DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #8953  autor: mysza
 20 lip 2005, 10:30
Podejdzmy do tematu z drugiej strony ;)
Powiedzcie jakiego telefonu byscie nie wybrali, jakiego nie polecacie i jaki Wam sie nie podoba :)

 #8954  autor: Wojt2004
 20 lip 2005, 10:43
duzo by wymeniac ale napewno nie wybralbym zadnego siemensa, zawiodlem sie na tej firmie juz pare razy.

 #8955  autor: mysza
 20 lip 2005, 10:54
popieram ;)
Ja napewno nie wybralabym MC60 :D
Poprostu jak patrze na ten telefon to strasznie chce mi sie smiac!!!
Jego wyglad i te kolory.... no i to X na klawiaturze, niby mial byc taki sexy... a tu nie wypal.

 #8960  autor: Qrczak
 20 lip 2005, 12:31
Jako, że jestem zwolennikiem Nokii wszelakiego rodzaju, nie wybrałbym telefonu żadnej innej marki ;)
A jeśli chodzi o konkretne przykłady, to raczej nie zdecydowałbym się na produkt np. Alcatela czy Motoroli (z wyłączeniem oczywiście najnowszych modeli, z V3 na czele).

 #8961  autor: Sirmark
 20 lip 2005, 12:58
Qrczak pisze: A jeśli chodzi o konkretne przykłady, to raczej nie zdecydowałbym się na produkt np. Alcatela czy Motoroli (z wyłączeniem oczywiście najnowszych modeli, z V3 na czele).

alcatele nigdy nie byly zaawanasowanymi modelami.. ale jakos srednio i niskopolkowe sa bardzo dobre. ja je bardzo lubie.
a jak dodasz do tego ich cene to tez bija wiele modeli na glowe..

motki nie sa takie zle.. poza tym czesto konkuruja wyposazeniem.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #8962  autor: mysza
 20 lip 2005, 13:01
Motorola jest OK, ale ja raczej postawilabym na pierwsze miejsce E398 niz V3 ;)

Ta bateria i malo pamieci.... ale za to wyglad ma imponujacy ;)

 #8963  autor: Qrczak
 20 lip 2005, 13:06
Macie rację, ale ja jednak mam coś ze snoba... wolę telefon, który dobrze wygląda i ma duże możliwości, czego ani o Alcatelach, ani o starszych Motkach powiedzieć nie można.
Żeby nie było - sam kiedyś miałem Moto d520 ;)

 #8964  autor: Sirmark
 20 lip 2005, 14:56
Qrczak pisze:Macie rację, ale ja jednak mam coś ze snoba... wolę telefon, który dobrze wygląda i ma duże możliwości, czego ani o Alcatelach, ani o starszych Motkach powiedzieć nie można.
Żeby nie było - sam kiedyś miałem Moto d520 ;)


ej no.. nie porownoj motki d520 w tamtyk czasach do analogicznych motek teraz.. zrobili postep..


a co do alcateli i mozliwosci powiedz mi gdzie w nokiach masz taka opcje jak filtr polaczen, albo wysylanie smsow o zaprogramowanej dacie i godzinie.
albo porownajmy czasy dzialania na baterii...

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #8965  autor: WitekT
 20 lip 2005, 15:04
No no - i ilu producentów ma EDGE Class 10 i sprawnie działający, rozbudowany program do obsługi telefonu z poziomu PC. :-D

 #8966  autor: Wojt2004
 20 lip 2005, 16:54
Sirmark: jest nokia ktora posiada funkcje wysylania sms o zaprogramowanej dacie i godzinie, to nokia 9210.No ale jej rozmiar i przeznaczenie jest zupelnie inny[/quote]

 #8971  autor: Sirmark
 20 lip 2005, 18:38
Wojt2004 pisze:Sirmark: jest nokia ktora posiada funkcje wysylania sms o zaprogramowanej dacie i godzinie, to nokia 9210.No ale jej rozmiar i przeznaczenie jest zupelnie inny
Wojt ale nie mowimy o smartphonach do ktorych mozna sobie wgrac roznorakie oprogramowanie.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #9012  autor: Shila
 20 lip 2005, 20:10
Ja mam siemensa i jestem zadowolona, ale nie polecilabym A50 [niektorzy z moich znajomych maja ten model i kazdemu .. DOSLOWNIE kazdemu sie zawiesza, smsy nie dochodza..] i MC60.. tu po prostu jedzie wiocha i tyle :?

Wszystko inne mi pasuje bo alcatela tez mialam [pancerny tel.], motke ojciec ma [moze byc choc menu troche skomplikowane] no jedynie co to nokii nie mialam w reku, wiec nie moge powiedziec czy bym polecila czy nie.

aa no i ja bym nie polacala sagemow ale nie tych nowych tylko ze starszej linii.. pare razy bylam swiadkiem r;rozlania sie' wyswietlacza :D

Update: tak sobie na spokojnie pomyslalam i wymyslilam opinie dot. Nokii. Sa chyba 2 modele tego telefonu, ktore dla mnie [bez obrazy] wygladaja tak dresiarsko, ze nawet patrzec nie mozna. Nie chce mi sie w tej chwili szukac jakie to modele, ale sa straszne :/
Ostatnio zmieniony 20 lip 2005, 20:22 przez Shila, łącznie zmieniany 1 raz.

Telepolis.pl

 #9013  autor: mysza
 20 lip 2005, 20:16
Widze, ze nie tylko ja jestem nastawiona anty na MC 60 ;)

 #9027  autor: Wojt2004
 20 lip 2005, 21:39

Ok zaznaczylem ze ten telefon to juz inna bajka, ale mnie sie wydaje ze standartowo bez rzadnych dodatkowych aplikacji ten telefon posiadal taka opcje.To tak chyba bardziej juz wcelu zapytania bo rzeczywiscie w smartphonach da sie zrobic prawie wszystko

 #9028  autor: Wojt2004
 20 lip 2005, 21:40
O chyba mi cos nie wyszlo w kazdym badz razie to do SirmarK

 #9030  autor: Dragon
 20 lip 2005, 21:53
Shila pisze:Ja mam siemensa i jestem zadowolona, ale nie polecilabym A50
Mam A50 i nie narzekam :) co prawda telefon traktuje raczej jako zamiennik, ale jest i sprawuje sie niezle, tylko klawisze sa maksymalnie niewygodne

 #12949  autor: Przemek
 23 sie 2005, 12:18
Ja tak jak, któryś z moich przedmówców :-D nigdy nie zdecydowałbym się na kupno żadnego z modeli Alcatela i Motorolli

 #12959  autor: Skarpyta
 23 sie 2005, 12:32
ja bym, nigdy przenigdy niekupił Siemensa ,Alcatela i erricsona(przypomina mi sie jeden erricsson co miał gomowa antene i zajmowała cała szerokośc obudowy :evil: :evil: :evil: :evil:

Obrazek
Obrazek

 #12964  autor: WitekT
 23 sie 2005, 12:36
Eeee... Stare Ericssony to super telefony - choćby taki t39m...
Tobie chodzi o model albo R310s, albo R250s PRO.

 #12968  autor: Skarpyta
 23 sie 2005, 12:51
WitekT pisze:Eeee... Stare Ericssony to super telefony - choćby taki t39m...
Tobie chodzi o model albo R310s, albo R250s PRO.
OO własnie ten erricson R310 s to był sprzet ja go jeszcze dorwie :-D :-D ale nim o sciane bede rzucał!!!!!!!!!!! :-D :-D

Obrazek
Obrazek