DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #7596  autor: Buzka_17
 27 cze 2005, 23:25
Witam was serdecznie i mam pytanie który telefon wybrać samsung e300,e700,czy e800 lub motka v547 lub v3 ? niechodzi tu o to który jest więcej wart tylko który jest najlepszy

Piłka nożna rulez

 #7597  autor: WitekT
 27 cze 2005, 23:33
Najwięcej warta jest chyba v3 - no i najlepsza z wymienionych też chyba jest...
 #7598  autor: Buzka_17
 28 cze 2005, 00:11
v3 przeciesz nawet filmow niemoze nakrecac , a v547 i e300 moze

Piłka nożna rulez

 #7603  autor: Selvanis
 28 cze 2005, 10:59
Bo w komórce chodzi o to żeby filmy nagrywać :?
Widziałem już kilka filmów nagranych komórkami i cóż, niejest to nic, dla czego warto rezygnować z dobrej komórki jaką jest v3.

hmm

 #7605  autor: Buzka_17
 28 cze 2005, 11:22
a jak myslicie lepsza jest v3 czy moze nokie 6230 albo jeszcze jakis inny telefon ktory jest w plusie ? najlepiej z klapka ale ostatecznie moze byc bez

Piłka nożna rulez

v3

 #7610  autor: Buzka_17
 28 cze 2005, 12:53
v3 odpada ze wzgledu na klawiaturke i zza wzgledu na zbyt kanciasty wyglad, ja wole okragle

Piłka nożna rulez

 #7621  autor: Dragon
 28 cze 2005, 15:04
A moze e800, na pewno nie jest kanciasta, mozna nagrywac "filmy" i ma duzo pamieci

 #7629  autor: Irek
 28 cze 2005, 15:21
WitekT pisze:Najwięcej warta jest chyba v3 - no i najlepsza z wymienionych też chyba jest...
Witek co do tej Motoroli to nie jestem pewien, znajomy miał ten fon 2 dni i poszedł do serwisu. Przyczyną było nagminne wieszanie się. Nie wiem, może to był przypadek jedne na milion, ale ja już bym miał uraz do tego telefonu! Tyle!
 #7778  autor: Buzka_17
 28 cze 2005, 23:56
a jak to jest z ta podczerwienia w samsungach(chodzi mi o model e700 jesli ma to jakies znaczenie) mozna sei z nia komunikowac z innym telefonem(obrazki,zdjecia,dzwonki zeby przeslac) , czy tylko z komputerem, czy jest bezurzyteczna? bo jesli podczerwien jest do d@@y to lepiej wziasc motke v547 czy e700 bo te dwa modele zostaly do wyboru

Piłka nożna rulez

 #7783  autor: Bartosz
 29 cze 2005, 00:31
z tego co wiem to irda w Samsungach jest jakaś "inna" :-D z kompem to jeszcze można coś przesłać ale z innym tel to nie bardzo :evil: (doświadczenie z D410)

a tak przy okazji to nie wiecie czy tak samo jest w D500 ??
 #8155  autor: Pablo Romero
 08 lip 2005, 14:38
U mnie chodzi bez problemu irda

a co do tematu to samsung E-800 calkiem nizly jest, ostatecznie wybralem podoby aczkolwiek troszke nowszy :)

 #8156  autor: piotrz
 08 lip 2005, 14:46
Ja bym wybrał e800, lub v547, ale z przewagą dla samsunga (po prostu MI bardziej podoba się klapka wysuwana, a nie otwierana)

 #8159  autor: Dragon
 08 lip 2005, 16:00
jesli chodzi o wzgledy praktyczne to lepsza jest klapka odchylana (nie rysujesz ekranu tak bardzo i mozesz otworzyc jedna reka) ale wysuwana niezle wyglada :P i dlatego tez ja wle wysuwana :P