DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

#833917  autor: Przemix
 08 lis 2015, 11:05
Tutaj podobna lista lecz z adresami mailowymi operatorów danego numeru - szukamy numeru z którego dostajemy spam i piszemy prośbę o usunięcie nru na podany mail. Operatorów nie jest za wiele więc można też do wszystkich wyslać.
https://www.play.pl/resources/pdf/Numery_Specjalne.pdf

Przykład maila
Szanowni Państwo,

zwracam się do Państwa z prośbą o usunięcie mojego numeru telefonu xxx xxx xxx z Państwa bazy danych – dziś otrzymałem z nr xxxxx smsa, z tego co udało mi się ustalić nr należy do Państwa. Nigdy nie zamawiałem u Państwa ŻADNYCH usług, nie brałem udziału w żadnych konkursach i nie mam bladego pojęcia w jaki sposób weszli Państwo w posiadanie mojego numeru – domniemam iż zostało to zrobione całkowicie bezprawnie. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych ( Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883 ) mam prawo do ich edycji a w szczególności do ich USUNIĘCIA, jeśli natomiast stwierdzę iż w dalszym ciągu przetwarzają Państwo moje dane (zwłaszcza wymieniony wyżej nr telefonu, bądź niniejszy adres e-mail) lub udostępnili Państwo moje dane podmiotom trzecim całą sprawę zgłoszę do Głównego Inspektoratu Danych Osobowych z informacją o posiadaniu nieautoryzowanej bazy danych, w szczególności jeżeli odkryję iż została naruszona ustawa o ochronie danych osobowych będę zobowiązany do powiadomienia o tym fakcie odpowiednich organów ścigania.

10zł na pierwszy przejazd UBERem po rejestracji z linka https://www.uber.com/invite/uberdlalodzi działa w całej Polsce. 0,5GB więcej w Dropbox po rejestracji z linka https://db.tt/2TAqb2vA8p
 #834408  autor: lee
 11 lis 2015, 13:13
Szukam od jakiegoś czasu i nie znalazłem info o blokadzie stop na 253 w play. Ostatnio pomyliłem się i wysłałem na ten numer zamiast jw na 252 i dostałem wiadomość że blokada 18+ została aktywowana.

Wie może ktoś co to?
 #834426  autor: Maks SIM
 11 lis 2015, 14:29
w oficjalnych kanałach informacji nikt nic nie wie o 253
chyba dokonałeś ciekawego odkrycia z blokowaniem serwisów i usług dla dorosłych :)

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #834484  autor: lee
 11 lis 2015, 19:34
Testowałem to i działa również opcja wyłączenia blokady xd

Czyli też nie znalazleś nic heh... rules 253!!
 #1027995  autor: bolek2004
 22 paź 2018, 21:08
W play rwk mam włączoną blokadę wszystkich usług premium, mimo to dzisiaj dostałem sms z 7043
z C+. Jak to jest możliwe, że mimo tej blokady sms przyszedł?
System play czasem szwankuje czy są smsy premium które przechodzą czasami w porozumieniu z play?
 #1028007  autor: Remington
 22 paź 2018, 23:20
bolek2004 pisze:mam włączoną blokadę wszystkich usług premium, mimo to dzisiaj dostałem sms z 7043
Blokada usług Premium dotyczy tych, które generują dla Ciebie koszt (wysyłane/wykonywane oraz do niedawna subskrypcje). Przychodzące blokuje usługa STOP SPAM, trzeba ją włączyć osobno.
 #1028056  autor: forum_tg
 23 paź 2018, 08:42
Remington pisze:Przychodzące blokuje usługa STOP SPAM, trzeba ją włączyć osobno.
Możesz coś więcej o tej usłudze napisać, czy faktycznie dobrze blokuje etc. Może masz jakiś regulamin?