DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1001462  autor: xand3rd
 30 cze 2018, 12:08
Witam
Zakupiłem używany Galaxy s3 lte i mam problem z ładowaniem...
jak podłącze do kompa to praktycznie nie ładuje...czasem coś załapie a czasami w ogóle nie ładuje...

kiedy podłącze bezpośrednio do gniazdka z ładowarką to zachowuje się jak by port był uszkodzony (dziwne że przerywa ładowanie tylko kiedy leży jak podniosę do pionu ładuje ale i tak bardzo wolno) ładowarka i kabel na 100% sprawne bo miałem taki sam telefon wcześniej i nie było problemu

z tym że ten galaxy jest Made in China .... gościu co mi go sprzedał mówi że nie miał żadnego problemu z ładowaniem i mówi że dośle mi ładowarkę (microsofta a moja to samsunga)

czy przyczyną faktycznie może być że ten telefon korzysta z innego kabla/ładowarki ?
próbowałem już mase rzeczy jak low battery dump/całkowity reset telefonu/aktualizowałem przez kies oraz przekładałem baterie ze starego telefonu i nic nie pomogło....
 #1001658  autor: Niezgodna7
 01 lip 2018, 16:06
Zapomniales o... gniazdku usb. Ono zapewne zuzyte przez poprzedniego wlasciciela.
(zwlaszcza, ze bateria laduje sie w starym bez uwag)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #1001805  autor: xand3rd
 02 lip 2018, 16:17
dzieki za odzew... poczekam aż przyjdzie ładowarka od niego a jak to nic nie zmieni to faktycznie będę musiał wymienić gniazdo micro usb