Telekomunikacja jak na dłoni

[REBTEL] czyli no-limit za darmo - Dyskusja ogólna

Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: Rebtel - operator z no-limitem za darmo

Postprzez gtoni13 » 16 paź 2018, o 18:38

devb masz racje. Ustawilem nazwa Rebtel Interner i APN internet i zapisalo za pierwszym razem.
Nic innego nie dodawalem.
Ping duzy 120 pobieranie 12Mb/s wysylanie 4 Mb/s do BTS Plusa ok 1,5 km. Za darmo moze byc !
W apce nie widze sladu po rozmowie - 0.
Przeniose sim do innego tel. z LTE bo w tym mam tylko 3G, zobacze jakie osiagi.
gtoni
Ostatnio edytowano 16 paź 2018, o 18:46 przez gtoni13, łącznie edytowano 1 raz
gtoni13
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez poziom » 16 paź 2018, o 18:42

gtoni13 napisał(a):Karta dodana z Revoluta, po zapisaniu rejestracji zmienilem status karty na NIE transakcje online.
Rebtel nie interweniuje- dziala.

Co miesiąc sprawdzają czy karta żyje. Przy wyłączonych transakcjach mo/to/io to nie przejdzie :)

Obrazek
poziom
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Pochwały: 10
Model telefonu: Nokia 301, 302
Sieć: Nju

Postprzez gtoni13 » 16 paź 2018, o 18:48

To trzeba bedzie zmienic na wirtualna z paroma zl.
gtoni13
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Remington » 16 paź 2018, o 19:48

darekka napisał(a):Zgodnie z prawem nikt nie ma prawa nigdzie przechowywać kodu CVV autoryzującego płatności internetowe kartą .

To nie prawo tylko regulacje Visy i MC, nawet kiedyś udało mi się do nich jakoś dotrzeć. Niemniej nie mogą i gdyby to trzymali szybko by stracili dostęp do kartowego świata.

Weryfikacja karty jak już wspomniałem musi się odbywać dopiero przy odnowieniu, bo przy aktywacji karty nie autoryzował nawet na złotówkę.
Remington
Moderator
Moderator

Postprzez czester » 16 paź 2018, o 21:33

Witam, ktoś wcześniej pisał, że można zamówić 2 karty sim na jedną kartę płatniczą. W tym celu w momencie składania wniosku zaznaczyć aby wygenerował nowy link ... tymczasem metoda ta jest niemożliwa kiedy mamy już jedną działającą kartę w domu. Być może działa kiedy są w drodze - pytanie w ogóle co by się stało jakby pierwszą kartę zamówić z przeniesieniem numeru - podejrzewam że numer nie zostanie przeniesiony.

Pytanie teraz jest następujące czy wystarczy zmienić email aby otrzymać drugą kartę ?
czester
Obserwator
Obserwator

Postprzez adbadbad » 16 paź 2018, o 22:34

czester napisał(a):Witam, ktoś wcześniej pisał, że można zamówić 2 karty sim na jedną kartę płatniczą. W tym celu w momencie składania wniosku zaznaczyć aby wygenerował nowy link ... tymczasem metoda ta jest niemożliwa kiedy mamy już jedną działającą kartę w domu. Być może działa kiedy są w drodze - pytanie w ogóle co by się stało jakby pierwszą kartę zamówić z przeniesieniem numeru - podejrzewam że numer nie zostanie przeniesiony.

Pytanie teraz jest następujące czy wystarczy zmienić email aby otrzymać drugą kartę ?

tak, wystarczy zmienic e-mail, ja tak zrobilem i zamowilem dwie simki na jedna karte platniczą.
adbadbad
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez pavesi » 16 paź 2018, o 23:08

Niestety nie działa mi karta sim mimo że mam zasięg i nazwę rebtel w telefonie .
Niektórzy tutaj pisali aby cierpliwie czekać na aktywacje .
Telefon trzeba wyłączyć i za jakiś czas włączyć aby doszła ta aktywacja czy po prostu karta zacznie działać któregoś dnia bez wyłączania telefonu ?
pavesi
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Postprzez jutek » 16 paź 2018, o 23:20

Zacznie działać bez wyłączania telefonu. Moja, dostarczona wczoraj około południa została aktywowana dziś około 17-tej.
jutek
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez michcio123 » 17 paź 2018, o 07:51

W chwili aktywacji karty sim przychodzi e-mail z taką informacją. U mnie ok. 30 godz. po dostarczeniu karty numer został aktywowany.
michcio123
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Model telefonu: Asus Zenfone 3
Sieć: Play, T-mobile

Postprzez darekka » 17 paź 2018, o 08:24

Cierpliwości-trzeba poczekać na dostawę SIMki i na aktywację.
http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
darekka
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 7
Sieć: T-mobile, RBM

Postprzez rymi » 17 paź 2018, o 08:27

adbadbad napisał(a):wystarczy zmienic e-mail, ja tak zrobilem i zamowilem dwie simki na jedna karte platniczą.

Ale chyba na dwie różne osoby? Bo regulamin mówi, że jedna osoba może posiadać tylko jedną kartę.
rymi
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Remington » 17 paź 2018, o 08:51

Swoją drogą, ciekawe ile potrwa obecna sytuacja z brakiem rejestracji numerów u nich na dane osobowe. A raczej z rejestracją na dowolne dane, bez ich jakiejkolwiek weryfikacji.
Remington
Moderator
Moderator

Postprzez marnet » 17 paź 2018, o 08:56

TheArt napisał(a):To mam pytanie gdzie online wyrobie wirtualna karte, Revolut odpada bo nie bede ruskiej pseudofirmie wysylac zdjecia dowodu prz ryju. Cos normalnego znacie

Polecam bezproblemową i darmową kartę Curve. Można ją podpiąć do Rebtela.
Jeśli chcesz więcej info, albo kod promocyjny, to pisz na priv.
Chcesz kod polecający Play Next, napisz wiadomość prywatną.
marnet
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Durek » 17 paź 2018, o 09:01

Ja zamówiłem 2 karty SIM na 1 email. Najpierw 10.10 kartę z wnioskiem MNP, a 1-2 dni później kartę z nowym numerem SIM. Wczoraj przyszła ... jakaś karta :) Domniemam, że to ta do MNP. Ciekawi mnie przy przyjdzie druga czy też wniosek się ... pogryzł.
Durek
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Pochwały: 2
Sieć: Orange, T-Mobile, RBM

Postprzez rymi » 17 paź 2018, o 09:38

Remington napisał(a):Swoją drogą, ciekawe ile potrwa obecna sytuacja z brakiem rejestracji numerów u nich na dane osobowe. A raczej z rejestracją na dowolne dane, bez ich jakiejkolwiek weryfikacji.

No - trochę się zdziwiłem, jak "elektronicznie" podpisałem dokumenty na przeniesienie numeru. Tak naprawdę to niezłe wałki mogą być przez ten sposób - oczywiście sądząc się numer można byłoby odzyskać [nie twój podpis na dokumentach - zweryfikowany biegłym sądowym], ale zabawy może być z tym trochę za dużo :-/
rymi
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferta na kartę i mix