DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1019186  autor: najs_sc
 24 wrz 2018, 10:57
Witam,

Play wyszedł z interesującą ofertą na zastałym rynku wyższych abonamentów, jeśli chodzi o ceny flagowców.

Chodzi o ofertę przy przeniesieniu numeru z 6 miesiącami za darmo. W ofercie za 165 zł miesięcznie przez 18 miesięcy można wyciągnąć LG V30 + zegarek Watch Style za 289 zł. Daje to w sumie 3260 zł i w cenie mamy wszystko nielimitowane + 30 GB internetu. Zegarek od razu bym sprzedał za 350-400 zł. Zostaje V30 z abonamentem za około 2900 zł. Czy za taką cenę warto rezygnować z T-Mobile i lepszego zasięgu?

W ogóle orientujecie się może jak teraz wygląda zasięg LTE w Play? Miałem u nich numer 2-3 lata temu w abonamencie i było średnio. Czy coś się poprawiło w tej kwestii? Doszły mnie słuchy, że mogło się wręcz pogorszyć ze względu na zaprzestanie korzystania z pewnych nadajników?

Teraz korzystam z Huaweia P9 i nie jestem pewien czy warto pchać się w 2-letni abonament. Jak widać po cenie V30 miałbym kilka stówek taniej niż w oficjalnej sprzedaży (po odliczeniu abonamentu).
 #1019222  autor: piotrzet
 24 wrz 2018, 15:09
To wszystko zależy od lokalizacji są lokalizacje w których działa bardzo dobrze, a są w których kiepsko. Jak masz zamiar często przemieszczać się po kraju to też nie jest dobra opcja. Kup kartę prepaid i najlepiej sprawdź jak to działa u ciebie.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png