DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #6362  autor: ghost89
 30 maja 2005, 17:47
jak myślicie co mam wziąść motka mnie oczarowała ,ale niechce być rozczarowany jak ją kupie??
Jak myślicie?
A czy ta motka ma wogule dyktafon??

 #6366  autor: Dragon
 30 maja 2005, 17:55
fabrycznie nie ma, ale mala ingerencja w oprogramowanie i juz jest, ja tez bralbym E398, Eryk jest gorsy

 #6367  autor: snuffi
 30 maja 2005, 17:59
Domyslam sie ze chcesz wsiasc ten telefon w ERA konfort 80 nieprawdasz?

Ja mialem ten sam dylemat, pobawilem sie jednym i drugim i stwierdzilem ze przeboleje brak dyktafonu i nagrywania video i wziolem motke i za to mam super dzwiek, wyswietlacz, mp3, karte pamieci, flesh oraz aparat no i jeszcze kabel orginalny, sluchawki i oprogramowanie

Oto zdjecie zrobione moim fonem
Obrazek

A jak masz jakies pytania to pisz na forum lub na gg# 1109424

 #6369  autor: Dragon
 30 maja 2005, 18:02
co ty tak szpanujesz tym zdjeciem? :-D a jesli chodzi o te 2 telefony to najwieksza roznica miedzy nimi to BT i karty pamieci

PS Snufii jak chcesz dyktafon to podaj mi swoj mail- wysle ci na niego poradnik co zrobic z telefonem zeby byl w nim dyktafon

 #6371  autor: snuffi
 30 maja 2005, 18:07
Mam tez inne :D np z Meczu Polska - Argentyna w siate :D

Jak kodami to mam te kody :] ale dzieki

A BT jest troche dziwwwne bo jak np chce sie polaczyc z T630 to ja nie moge za cholere zainicjowac polaczenia ale jak zrobi to wlasciciel t630 to juz ok

 #6386  autor: Dragon
 30 maja 2005, 21:41
moze to wina kolegi (nie daje udostepnianai albo cos w tym stylu)

 #6389  autor: ghost89
 30 maja 2005, 22:28
Jak kupie ten tel to dam znać i poprosze o ten kod ,a podobno jest jescze kod na kamerke??

 #6391  autor: snuffi
 30 maja 2005, 22:59
Kodu na kamere nie ma a jak jakis podaja to gowno daje :/

Dragon co do BT to z kazdym komem tak jest

 #6405  autor: ghost89
 31 maja 2005, 13:32
Ale jak jets kabel to BT już niejest tak bardzo potrzebny chyba że do przesyłania fotek ,albo jakiś nagrań ,ale tak to większość tapet dzwonków jest w necie i w kompie

 #6415  autor: Dragon
 31 maja 2005, 15:41
BT sie przydaje to transferow pomiedzy telefonami