DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 662 z 692
  • 1
  • 660
  • 661
  • 662
  • 663
  • 664
  • 692
 #1011555  autor: Burito
 07 wrz 2018, 16:03
modessef1 pisze:Już mam utrzymaniówkę. Szybka piłka. Dzięki Wam za pomoc.
Na jaki okres dostałeś umowę? Bezterminowo ?
 #1016893  autor: kremator
 18 wrz 2018, 12:17
Witam, posiadam Replay SOLO z rabatem na I+ od roku.

Co mogę uzyskać przy wypowiedzeniu i czy ma to sens w porównaniu do obecnej taryfy?

Ewentualnie jakie opcje wchodzą w grę przy DUET lub Rodzina?

Dzięki za wszelkie info.

Pozdrawiam
 #1017261  autor: Karlos20
 18 wrz 2018, 20:32
kremator pisze:Co mogę uzyskać przy wypowiedzeniu i czy ma to sens w porównaniu do obecnej taryfy?
Jakie masz warunki cenowe i pakietowe?
kremator pisze:Ewentualnie jakie opcje wchodzą w grę przy DUET lub Rodzina?
Nie pchaj się do tych ofert, skoro na 1 kartę SIM masz lepszą ofertę na abo dla przedłużających, a w razie niesatysfakcjonujących ofert, na kartę masz duet za 50 zł/mies.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1017906  autor: clint100
 19 wrz 2018, 11:17
Witam, czy ktoś przedłużał umowę ze Specjalna FORMUŁA SMARTFON Unlimited 14,99 dla Firm tylko SIM? Co proponują?
 #1018136  autor: wibra
 20 wrz 2018, 10:12
Jak mialem 2 kata temu podobna to było 3 m-gratis,dalej za 18,99 chyba i no limit+7gb neta. Tez sie chetnie dowiem jak jest teraz.
 #1018207  autor: konik1977
 20 wrz 2018, 14:43
Witam, czas chyba na wypowiedzenie umowy, obecnie mam wszystko nolimit, 5gb internet i 1,8gb w roaming, showmax do lutego, wszystko na czas nieokreślony za 29zl(żona tak samo).
Jaka jest teraz najbardziej atrakcyjna oferta? Rozumiem, że muszę wypowiedzieć umowę?
 #1018227  autor: Karlos20
 20 wrz 2018, 16:50
konik1977 pisze:Witam, czas chyba na wypowiedzenie umowy, obecnie mam wszystko nolimit, 5gb internet i 1,8gb w roaming, showmax do lutego, wszystko na czas nieokreślony za 29zl(żona tak samo).
Jaka jest teraz najbardziej atrakcyjna oferta? Rozumiem, że muszę wypowiedzieć umowę?
Możesz wypowiedzieć umowę, ale nie musisz, proponuję wysłać formularz kontaktowy: https://www.play.pl/oferta/formularz-kontaktowy/
Konsultant oddzwoni bezpłatnie do Ciebie.
Zalecam ewentualnie zadzwonić na darmowy numer Obsługi Klienta 730300300 (wybór odpowiednio 5 i 1) i porozmawiać o ofercie. Straszenie np. Plushem za 25 zł może pomóc.
Może otrzymasz ofertę za 25 zł miesięcznie z nielimitowanymi rozmowami, SMS/MMS i pakietem 10 GB z lejkiem 1 mbps (nielimitowane GB) nawet na czas nieokreślony. Do tego 1,57 GB neta w UE (1 GB darmowy, reszta za 1 gr/1MB do wyczerpania limitu). Showmaxa zachowasz do lutego i go wyłączysz.
Otrzymasz TV PLAY NOW na całą umowę z pakietem podstawowym (23 kanały tv) bez zjadania GB z konta. Opcjonalnie TIDAL (muzyka) na 2 lata.
Powodzenia i daj znać czy się udało.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1018228  autor: iphoneski
 20 wrz 2018, 17:04
A jak tak przedłużysz to dostaniesz jeszcze SHOWMAX na kolejne 3 miesiące i możesz go włączyć dopiero w lutym. Na nieokreślony może być cieżko, ale na 18 miesięcy powinieneś spokojnie dostać.
 #1018251  autor: Karlos20
 20 wrz 2018, 19:45
iphoneski - Showmax może być jednorazową promocją, może się zdarzyć, że po przedłużeniu umowy i wyłączeniu usługi (jej pozostały okres przejdzie do aneksu - będzie widoczna stara wersja promocji na aneksie do umowy w sekcji usług dodatkowych/promocyjnych), będzie dostępny 1 darmowy miesiąc, a potem 19,90 mies. Oznacza to, że kto już włączył wersję promocji na rok, nie włączy tej na 3 miesiące. Warto się dopytać konsultanta, ale może odpowiedzieć, że nowej opcji na tym samym numerze nie odpalisz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1018254  autor: iphoneski
 20 wrz 2018, 19:57
@Karlos20 Ostatnio przedłużyłem dlatego wiem jak to wygląda. Stara promocja zostaje do końca jej trwania i jeśli jej nie wyłączysz będziesz płacić, a jak wyłączysz możesz aktywować nowe promo na 3 miesiące wg nowej umowy. Nawet smsa mi przysłali żebym sobie włączył znowu ale tego jeszcze nie robiłem.
 #1018266  autor: Karlos20
 20 wrz 2018, 20:51
Żyłują z tymi 3 miesiącami :D Jakby co znam sposób, który działa, żeby zyskać po kilka razy darmowe 3 miesiące Showmaxa, nie prosząc się o promocje z abo, ale o tym poza tym wątkiem.

Ale widać zasady, tak jak z TIDALem, przechodzisz do nowej taryfy, to nową promocję odpalasz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1018728  autor: Betoniarka3000
 22 wrz 2018, 15:05
Witam,

Posiadam aktualnie ofertę FORMUŁA SOLO M.
- Nielimitowane minuty do wszystkich sieci komórkowych
- Nielimitowane minuty na numery stacjonarne
- Nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci
- Pakiet Internet 5GB
- Pakiet Internet 2GB

Dostałem od pracodawcy możliwość skorzystania z podobnych warunków ale ceny abonamentu ok. 20 zł tylko, że u konkurencji. Byłaby możliwość wywalczenia w Play czegoś bardziej atrakcyjnego? Posiadam u nich trzy numery i czwarty na innego abonenta.
 #1018754  autor: daniello7373
 22 wrz 2018, 17:34
Witam.
Ja mam w Play ofertę Firma 25 w bardzo atrakcyjnej cenie 9.9 + VAT i zaczyna brakować mi netu ponieważ nam tylko 2 GB. Umowa na czas nieokreślony od 2016r. Szukam czegoś do 20 brutto najlepiej w Play. Jest szansa?
Daniel
 #1019046  autor: Karlos20
 23 wrz 2018, 13:05
Betoniarka3000: jeśli masz koniec umowy, zadzwoń na 730300300 lub wypełnij formularz kontaktowy: https://www.play.pl/oferta/formularz-kontaktowy/ - konsultant oddzwoni w najbliższy dzień roboczy za darmo i przedstawi ofertę. Masz szansę zdobyć ofertę za 25 zł miesięcznie, a w niej to samo co wyżej + 10 GB z późniejszym lejkiem 1 mbps (nielimitowane GB).
U konkurencji może otrzymasz rozmowy czy SMSy za 20 zł/mies, ale nie neta nielimitowanego z porządnym lejkiem po 10 GB (a2mobile na kartę ma takie rozwiązanie, ale lejki są już od 5 GB, no i trzeba zasilić konto, a za komfort korzystania z neta trzeba dopłacić więcej niż 19,90).

daniello7373: Skontaktuj się z Doradcą Biznesowym: https://dlafirm.play.pl/oferta/formularz-kontaktowy/ - oddzwoni za darmo w najbliższy dzień roboczy. Przedłuż umowę w opcji najlepiej z nielimitowanymi GB w telefonie. Jest szansa na taką ofertę.
Powodzenia.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1019492  autor: konik1977
 25 wrz 2018, 16:47
Karlos20, ja zrobiłem formularz kontaktowy i skończyło się na tym, że pani stwierdziła, że ma tylko oferty za 50-40zl. Tyle z rozmowy. W salonie zapomniałem dowodu ale gdy powiedziałem, że chcę wypowiedzieć to zero zainteresowania, dlaczego, czy coś mogą zaproponować tylko odrazy chciała przejść do realizacji wypowiedzenia.
Mam pytanie czy jak złoże wypowiedzenie w salonie z opcją zostawienia nr na kartę, to jak nie dostanę żadnej oferty a jednak stwierdze, że chcę zostać na dotychczasowych warunkach to wystarczy anulować wypowiedzenie przed terminem zakończenia wypowiedzenia?
 #1019591  autor: Karlos20
 25 wrz 2018, 20:46
konik1977 - słabo negocjowałeś ofertę. Wystarczyło straszyć Plushem za 25 zł/miesięcznie. Nie pomaga - kolejny konsultant. I tak do skutku.
Przy złożonym wypowiedzeniu otrzymasz opcję zatrzymania Ciebie w sieci ofertą standardowo-specjalną: abo 30 zł/mies. z ww. warunkami (no-limity + 10 GB z lejkiem 1 mega w ofercie SOLO STAN NIELIMITOWANY). Wypowiedzenie możesz złożyć, nie wycofuj go, bo pozbawisz się szansy na dobrą ofertę; ale nie czekaj, aż numer przejdzie na kartę. Przez telefon otrzymasz tą samą opcję o 5 zł taniej w różnych opcjach czasu trwania umowy: bezterminowo czy też na 18m. Próbuj dalej.

Ja ofertę mam od końca stycznia 2018 i jestem bardzo zadowolony.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1019721  autor: giiiienek
 26 wrz 2018, 13:11
Jest Oferta dla numeru przenoszonego z karty z innej sieci dla firm:
- nielimitowane połączenia krajowe komórkowe i stacjonarne
- nielimitowane smsy i mmsy do wszystkich sieci
- 7 GB internetu
Umowa: 12 miesięcy
Abonament za wszystkie numery: 15 zł netto
Moje pytanie czy da się przedłużyć umowę na takich warunkach bez kombinacji i przechodzenia do innej sieci?
 #1019765  autor: konik1977
 26 wrz 2018, 16:40
Karlos20 jednak wypowiedzenie w salonie dopiero zadziałało, jeden telefon i oferta gorsza niż mam, przełączenie do kogoś innego i oferta prawie taka sama z wyjątkiem, ze na 18mc ale z 10GB, podziękowałem i telefon już z lepszą oferta ale jednak przedstawiłem swoją wersję i ja otrzymałem: 25zl na czas nieokreślony, wszystko nolimit, 10Gb, planów, tidal ale teraz mam dylemat, bo mam w ofercie showmax na 12 mc(do lutego) i mi konsultant powiedział, że zostaje tak jak było i miał dzwonić z taką samą oferta do żony za 10min, ale podobno w tym czasie zadzwoniła do Niej inna konsultantka z ofertą, żona powiedziała, że zgadza się na takie same warunki jak męża, pani przyjęła ale powiedziała, że showmax będzie wyłączony bo w tej nowej ofercie nie ma takiej opcji, więc mam dwie wersje i mam nadzieję że showmax zostanie bo ja na takie coś wyrażałem zgodę. Ktoś wie jak to wygląda w praktyce?
  • Strona 662 z 692
  • 1
  • 660
  • 661
  • 662
  • 663
  • 664
  • 692
  • 1
  • 660
  • 661
  • 662
  • 663
  • 664
  • 692