Telekomunikacja jak na dłoni

[KARTA]Bonus za rejestrację karty w Orange

Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
Wiadomość
Autor

Re: Bonus za rejestrację karty w Orange

Postprzez piokuk » 1 cze 2018, o 16:45

Takich numerów można w Orange rejestrować bardzo dużo. Nie spotkałem się dotychczas z żadnymi ograniczeniami.
piokuk
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Pochwały: 20
Model telefonu: S4, S6E+, S7
Sieć: Mutacje P4

Postprzez darek032 » 1 cze 2018, o 16:47

Po przyznaniu pakietu 10gb jaka wam datę ważności ustawiło?
darek032
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez Konoko » 1 cze 2018, o 16:59

do 8 czerwca br zgodnie z regulaminem.
Konoko
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Postprzez 24bis24 » 1 cze 2018, o 18:01

Witam,

Proszę Cię o podanie nr telefonu pod który dzwonisz i co mówisz. Bardzo zależy mi na tym bonusie bo mam do 2.06 GB z promocji zaproś znajomego

reasumując 8 czerwca dzwonisz pod 510 100 100 połączenie płatne lub 502 802 800 za darmo w wersji 4.0.2 aplikacja mój Orange, wyższe wersje połączenie płatne mówisz to co potrzebujesz włączyć :)
ZM we Freshu
24bis24
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez adacomp » 1 cze 2018, o 19:10

Ale się Janusze podniecili tymi GB które i tak przepadną :)
adacomp
Spamer ;)
Spamer ;)

Model telefonu: Samsung Huawei Ulefone MyPhone Manta
Sieć: Play RBM Fakt Virgin Orange A2 Plush TM BDI

Postprzez 24bis24 » 1 cze 2018, o 19:35

adacomp napisał(a):Ale się Janusze podniecili tymi GB które i tak przepadną :)
to napiszę tak...
mam je już ponad dwa lata :mrgreen:
ale wcale nie mogę zaprzeczyć Twoim słowom ponieważ może się tak zdarzyć, że zbraknie mnie pomysłów :-)
ZM we Freshu
24bis24
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez darek032 » 6 cze 2018, o 00:20

Dzwoniłem na infolinie. powiedział, że niby bonus był aktywowany na tych 2 numerach. Dał reklamacje, poźniej zadzwonili, na 1 numerze atywowali a na 2gim nie bo niby upłynął czas 30dni. A tak faktycznie to oba numery są ponad 3 miesiące u nich. Czy mogę jeszcze raz jakoś to załatwić?
darek032
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez 24bis24 » 6 cze 2018, o 11:29

musisz najpierw wycofać adres i dopiero później dzwonić ponownie o aktywacje bonusu na drugim numerze
ZM we Freshu
24bis24
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez Bohann » 23 lip 2018, o 13:42

Posiadam 2 startery Orange w taryfie Yes (wybierz swój numer), na których mogę włączyć te 50 GB na 14 dni i chciałbym skorzystać jeszcze z tych 100 GB za podanie adresu i zgody podczas rejestracji karty, ale jest problem. Mam w Orange zarejestrowanych już kilkadziesiąt kart SIM, dzwoniłem przed chwilą do nich na infolinię i według konsula już podałem dane adresowe podczas którejś tam rejestracji karty. Konsul twierdzi, że nie ma czegoś takiego jak wycofanie adresu i nie da się tego zrobić. W jaki sposób mam wycofać ten adres?

A w ogóle chodzi tylko o wycofanie adresu, czy adresu i zgód marketingowych? Konsul mi powiedział, że o ile, to czy adres został już podany, to jest to widoczne na ogólnym koncie w Orange, o tyle zgody są przypisane do każdego zarejestrowanego numeru z osobna i trzeba by sprawdzać każdy numer telefonu po kolei.
Bohann
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Orange Ekspert » 23 lip 2018, o 15:27

Bohann napisał(a):Posiadam 2 startery Orange w taryfie Yes (wybierz swój numer), na których mogę włączyć te 50 GB na 14 dni i chciałbym skorzystać jeszcze z tych 100 GB za podanie adresu i zgody podczas rejestracji karty, ale jest problem. Mam w Orange zarejestrowanych już kilkadziesiąt kart SIM, dzwoniłem przed chwilą do nich na infolinię i według konsula już podałem dane adresowe podczas którejś tam rejestracji karty. Konsul twierdzi, że nie ma czegoś takiego jak wycofanie adresu i nie da się tego zrobić. W jaki sposób mam wycofać ten adres?

A w ogóle chodzi tylko o wycofanie adresu, czy adresu i zgód marketingowych? Konsul mi powiedział, że o ile, to czy adres został już podany, to jest to widoczne na ogólnym koncie w Orange, o tyle zgody są przypisane do każdego zarejestrowanego numeru z osobna i trzeba by sprawdzać każdy numer telefonu po kolei.

Jeżeli chodzi o bonus 100GB można go odebrać tylko raz. Potwierdzamy informacje przekazanie przez Doradcę na infolinii.
Orange Ekspert
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Pochwały: 20

Postprzez Bohann » 23 lip 2018, o 16:58

Orange Ekspert napisał(a):
Bohann napisał(a):Posiadam 2 startery Orange w taryfie Yes (wybierz swój numer), na których mogę włączyć te 50 GB na 14 dni i chciałbym skorzystać jeszcze z tych 100 GB za podanie adresu i zgody podczas rejestracji karty, ale jest problem. Mam w Orange zarejestrowanych już kilkadziesiąt kart SIM, dzwoniłem przed chwilą do nich na infolinię i według konsula już podałem dane adresowe podczas którejś tam rejestracji karty. Konsul twierdzi, że nie ma czegoś takiego jak wycofanie adresu i nie da się tego zrobić. W jaki sposób mam wycofać ten adres?

Jeżeli chodzi o bonus 100GB można go odebrać tylko raz. Potwierdzamy informacje przekazanie przez Doradcę na infolinii.

To wiem, ale ja go nie odebrałem jeszcze ani razu.
Bohann
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez przemo_one » 30 lip 2018, o 23:34

Właśnie będę odbierał bonus 100 GB drugi raz. Tylko raz na jednej karcie, ale inna karta to inna sprawa. Chciałem zwrócić uwagę, że zniknęła informacja o 100 GB ze strony zarejestrujnumer.pl. Na stronie nju jest jeszcze regulamin.

KONSTYTUCJI NIE ODDAM
przemo_one
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Model telefonu: S5 neo
Sieć: Play

Postprzez 24bis24 » 31 lip 2018, o 11:55

przemo_one napisał(a):Chciałem zwrócić uwagę, że zniknęła informacja o 100 GB ze strony zarejestrujnumer.pl. Na stronie nju jest jeszcze regulamin.
od 1.08 już nie będzie tej promocji.
ZM we Freshu
24bis24
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez peterka90 » 25 sie 2018, o 18:28

O kurcze :( Co teraz radzicie? Bo na allegro widzę, że te karty, które sprzedają wychodzą po około 30zł miesięcznie a to już nie jest takie super. Bawienie się w rejestrowanie kart 50GB co 2 tygodnie tez trochę słabe. RedBull mobile mam strasznie słaby zasięg, do nadajnika Play 10km.

Czy gdzieś jeszcze jest bonus za rejestrację? Albo jakieś fajne pakiety GB na allegro taniowychodzące?
peterka90
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez forum_tg » 26 sie 2018, o 21:29

To jaki teraz jest bonus za przeniesienie numeru do Orange?
forum_tg
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 3
Model telefonu: dual SIM
Sieć: Play, Orange

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Promocje i Bonusy