DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?

Ktory?

MYX-7
6
75%
X450
2
25%
 #8017  autor: ShatteR
 05 lip 2005, 23:59
Prosze o pomoc, chce kupic ktorys z tych modeli w Idei cena 299zl w abonamencie na 2 latka

 #8023  autor: johnq
 06 lip 2005, 00:52
Z tych dwoch wybralbym Sagema, bawilem sie nim i byl swietny.

 #8030  autor: ghost89
 06 lip 2005, 09:56
JAk dlamnie sagem przeciesz on ma aparat nagrywanie video dużo lepsza multimedialna zabawka!...
kup sagema

 #8049  autor: Irek
 06 lip 2005, 15:23
Stanowczo Sagem!

 #8051  autor: Dragon
 06 lip 2005, 15:25
Ja wybralbym Samsunga, ze wzgledu na jakosc, co prawda nie powiem zeby Sagemy rozpadaly sie w rekach, ale do samsungow mam wieksze zaufanie

 #8052  autor: Irek
 06 lip 2005, 15:29
No i Dragon tu masz racje. Moja siora ma tego Samsunga i jest strasznie z niego zadowolona, no ale je wolę Sagema. Jestem nim bardziej zafascynowany!

 #8067  autor: ShatteR
 06 lip 2005, 21:38
dzieki za odpowiedzi :)

 #8082  autor: RobertX
 06 lip 2005, 22:44
Ja tez wybralem samsunga przede wszystkim za jakosc, jakos nie mam przekonania co do sagemow.

 #8094  autor: ghost89
 07 lip 2005, 10:48
Nierozumiem was? :shock: :?
Prezciesz to oczywistye że sagem a wy się skupiacie na zaufaniu jak dlamnie sagemy są co prawda ze słabej jakości ,ale są telefnami nie do zajechania!!!
Miałem 5 i 6 i z obu zadowolony a 7preferuje coś jeszcze lepszego zobaczymy czy tak samo powiecie na 8 która bądzie jednym z najtańszych i z najlepszych telefonów na rynku!(bo ósemka jest zrobionia już z bardzo dobrych rzeczy i ma poprostu najlepsze funkcje i może sie mierzyć z doskonałymi fonami..... a już kosztuje 800zł:D......)
Nielubie jak tymi sagemami pomiatacie a prtzeciesz to bardzo dobre telefony

 #8106  autor: piotrz
 07 lip 2005, 15:01
na pewno koledzy kierują się renomą firmy, tak jak ludzie nie lubią marek KIA i Lada! Nie dlatego, że się psują , tylko dlatego, że mają słabo wykonane wnętrza i mały "prestiż"-jak napisał jakiś magazyn motoryzacyjny. moi rodzice mają Lade :oops: i są z niej zadowoleni.
tak samo jest z sagemami (mój kolega ma x2 i bardzo sobie chwali ten telefon. katuje go jak trza, a i tak działa jak talala! jedyne na co jest zły, to na to, że nie ma mms-ów i podczerwieni...
:D

 #8109  autor: Dragon
 07 lip 2005, 15:37
nie mowie ze Sagemy to zle telefony, duzo sie zmienilo od czasow kiedy ich telefony rozpadaly sie w rece, albo przy ladowaniu, ale na pewno Samsungi sa lepsze (jesli chodzi o jakosc) a oprocz tego ich ekrany to tez jedne z najlepszych w telefonach

 #8114  autor: WitekT
 07 lip 2005, 16:22
O tak - kiedyś miałem Sagema MC959. Rozpadł się po drugim ładowaniu tak, że pomóc może tylko wymiana płyty głównej. Jako, że dostałem go za darmo, to niespecjalnie się zmartwiłem i wrzuciłem jego zwłoki do szafy. ;)

Sagem od tego czasu bardzo jednak się poprawił. Dla mnie jedynym mankamentem jest "plastikowość" obudowy. Tak samo jak w Siemensach 55/65.