Telekomunikacja jak na dłoni

RWK w T-mobile/HEYAH za jedynie lub aż za zgody marketingowe

Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: RWK w T-mobile/HEYAH za jedynie lub aż za zgody marketin

Postprzez biala1991 » 18 sie 2018, o 11:00

Dlaczego? bo w regulaminie nie ma o tym ani słowa :) pkt.2.3.
Użytkownik w ramach Oferty otrzymuje jednorazowy, bezpłatny Bonus w postaci doładowania, po spełnieniu warunków określonych w pkt.2.2.

Kluczowe jest tu w ramach Oferty, a co TM nazywa Ofertą mówi pkt.1.1
W okresie od 01.07.2018r. 31.07.2018r. T-Mobile Polska S.A. (zwana dalej "Operatorem") oferuje możliwość skorzystania na zasadach opisanych w niniejszych warunkach (zwanych dalej "Warunkami") z oferty "Doładowanie 10zł za wyrażenie zgód marketingowych" (zwaną dalej "Ofertą").

Definicja Oferty oznacza, że jednorazowość ogranicza się do przedziału czasowego obowiązywania danej Oferty. W ramach innej Oferty obowiązującej w innym okresie użytkownik znów może otrzymać jednorazowy :) bonus.

Ps. Asdaf, Ty nie podpowiadaj TM jak ma napisać regulamin :)
biala1991
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Postprzez asdaf » 18 sie 2018, o 11:25

To weźcie mnie do spółki! :D
asdaf
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Postprzez darekka » 18 sie 2018, o 17:54

Widzę, że i inni zapisy Regulaminów rozumieją jak ja- dopuki nie napiszą, w warunkach, że skorzystanie z niniejszej oferty i odebranie bonusu blokuje udział w następnych edycjach doputy będę wielokrotnie uczestniczył w nich i wymagał wydania bonusu należnego. Co oczywiste interpretacje pracowników Działu Reklamacyjnego nie są dla nikogo wiążące z powodu braku stosownych umocowań w warunkach Oferty.

Ponawiam prośbę o link do Regulaminu nowej edycji w, której dają 5zł. dla T-mobile(HEYAH podlinkowałem parę postów wcześniej).
http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
darekka
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 7
Sieć: T-mobile, RBM

Postprzez zoltan666 » 23 sie 2018, o 20:23

Dziś po moim zgłoszeniu i ja dostałem 10 zł. na konto z oferty lipcowej. Te 10 zł. to oczywiście niestandardowo w ramach dalszej współpracy, bo z racji tego, że już raz wcześniej z promo skorzystałem podobno kolejne 10 zł. się nie należało.
zoltan666
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 9
Model telefonu: Lenovo P2
Sieć: Play

Postprzez surface123 » 23 sie 2018, o 20:42

Panowie, aż mi normalnie wstyd za Was że Polak to taki kombinator :/ i cebularz
surface123
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez darekka » 23 sie 2018, o 21:31

Tobie również wciskają ciemnote o jednorazowości bonusu-regulamin stanowi zgoła co innego(jeden raz to się należy ale w danej edycji)-jak chcesz cebulić to teraz dają za zgody 5zł. Ja zamierzam skorzystać.

P.S. my nie jesteśmy kombinatorami tylko mamy genetycznie nabytą zdolność do poruszania się w gąszczu przepisów, warunków i innych biurokratycznych wymysłów(prawo, podatki i Regulaminy) ponieważ idąc do dowolnego Urzędu wiedza jest nam niezbędna aby nie zostać spławionych. Niejako przy okazji aby zachować kondycję z rozmysłem czytujemy i analizujemy dogłębnie oferty promocyjne operatorów. Co za tym idzie odnajdujemy w nich zapisy dla nas korzystne, które organizator oferty/promocji bez przymusu i dobrowolnie oraz po analizie(albo i nie) przez Dział Prawny umieścił, a z których nie skorzystać byłoby grzechem marnotrawstwa. Nasi dziadowie i ojcowie musieli walczyć skutecznie(pamiętny Wóz Drzymały) z urzędniczym "niedasizmem" co nam na szczęście w genach przekazali. No dobra: cebula w narodzie silna jest :smt005
http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
darekka
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 7
Sieć: T-mobile, RBM

Postprzez zoltan666 » 7 wrz 2018, o 23:24

Upomniałem się o 10 zł. doładowania na innym numerze z promocji lipcowej za zgody. Podałem przybliżony termin wyrażenia zgód - koniec lipca. Otrzymałem odpowiedź, że promocja trwała od 09.02.2018 do 19.02.2018 i że wymagany był sms z zaproszeniem, a więc dlatego doładowania nie dostałem (brak smsa, inny zakres czasowy). ;) Przesłali mi także regulamin tamtej promocji.
Odpisałem, że chodzi mi o promocję lipcową i że w niej, sms zapraszający nie był wymagany. Otrzymałem odpowiedź, że promocja o której wspomniałem trwała w okresie 18.04-24.05 tego roku, a zgody wyraziłem 28.07 i dlatego bonus nie został przyznany, ale... w ramach przyjaznej polityki 10 zł. doładowania przyznali.
zoltan666
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 9
Model telefonu: Lenovo P2
Sieć: Play

Postprzez vahapl » 21 wrz 2018, o 13:38

Mam nową kartę t-mobile, świeżo zarejestrowaną, jak włączyć RWK bez konieczności doładowywania. Numer nie będzie używany przez najbliższe 2 lata, a zależy mi tylko na utrzymaniu numeru.
vahapl
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez unnameduser » 21 wrz 2018, o 17:19

Włącz usługę bez limitu za 1 zł dziennie i odnawiaj ją co pół roku.
LuiN napisał(a):Desktopowa wersja Telepolis to ostatnia rzecz na której się skupiamy.
unnameduser
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez vahapl » 24 wrz 2018, o 07:20

Ale jeśli dobrze rozumiem, gdy aktywuję tą usługę to codziennie będzie mi pobierać 1 zł z karty?
vahapl
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez michcio123 » 24 wrz 2018, o 09:02

Pobierze 1zł tylko wtedy jeśli wykonasz połączenie telefoniczne wyślesz smsa/mmsa lub zużyjesz więcej niż 5mb danych. Jeśli w danym dniu nie będzie aktywności na numerze to nic nie pobierze.
michcio123
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Model telefonu: Asus Zenfone 3
Sieć: Play, T-mobile

Postprzez vahapl » 24 wrz 2018, o 10:08

@michcio123, dzięki za info. No to świetnie. A zadziała to z każdą taryfą? Bo z tego co sprawdziłem (wg. sms powitalnego) to mam Internet na kartę. Pod *9898 podaje mi tylko jaki mam stan konta i do kiedy ważny, ale nie wiem jaki plan taryfowy. Starter kupiłem na Aledrogo z samą kartą, więc nie wiem, co było pierwotnie.
vahapl
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez unnameduser » 24 wrz 2018, o 14:19

Ta złotówka dziennie działa w taryfie Frii. Co do przejścia do tej taryfy - nie pomogę, nie wiem jak to zrobić.
LuiN napisał(a):Desktopowa wersja Telepolis to ostatnia rzecz na której się skupiamy.
unnameduser
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez macqmacq » wczoraj, o 17:30

unnameduser napisał(a):Włącz usługę bez limitu za 1 zł dziennie i odnawiaj ją co pół roku.

A czemu co pół roku??? Trochę się już gubię w tym wszystkim... :oops:
macqmacq
Obserwator
Obserwator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferta na kartę i mix