istnieje możliwość ścigania mnie za x razy 45 PLN, jeśli nóż widelec miałbym nie dostać miesięcy za free, bo mi się np. karty pomyliły ze starego i nowego regulaminu promocji ?
  • Strona 11 z 20
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 20
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 20