DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 261 z 405
  • 1
  • 259
  • 260
  • 261
  • 262
  • 263
  • 405
 #1018434  autor: Karlos20
 21 wrz 2018, 19:51
Andrzej311 pisze:Dzięki. Na stronie fakt mobile powinni napisać. Tak jak jest to w redbull mobile.
Myślę, że piszą o tym wyraźnie i zrozumiale, że doładowujemy konto w taryfie Fakt Mobile tak samo, jak w Play - zdrapki (5, 10, 30 i 50), terminale, doladowania.play.pl, salony Play, z numeru abonamentowego, konto bankowe, bankomat.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1018438  autor: Andrzej311
 21 wrz 2018, 19:56
Karlos20 pisze:
Andrzej311 pisze:Dzięki. Na stronie fakt mobile powinni napisać. Tak jak jest to w redbull mobile.
Myślę, że piszą o tym wyraźnie i zrozumiale, że doładowujemy konto w taryfie Fakt Mobile tak samo, jak w Play - zdrapki (5, 10, 30 i 50), terminale, doladowania.play.pl, salony Play, z numeru abonamentowego, konto bankowe, bankomat.
Karlos20 mylisz się. Na stronie oficjalnej fakt mobile tylko to:

"Karty zdrapki z kodem doładowującym kartę telefonii komórkowej Fakt Mobile są powszechnie dostępne. Kupisz je w kioskach, sklepach spożywczych, hipermarketach i w wielu innych punktach na terenie całej Polski.

Każda karta zdrapka posiada swój unikalny 14-cyfrowy kod doładowujący.

Doładowanie konta jest naprawdę proste:

zdrap pasek farby zasłaniający 14-cyfrowy kod
wybierz na klawiaturze *100* wpisz 14-cyfrowy kod znajdujący się pod zdrapką i naciśnij #
Konto zostanie doładowane w ciągu kilku minut. O realizacji doładowania zostaniesz powiadomiony SMS-em.

Dostępne karty zdrapki:

5
10
30
50 "
To wszystko nie ma wzmianki o kartach Playa.
 #1018441  autor: Karlos20
 21 wrz 2018, 20:05
Konto uzupełniasz nie tylko zdrapką. Kto kupił starter Faktu, jest widoczne logo Playa i wszelkie informacje jak doładować kartę, to jest znak, żeby z tej sieci kupować doładowania.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1018456  autor: Andrzej311
 21 wrz 2018, 20:58
Karlos20 pisze:Kto kupił starter Faktu, jest widoczne logo Playa i wszelkie informacje jak doładować kartę, to jest znak, żeby z tej sieci kupować doładowania.
Jeszcze w ogóle nie miałem karty tego operatora MVNO ( jakbym kupił to bym wiedział ). Więc chciałem się dowiedzieć przed zakupem startera, aby nie wywalać karty do kosza.
A tak z innej beczki czy wszyscy operatorzy mvno np. na zasięgu plusa mogą doładowywać zdrapką z plusa, na zasięgu playa - zdrapki play itd. Czy są jakieś co potrzebują swojej oddzielnej zdrapki? Bo wtedy wystarczyłoby wiedzieć na jakiej infrastrukturze operatora stacjonarnego sieć mvno chodzi i po problemie.
 #1018462  autor: Karlos20
 21 wrz 2018, 21:15
Andrzej311 pisze:Jeszcze w ogóle nie miałem karty tego operatora MVNO
To nie jest MVNO, tylko taryfa w Play na Kartę. Mówi Tobie ten kod migracyjny? *163*12# ? Jest informacja na stronie, że do tej oferty dostaniesz się krótkim kodem - analogicznie jak do rodziny taryf Red Bull Mobile: RBM5 (z Faktu), RBM Energy, RBM SieMa i RBM SieMa PL na kartę.
Andrzej311 pisze:A tak z innej beczki czy wszyscy operatorzy mvno np. na zasięgu plusa mogą doładowywać zdrapką z plusa, na zasięgu playa - zdrapki play itd.
Mogą posiłkować się doładowaniami swoich operatorów technicznych, jak i mieć swój odrębny system. Natomiast submarek nie należy mylić z operatorami wirtualnymi.

Dla zasady: MVNO na zasięgu Plusa to np. Lajt, Otvarta, Lycamobile, FM Group Mobile, Klucz, Premium Mobile, Nau, MultiMobile (siec komórkowa kablówki Multimedia Polska) itd.
MVNO Playa to: NC+, Virgin, izzi na kartę, Vectra, Inea, Mobile Vikings, truphone, NETIA Mobile itd.

Wyjątki: T-Mobile nie ma sieci MVNO, ale ma swoje submarki: Heyah oraz tuBiedronka (doładowania znajdziesz tylko w Biedronce, ale sposób zasilenia jest identyczny jak w T-Mobile), a2mobile i wRodzinie to submarki kolejnego operatora infrastrukturalnego - Aero2, należy do Plusa i Cyfrowego, lecz zachował odrębność i dostarcza dodatkowe wsparcie techniczne dla Grupy Polsat. I tyle.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1018486  autor: Andrzej311
 21 wrz 2018, 22:38
Karlos20 pisze: To nie jest MVNO, tylko taryfa w Play na Kartę. Mówi Tobie ten kod migracyjny? *163*12# ? Jest informacja na stronie, że do tej oferty dostaniesz się krótkim kodem - analogicznie jak do rodziny taryf Red Bull Mobile: RBM5 (z Faktu), RBM Energy, RBM SieMa i RBM SieMa PL na kartę.
Tego to nie wiedziałem, że to submarka Play. A co z gazetą FAKT? To przecież nie jest Playa?
A kolor czerwony, logo faktu i marka w tej taryfie to ściągnięte z gazety.
 #1018490  autor: Karlos20
 21 wrz 2018, 23:16
Bo zawarli umowę z wydawcą gazety, dlatego użyczają ich marki w zamian za wsparcie techniczne Playa, tak samo, jak z Red Bullem.
Dodatkowo w gazecie Fakt ukazują się 4-znakowe kody, po ich wysłaniu darmowym SMSem otrzymujesz darmowe mini pakiety obniżające koszty połączeń, które są ważne 7 dni, mogą się sumować z innymi w ofercie.
W poniedziałki to 10 darmowych SMSów, w czwartki 10 darmowych minut do wszystkich sieci w Polsce i do Obsługi Klienta Fakt Mobile (niespotykane w innych sieciach), w soboty 50 MB szybszego internetu. Kody zamieszczamy w dedykowanym temacie w sekcji "Promocje i Bonusy".

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1019562  autor: iSiO
 25 wrz 2018, 19:32
Mam od kilkunastu dni problem z wysyłaniem smsów i nawiązywaniem połączeń. Jest to mój główny numer więc trochę mi to przeszkadza. Jestem podłączony do roamingu do sieci T. Jak ustawie na "auto" to i tak zaraz przerzuca mnie do T. Ten sam problem ma kolega który też ma numer w Fakcie. Jakaś awaria czy coś? Bo nie da się nawet na infolinie dodzwonić do nich.
 #1019585  autor: Dorotea
 25 wrz 2018, 20:29
A teraz ciekawostka odnośnie starterów FAKT za 5 zł z promocyjnymi 20 GB: https://zapodaj.net/images/54ef04ccc23c5.jpg

Powinno na nich być 1,5 zł na koncie głównym, ale na niektórych numerach po doładowaniu tylko 5 zł można wykupić kolejne 20 GB za 10 zł. Udało mi się to na numerze zaczynającym się na 791.

Z kolei na zaczynających się od 530, 881, 884 taka sztuczka nie powiodła się.
 #1019639  autor: marcin19883
 25 wrz 2018, 23:35
Dorotea pisze:A teraz ciekawostka odnośnie starterów FAKT za 5 zł z promocyjnymi 20 GB: https://zapodaj.net/images/54ef04ccc23c5.jpg

Powinno na nich być 1,5 zł na koncie głównym, ale na niektórych numerach po doładowaniu tylko 5 zł można wykupić kolejne 20 GB za 10 zł. Udało mi się to na numerze zaczynającym się na 791.

Z kolei na zaczynających się od 530, 881, 884 taka sztuczka nie powiodła się.
Mam dokładnie taki numer, ale zaczynający się na 795 :D hehe sprawdze póżniej czy da się uruchomić. Dostałem taki duży karton z starterem, więc powinno zadziałać.
 #1020209  autor: Kamil7878
 27 wrz 2018, 12:05
Johnny pisze:Niestety od wtorku są problemy. Po wbiciu kodu, otrzymujemy cały czas, za każdym razem "klasycznego" już SMS-a "Błąd techniczny." :mrgreen:
Zapewne kod z soboty wysłałeś w niedzielę?
Dlatego masz tego typu odpowiedź...
 #1020226  autor: OCCASVS
 27 wrz 2018, 12:27
Ja mam ten sam problem. Kod z poniedziałku wysłałem we wtorek...

Jedynie rozwiązanie to pakiet 100/100/100? A ręcznie aktywowanie pakietu przez infolinię nie rowziązuje problem na przyszłość?

Jeszcze uczę się polskiego. Przepraszam za ewentualne błędy językowe.
  • Strona 261 z 405
  • 1
  • 259
  • 260
  • 261
  • 262
  • 263
  • 405
  • 1
  • 259
  • 260
  • 261
  • 262
  • 263
  • 405