DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 19 z 55
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 55
 #1027403  autor: poziom
 20 paź 2018, 01:42
@temat wątku
Przez aplikację włączyłem darmowe rozmowy na stacjonarne i komórkowe do USA! Wczoraj wykonałem parę telefonów do znajomych i jakość była doskonała. Sama rozmowa polega na wybraniu numeru zagranicznego w aplikacji po czym wykręcany jest numer stacjonarny 22 xxx xxx i dalej już tak jak przy kartach "telegrosik" itp. automatycznie łączy z numerem docelowym. Fantastyczna sprawa. Nie doszukalem się tylko czy ta opcja jest darmowa permanentnie czy tylko jednomiesięczny trial :roll:
Do USA nie musisz dzwonić przez aplikacje. Możesz bezpośrednio przez telefon, też jest za darmo - wystarczy włączyć paczke 'Stany Zjednoczone za darmo Bez Limitu' na swoim koncie
. Stany to kierunek darmowy w rebtel. Pewnie ze względu na płatne połączenia przychodzące.

==
Wniosek MNP z 12 września - dalej echo.
Ostatnia odpowiedź:

Oct 9, 12:55 CEST
Dzień dobry,

Bardzo przepraszamy za opóźnienie, karta SIM zostanie dostarczona jeszcze w tym tygodniu.

Dziękujemy za cierpliwość!
Złożyłem drugi wniosek, ponownie :lol:
Ostatnio zmieniony 20 paź 2018, 01:45 przez poziom, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1027404  autor: adbadbad
 20 paź 2018, 01:43
poziom pisze:
@temat wątku
Przez aplikację włączyłem darmowe rozmowy na stacjonarne i komórkowe do USA! Wczoraj wykonałem parę telefonów do znajomych i jakość była doskonała. Sama rozmowa polega na wybraniu numeru zagranicznego w aplikacji po czym wykręcany jest numer stacjonarny 22 xxx xxx i dalej już tak jak przy kartach "telegrosik" itp. automatycznie łączy z numerem docelowym. Fantastyczna sprawa. Nie doszukalem się tylko czy ta opcja jest darmowa permanentnie czy tylko jednomiesięczny trial :roll:
Do USA nie musisz dzwonić przez aplikacje. Możesz bezpośrednio przez telefon, też jest za darmo - wystarczy włączyć paczke 'Stany Zjednoczone za darmo Bez Limitu' na swoim koncie
. Stany to kierunek darmowy w rebtel. Pewnie ze względu na płatne połączenia przychodzące.
Czyli jak ktos do mnie bedzie dzwonic z USA to ja bede placic? Czy jak mam rozumiec to "platne polaczenia przychodzace"?
 #1027405  autor: poziom
 20 paź 2018, 01:49
Nie, to w stanach płacą za połączenia przychodzące przy gołych taryfach. Ty nie ponosisz kosztów.
Teraz to i tam standardem są no limity po 30-80$/mc.
 #1027549  autor: Remington
 20 paź 2018, 09:54
Dorotea pisze:PS. @Remington. Oprócz twoich nieprawdziwych danych adresowych będą też prawdziwe np. billing, próbki głosu i co tam telekom może jeszcze zebrać... Po PESELU Cię przypiszą do rekordu.
No ale... przecież to samo można powiedzieć o wszystkich operatorach telco, których w Polsce jest grubo ponad stu czy dwustu.
 #1027551  autor: Vieslav
 20 paź 2018, 10:08
Pytanie do użytkowników: czy jest jakaś opcja odpięcia karty płatniczej/dezaktywacji numeru/rozwiązania umowy? Jak jest skonstruowany regulamin jeśli chodzi o ewentualne przyszłe wprowadzenie opłat?
 #1027554  autor: Remington
 20 paź 2018, 10:20
Vieslav pisze:Jak jest skonstruowany regulamin jeśli chodzi o ewentualne przyszłe wprowadzenie opłat?
Zmianę regulaminu mogą wprowadzić w dowolnym momencie, informując o tym "odpowiednio wcześniej" - czyli masło maślane. Ale zmiana cennika standardowo - tj. z powiadomieniem miesiąc wcześniej.
 #1027571  autor: patrix-83
 20 paź 2018, 12:59
REBTEL powoli zaczyna mnie drażnić - na emaile wysłane do supportu nie odpisują pomimo że numer zgłoszenia przychodzi, infolinia działa co drugi dzień a np. w piątek wczoraj była cały dzień wyłączona tzn. szacowna obsługa klienta wyłączyła po prostu telefon na cały dzień i był on niedostępny ("abonent jest w tym momencie niedostępny"). Fanpage REBTEL POLSKA przestał nagle odpowiadać i pomagać klientom tak gdzieś od środy, to też bardzo ciekawe czemu nagle cisza na FB się stała.

A o co dokładnie chodzi? O Wszystko. Nie wiem na co oni czekają z procesem MNP i tego się właśnie chciałem od nich dowiedzieć ale milczą e-mailowo i na FB też nikt nie odpowiada bo skoro od 16.10 od godzin porannych mam aktywny w pełni numer tymczasowy to na co te "mądre inaczej" ludzie z REBTELA czekają z wysłaniem wniosku do operatora dawcy o przeniesienie numeru skoro dziś już jest 20.10???! Oni nawet nie wysłali jeszcze komunikatu do operatora dawcy o oddanie numeru a gdzie tu mówić o wyznaczeniu daty przeniesienia. U was też w tym temacie to samo jest???

A kolejna kwestia która chciałem ich dopytać i bez skutku niestety to czy jak mam wykupiony np. pakiet nielimitowanych połączeń międzynarodowych do Wielkiej Brytanii za 20zł na m-ąc to czy muszę dzwonić poprzez aplikację REBTEL przypisaną do numeru tel. REBTEL czy mogę bezpośrednio kręcić ze swojej sim REBTEL włożonej do telefonu w ramach tego pakietu??? Ktoś z was mógłby to rozjaśnić mi?
 #1027572  autor: adbadbad
 20 paź 2018, 13:06
@patrix-83 u mnie tez numer tymczasowy od srody juz aktywny moge z niego dzwonic a proces MNP stoi w miejscu. A karta "nowa" z nowym numerem którą zamowilem wczesniej nadal nie aktywna i nie moge z niej dzwonic.. dziwna sprawa.. ale czekamy.. w koncu dajo za darmo wiec nie ma co im marudzić :)
 #1027573  autor: surface123
 20 paź 2018, 13:16
U mnie obie karty aktywne, MNP i ostatnio "zwykła"

Na zapytanie o MNP odpisali:

"Wniosek o przeniesienie numeru jest już wysłany do operatora. Prosimy czekać na wyznaczenie daty przeniesienia."
 #1027575  autor: jutek
 20 paź 2018, 13:19
Nie wyrabiają się, popularność ich przerosła. Powinni zablokować przyjmowanie nowych zamówień do czasu rozładowania korków ;) A z drugiej strony skoro przez kilka dni nie potrafią rozwiązać problemu zbiorowego z niedochodzeniem SMS-ów (sporo osób ma ten problem, co można przeczytać na Fb), to technika u nich też kuleje.
 #1027576  autor: surface123
 20 paź 2018, 13:22
Ja miałem na drugim numerze problem z smsami przychodzącymi ale po emailu i jakoś po dwóch dniach naprawiono ten problem i śmigają oba numery elegancko

Lepiej niż w Plus na kartę, bo jest HD Voice i połączenia oczekujące... gdzie Plusowi żal włączyć...
 #1027615  autor: lordbyd
 20 paź 2018, 16:22
Lepiej niż w Plus na kartę, bo jest HD Voice
A w Plus-ie na Kartę nie ma HD Voice?
Wczoraj w Samsungu J7 2017 koleżanki widziałem ikonkę HD Voice.
 #1027648  autor: TomLee
 20 paź 2018, 20:11
Ja się zastanawiam, czy w ogóle skorzystać z tej oferty. Widać są problemy. A aż takim "Januszem" nie jestem, żeby nie zapłacić kilku złotych. Poza tym ludzie głupi nie są, teraz nawet flagowce mają dual simy i internet będą ciągnąć na drugiej karcie. A przecież Rebtel musi na czymś zarabiać.
 #1027660  autor: darekka
 20 paź 2018, 22:19
Przecież tam niczego odkrywczego nie napisali-nie znaleźli żadnych kruczków czy haczyków oprócz warunków oferty/używania, które nie są jakoś restrykcyjne czy udziwnione, nie znaleźli również żadnych ukrytych kosztów.
Wszystko jest łatwo dostępne w Regulaminie.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1027664  autor: adbadbad
 20 paź 2018, 22:43
to teraz prawda - tak naprawdę to ta oferta nie jest bez limitu. Bez limitu jest 10000 minut, czyli 166,66 godzin, czyli 6,94 dni. Czyli niecałe 7 dni rozmów. Takie są fakty.
 #1027692  autor: darekka
 21 paź 2018, 09:10
Zapomniałeś o jeszcze jednym dość, a może nader istotnym fakcie: te "ledwo" 6,94 doby gadania nonstop + "tylko" 10 tyś.SMS oraz "jedynie" 1GB internetu z "ledwo nolimitem" MMS(o ile jakiś net mamy jeszcze z pakietu) Rebtel daje za aż...0zł. 8)

Jak VIRGIN dawało za taką samą "grubą" kasę 30minut, 30SMS i 300MB neta to wszyscy zadowoleni chodzili a tu jakoś nie bardzo... :shock: -widać za darmo i tak za drogo obecnie :lol:

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
  • Strona 19 z 55
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 55
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 55