DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 125 z 202
  • 1
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 202
 #1018729  autor: darekka
 22 wrz 2018, 15:09
Nic nie masz do stracenia-jak usługa już nie działa żadna strata(karta jako taka po rejestracji pewnie będzie działać ale wątpliwe abyś dostał zaproszenie do Usługi), a jak jakimś cudem zadziała i dostaniesz propozycję aktywacji Usługi to będziesz szczęśliwy. Jak coś to daj cynk jaki efekt-jeśli myślisz o sprzedaży SIMki to w ciemno nie dostaniesz więcej niż 20-50zł(99% szansy, że Usługi nie da się odpalić).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1018731  autor: Gomez-C4
 22 wrz 2018, 15:43
@rymi masz ten starter w T-Mobile czy Heyah ? bo jeśli w T-Mobile to szanse na aktywację usługi " Masz złotówkę ... " są wręcz zerowe ( ale oczywiście należy to sprawdzić ) , w przypadku Heyah szanse są ciut większe.
 #1018734  autor: lukkki82
 22 wrz 2018, 16:25
W obecnej sytuacji żałuję, że zaniedbałem ten starter, a posiadałem go. Nawet nie pamiętam dlaczego zapomniałem o tej karcie i co z nią się stało. Chyba powodem była sama "znienawidzona" sieć T-mobile bądź DIL, który górował nad tą ofertą. Może poszukam, gdzieś się walają jakieś startery, ale sami wiecie jak z tymi "śmieciami" jest.
 #1018759  autor: rymi
 22 wrz 2018, 17:59
Gomez-C4 pisze:@rymi masz ten starter w T-Mobile czy Heyah ? bo jeśli w T-Mobile to szanse na aktywację usługi " Masz złotówkę ... " są wręcz zerowe ( ale oczywiście należy to sprawdzić ) , w przypadku Heyah szanse są ciut większe.
Ten to chyba Heyah - to poczekamy do końca DILa i zobaczymy co będzie. Miałem też T-Mobile i ten dałem koleżance i aktywowała go dopiero po 10 miesiącach i działa jak się dowiedziałem do dziś :-)

Ja też się bawiłem w darmowe startery lub z ciekawymi funkcjami i mam sporo tych z netem w Play za 45 zł - jak nie Heyah to trzeba będzie płacić za Play, bo z netu się nie zrezygnuje ;-)
 #1023602  autor: babcia77
 03 paź 2018, 09:40
Od maja był w miarę spokój. A dziś znów aktywowany "Bezpieczny internet". Pobrało z konta 1 PLN za usługę po czym 4 minuty później 3 PLN za BI. Z infolinią gadanie jak z głupim o serach francuskich - koleś twierdzi że nie ma takiej usługi a ja korzystam z usługi której oni nie mają. No to poczekamy czy pobierze jeszcze 6 PLN i włączy lejek. Wtedy reklamacja i znów "zabawa". A już mnie uśpiło że działało stabilnie...
 #1023623  autor: jarekt
 03 paź 2018, 11:51
Jeszcze jest gotów zawiadomić CBŚ:

- CBŚ? Tu T-Mobile. Jakiś koleś włamał się do naszych systemów informatycznych i utworzył dla siebie lewą taryfę z nielimitowanym internetem. Na całe szczęście nasz niezawodny i bezpieczny system to wykrył i przyblokował, załączając mu Bezpieczny Internet i ograniczenie prędkości, no ale włamanie jet faktem, więc zgłaszam...
 #1023708  autor: michcio123
 03 paź 2018, 18:52
@babcia77 Tylko uważaj aby w trakcie naprawy "niechcący" nie włączyli ci oferty bez limitu za 1zł bo po odkręceniu tego zostaniesz z lejkiem 15/15 i "żadna siła" go nie zdejmie. Walczę z nimi od 19 lipca na różne sposoby ale to jak walenie głową w mur. U nich wszystko w porządku i tyle.
 #1023728  autor: zwariowany.kurczak
 03 paź 2018, 20:28
to ten cały naj naj naj jeja naj T-bombaj, nie umie zamiast reklam wydać kasy na platformę?
wszystko jest podpinane jako opcje FRII i jak się rypnie to pisz pan reklamację?

jedną simkę z 1zł/dz posiadam, ale to telefon kurzowo-kuchenny, wiec @ nie zużywa, może dlatego T nic nie skantował na $?
 #1023834  autor: babcia77
 04 paź 2018, 07:49
michcio123 pisze:@babcia77 Tylko uważaj aby w trakcie naprawy "niechcący" nie włączyli ci oferty bez limitu za 1zł bo po odkręceniu tego zostaniesz z lejkiem 15/15 i "żadna siła" go nie zdejmie. Walczę z nimi od 19 lipca na różne sposoby ale to jak walenie głową w mur. U nich wszystko w porządku i tyle.
Ja z nimi niejakie doświadczenie mam. ;-)
Po prostu kolejna rozmowa ze zdecydowanie bardziej kumatym operatorem. Wyłączyli BI, oddali kasę, reklamacja złożona.
 #1024301  autor: michcio123
 06 paź 2018, 19:58
Przeglądając ten temat zauważyłem że mocno zmniejszyła się liczba podstron wątku jeszcze nie tak dawno było 166 a jest 119. Na pewno nie ma postów użytkownika @darekka i z tego co widzę nie ma jego konta. Dużo udzielał się w tym temacie jego posty wnosiły bardzo dużo przydatnych informacji. Ktoś coś wie?
 #1024306  autor: darekka1983
 06 paź 2018, 20:42
Jestem i żyję(darekka) ale z jakichś powodów administracja nie naprawiła zgłoszonego problemu z moim logowaniem do forum(na stronę główną się loguję ale na forum już nie działa logowanie). Widać jakiś grubszy problem skoro wywiało również moje posty. Nie działa logowanie do mojego starego konta niezależnie od przeglądarki, systemu operacyjnego czy tego, że chcę się zalogować z telefonu-coś zdechło i to grubo.

Z tego też powodu założyłem dziś nowe konto i liczę po cichu, że moje właściwe login "darekka" naprawią.

Aby była jasność-niczego niegodnego nie nawywijałem aby bana dostać(na bana to nie wygląda ale raczej na sporą usterkę portalu).

P.S. tak mam 4 sztuki "Masz złotówkę..." :smt006
 #1024308  autor: michcio123
 06 paź 2018, 21:03
To fajnie że jesteś. Miejmy nadzieję że naprawią bo tak jak pisałem twoje posty zawierają sporo przydatnych informacji i to nie tylko w tym wątku :wink:
 #1024310  autor: darekka1983
 06 paź 2018, 21:13
Lekko poza tytułowym tematem ale wywiało wszystkie moje posty z innych tematów również.
Nie mam pojęcia jaki powód problemu ale zrobiłem dziś z nowego konta następne zgłoszenie do adminów i liczę, że ogarną sprawę, bo prawie 2k.postów ze sporą wiedzą systematyzowaną przez 4 lata obecności na forum poszło się bujać. Tylko czy zechce się komuś popracować nad usterką i wyjaśnić powód.

Żeby było w temacie to nasze SIMki z w związku z końcem DILa zyskują na wartości.

@jakubeskulap jest jeszcze jeden sposób i to dość prosty w realizacji-doładowanie 50zł. wydłuży konto do 100dni.
 #1024313  autor: jarekt
 06 paź 2018, 21:37
Ja nie wiem czy nawet jakbym zażyczył sobie usunięcia mojego konta i skasowania moich wszystkich postów, czy to byłoby do zrobienia: raz technicznie, czy mają wiedzę i zapał aby coś takiego zrobić (możliwe, że to akurat dla nich błahostka), a dwa regulaminowo/prawnie - że niby taki post opublikowany w przestrzeni publicznej (forum nią jest) to już dobro narodowe/forumowe nie podlegające kasacji na życzenie autora :).
Bo jakby tak ludzie odchodzili i ich posty by kasowano, to co by w pewnym momencie z forum zostało?

Ciekawe jak się to zakończy. Daj znać co jakiś czas jak się sprawy mają.
 #1024314  autor: darekka1983
 06 paź 2018, 21:43
Niezbyt liczę na "odkręcenie" pokasowanych postów(prawie 2k.) i naprawienie uszkodzonego dostępu do konta. Wygląda mi na to, że system forum/ktoś z adminów sprawił, że skorzystałem bezwiednie z prawa do zapomnienia(Unijne prawo) na mocy, którego wszystkie dane konkretnej osoby znikają z przestrzeni cyfrowej(przynajmniej tej forumowej w moim przypadku).
Jak to mówią -jeśli kogoś "uśmiercili" w plotkach to żył będzie długo i na to liczę, że na forum żył będę długo i szczęśliwie.

Co do "dóbr narodowych" jakimi być mogły/są moje "zniknięte" posty to hola hola mam do nich prawa autorskie i jak Sapkowski tantiemy chcem... :lol:
  • Strona 125 z 202
  • 1
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 202
  • 1
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 202