DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #7418  autor: Bobb
 23 cze 2005, 16:23
Czesc wszystkim!! Mam zamiar dokonac zakupu nowego w idei dla firm telefonu i zastanaiwam sie co wybrac. Mam na oku Motorole v 547, Nokie 6020, nokie 6230, z tym ze ta ostatnia troche drogasna :D moze macie jeszcze jakies inne propozycje...
 #7419  autor: Remy
 23 cze 2005, 16:56
Podaj jakie modele masz do wyboru. No chyba że tylko te trzy rozważasz.

 #7421  autor: Dragon
 23 cze 2005, 18:13
jak masz kase to 6230, a jak wolisz zaoszczedzic to na Motce tez nie powienienes sie zawiesc, zalezy na czym ci bardziej zalezy, Motka na pewno lepiej wyglada i ma wiekszy ekran, Nokia ma za to karty pamieci, jest bardzo stabilna

 #7423  autor: tombzd74
 23 cze 2005, 19:25
A ja poleca SE np k750i, w800i lub d750i tylko te fonki nie sa jeszcze zbytno w sprzedazy.

pozdro

 #7425  autor: Dragon
 23 cze 2005, 20:56
po pierwsze na pewno nie ma ich w ofercie, a po drugie cos mi sie wydaje ze nawet jesli to bylyby drozsze niz 6230

 #7428  autor: Wojt2004
 23 cze 2005, 21:41
Jezeli chodzi o te fony o ktorych napisales to 6230 bez dwoch zdan, jezeli cos innego to Samsung D500 niestety drozszy od 6230
 #7429  autor: Bobb
 23 cze 2005, 21:59
A co myslicie o SE k700i, siemensie s65 oraz samsungu e 700?? Jjakbym troche dozbieral kasy to moze styknie na motorole v3

 #7431  autor: Wojt2004
 23 cze 2005, 22:29
Hmm widze ze chyba powinienes zastanowic sie do czego potrzebujesz telefon i jakie wymagania mu stawiasz.Kazdy z tych telefonow oferuje okreslone parametry, wyswietlacza, kamerki, dostepnej pamieci, oprogamowania (SX-symbian), itd.
Zrob sobie liste priorytetow odnosnie wymagani, a wtedy wybor bedzie napewno latwiejszy
Co do Twojch ostatnich prpozycji to chyba s65 ale tylko ze wzgledu na karty pamieci, jesli chodzi o V3 to mam mieszane uczucie, ale jezli chcesz telefon ktory posiada okreslony prestiz to wlasnie V3 bedzie odpowiednim.

 #7432  autor: Bobb
 23 cze 2005, 23:21
Szukam telefonu z aparatem. Najlepiej z jak najwieskza pamiecia. Musi to byc telefon niezawodny, poreczny i taki ktory sie szybko nie znudzi. Mam w glowie ideal, 6680, moj kuzy ma taki, ale nie odwaze sie w Polskich warunkach na posiadanie go a pozatym musialbym wylozyc z 1500 zlotych ( z Irlandii). Najchetniej kupilbym Nokie, jestem przywiazany do tej marki, 6020 jest nie za droga ale widze ze nikt jej nie poleca...

 #7433  autor: Wojt2004
 23 cze 2005, 23:55
Na Twojm miejscu wybralbym 6230, co do 6020 to nie uzywalem go ale mala pamieci dyskfalifikuje go chyba odrazu.Zastanowilbym sie jeszcze nad SX i S65, ale tu musisz wziac pod uwage porecznosc SX ( z boku klawisze), a w s65 soft ktory nie zawsze dziala idealnie.
Wracajac do 6230 to wszytko o czym pisze znajdziesz w tym telefonie i napewno tak szybko sie nie znudzisz.
Co do 6680 to rzeczywiscie dopasiony sprzecik, moze zrob tak kup w idei telefon za jak najnizsza cen sprzedaj i doloz sobie kase do 6680 (ale to tylko tak moj dygresja :)
A i jednej rzeczy nie rozumiem dlaczego bys sie nie odwazyl w polskich warunkach posiadac 6680?

 #7435  autor: Dragon
 24 cze 2005, 08:29
Chodzi chyba o kradziez :P A co do Motki V3 to z wygladu to najpiekneijszy fon, ale niestety aparat to zwykle VGA i nie ma kart pamieci, a wbudowane tylko 3 albo 4 mb

 #7436  autor: Bobb
 24 cze 2005, 09:14
No wlasnie, kradziez. Jestem niewielkich rozmiarow studentem i byle drech w miejscu takim jak Szczecin przez pol miasta gonilby mnie za taki skarb jak 6680. Moglbym go uzywac chyba tylko w pomieszczeniach zamknietych ale rowniez balbym sie o ten telefon...

 #7546  autor: Dragon
 26 cze 2005, 10:54
z tym wlasnie jest problem, kradzieze to u nas plaga, a kupowac telefon i uzywac go tylko w domu to idiotyzm, pod wzgledem kradziezy to chyba najlepioej Nokia 6230 bo nie rzuca sie w oczy (co innego V3)