DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

• Strona 17 z 72
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 72
 #1026338  autor: gtoni13
 16 paź 2018, 18:38
devb masz racje. Ustawilem nazwa Rebtel Interner i APN internet i zapisalo za pierwszym razem.
Nic innego nie dodawalem.
Ping duzy 120 pobieranie 12Mb/s wysylanie 4 Mb/s do BTS Plusa ok 1,5 km. Za darmo moze byc !
W apce nie widze sladu po rozmowie - 0.
Przeniose sim do innego tel. z LTE bo w tym mam tylko 3G, zobacze jakie osiagi.
gtoni
Ostatnio zmieniony 16 paź 2018, 18:46 przez gtoni13, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1026339  autor: poziom
 16 paź 2018, 18:42
gtoni13 pisze: Karta dodana z Revoluta, po zapisaniu rejestracji zmienilem status karty na NIE transakcje online.
Rebtel nie interweniuje- dziala.
Co miesiąc sprawdzają czy karta żyje. Przy wyłączonych transakcjach mo/to/io to nie przejdzie :)

Obrazek
 #1026356  autor: Remington
 16 paź 2018, 19:48
darekka pisze:Zgodnie z prawem nikt nie ma prawa nigdzie przechowywać kodu CVV autoryzującego płatności internetowe kartą .
To nie prawo tylko regulacje Visy i MC, nawet kiedyś udało mi się do nich jakoś dotrzeć. Niemniej nie mogą i gdyby to trzymali szybko by stracili dostęp do kartowego świata.

Weryfikacja karty jak już wspomniałem musi się odbywać dopiero przy odnowieniu, bo przy aktywacji karty nie autoryzował nawet na złotówkę.
 #1026391  autor: czester
 16 paź 2018, 21:33
Witam, ktoś wcześniej pisał, że można zamówić 2 karty sim na jedną kartę płatniczą. W tym celu w momencie składania wniosku zaznaczyć aby wygenerował nowy link ... tymczasem metoda ta jest niemożliwa kiedy mamy już jedną działającą kartę w domu. Być może działa kiedy są w drodze - pytanie w ogóle co by się stało jakby pierwszą kartę zamówić z przeniesieniem numeru - podejrzewam że numer nie zostanie przeniesiony.

Pytanie teraz jest następujące czy wystarczy zmienić email aby otrzymać drugą kartę ?
 #1026399  autor: adbadbad
 16 paź 2018, 22:34
czester pisze:Witam, ktoś wcześniej pisał, że można zamówić 2 karty sim na jedną kartę płatniczą. W tym celu w momencie składania wniosku zaznaczyć aby wygenerował nowy link ... tymczasem metoda ta jest niemożliwa kiedy mamy już jedną działającą kartę w domu. Być może działa kiedy są w drodze - pytanie w ogóle co by się stało jakby pierwszą kartę zamówić z przeniesieniem numeru - podejrzewam że numer nie zostanie przeniesiony.

Pytanie teraz jest następujące czy wystarczy zmienić email aby otrzymać drugą kartę ?
tak, wystarczy zmienic e-mail, ja tak zrobilem i zamowilem dwie simki na jedna karte platniczą.
 #1026406  autor: pavesi
 16 paź 2018, 23:08
Niestety nie działa mi karta sim mimo że mam zasięg i nazwę rebtel w telefonie .
Niektórzy tutaj pisali aby cierpliwie czekać na aktywacje .
Telefon trzeba wyłączyć i za jakiś czas włączyć aby doszła ta aktywacja czy po prostu karta zacznie działać któregoś dnia bez wyłączania telefonu ?
 #1026501  autor: michcio123
 17 paź 2018, 07:51
W chwili aktywacji karty sim przychodzi e-mail z taką informacją. U mnie ok. 30 godz. po dostarczeniu karty numer został aktywowany.
 #1026527  autor: rymi
 17 paź 2018, 08:27
adbadbad pisze: wystarczy zmienic e-mail, ja tak zrobilem i zamowilem dwie simki na jedna karte platniczą.
Ale chyba na dwie różne osoby? Bo regulamin mówi, że jedna osoba może posiadać tylko jedną kartę.
 #1026530  autor: Remington
 17 paź 2018, 08:51
Swoją drogą, ciekawe ile potrwa obecna sytuacja z brakiem rejestracji numerów u nich na dane osobowe. A raczej z rejestracją na dowolne dane, bez ich jakiejkolwiek weryfikacji.
 #1026533  autor: marnet
 17 paź 2018, 08:56
TheArt pisze:To mam pytanie gdzie online wyrobie wirtualna karte, Revolut odpada bo nie bede ruskiej pseudofirmie wysylac zdjecia dowodu prz ryju. Cos normalnego znacie

Polecam bezproblemową i darmową kartę Curve. Można ją podpiąć do Rebtela.
Jeśli chcesz więcej info, albo kod promocyjny, to pisz na priv.

Chcesz kod polecający Play Next, napisz wiadomość prywatną.
 #1026534  autor: Durek
 17 paź 2018, 09:01
Ja zamówiłem 2 karty SIM na 1 email. Najpierw 10.10 kartę z wnioskiem MNP, a 1-2 dni później kartę z nowym numerem SIM. Wczoraj przyszła ... jakaś karta :) Domniemam, że to ta do MNP. Ciekawi mnie przy przyjdzie druga czy też wniosek się ... pogryzł.
 #1026539  autor: rymi
 17 paź 2018, 09:38
Remington pisze:Swoją drogą, ciekawe ile potrwa obecna sytuacja z brakiem rejestracji numerów u nich na dane osobowe. A raczej z rejestracją na dowolne dane, bez ich jakiejkolwiek weryfikacji.
No - trochę się zdziwiłem, jak "elektronicznie" podpisałem dokumenty na przeniesienie numeru. Tak naprawdę to niezłe wałki mogą być przez ten sposób - oczywiście sądząc się numer można byłoby odzyskać [nie twój podpis na dokumentach - zweryfikowany biegłym sądowym], ale zabawy może być z tym trochę za dużo :-/
  • Strona 17 z 72
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 72
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17