DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #6238  autor: piotrz
 29 maja 2005, 08:28
Chcę sobie kupić telefon, ale nie wiem kompletnie jaki. :( Mam kilka typów(nokia 6630,, 6260, 6670), ale na Nokii się sparzyłem(6600-zaczęła się ciągle zawieszać po 2 tygodniach użytowania) i teraz nie wiem, czy wszystkie Nokie nowe takie są(bo stare np.7650 były świetne)?
Potrzebuję więc pomocy w wyborze.Mój nowy telefon powinien mieć:
-odtwaracz mp3
-aparat
-kolorowy wyświetlacz (65000k)
-kalendarz
-kamere wideo( niekoniecznie)
-możliwość dołączenia kart pamięci
-irdę (bluetooth niekoniecznie)
-i najważniejsze:NIE POWINIEN SIĘ ZBYT CZĘSTO ZAWIESZAĆ!!!!
To wszystko w cenie do 1400zł. :D

 #6241  autor: snuffi
 29 maja 2005, 10:21
Moze Motke E398, jestem bardzo z niej zadwolony, wogole sie nie wiesza itd. Tylko ze irdy nie ma ale za to BT

 #6242  autor: piotrz
 29 maja 2005, 10:24
a właśnie, czy ona ma raporty doręczeń i wideo?

 #6247  autor: snuffi
 29 maja 2005, 11:24
Raporty ma, choc niektorzy w zaparte twierdza ze nie. Poprostu przed wyslaniem smsa pyta czy chcesz raport
A co do wideo to ma otwarzanie (mam nawet filmy pelnometrazowe na nie np 2fast 2 fourius) ale nie ma nagrywania, jest mozliwosc zeby je odblokowac ale trzeba wgrac softa z V600 ale wtedy nie ma karty pamieci ;/, ale podobno bedzie niedlugo soft orginalny juz z nagrywaniem

 #6250  autor: Ish
 29 maja 2005, 12:55
Tez mialem kiedys 6600 i od razu ja sprzedalem - z przykroscia stwierdzam ze dziadostwo jak cholera. Z tych telefonow ktore wymieniles polecam 6630 ( jest najlepsza z Twojej listy ) :D

 #6273  autor: piotrz
 29 maja 2005, 15:45
też o nim myślałem, ale...czy on do mnie pasuje??? Jestem raczej młodym użytkownikiem komórek, a ten P900 to według mnie pasuje dla biznesmena w garniturze... :D

 #6285  autor: Ish
 29 maja 2005, 16:48
Dlatego musisz sie dokladnie zastanowic co oczekujesz od telefonu i do czego bedzie Ci sluzyl 8)
Powiem Ci ze ja osobiscie mialem 179 telefonow :twisted: i po tej przygodzie jednemu jestem wierny :D : nokia 6230 :)

Wiec moim skromnym zdaniem : pomysl dobrze zanim kupisz :)

 #6287  autor: piotrz
 29 maja 2005, 17:11
telefon będe używał do:
słuchania mp3
robienia zdjęć
grania w gry
...to wszystko!!

 #6288  autor: Ish
 29 maja 2005, 17:14
No to sadze ze najlepszym wyborem bedzie 6630:
Dobry aparat, mp3, duza ilosc gier

 #6289  autor: piotrz
 29 maja 2005, 17:21
tylko ta cena mnie odstrasza... :-D

 #6295  autor: Dragon
 29 maja 2005, 19:16
jesli zastanawiasz sie nad telefonem ktory bedzie do ciebie pasowal jako raczej mlodego uzytkownika to msuze cie zmartwic bo aktualnie najlepszy telefon dedykowany dla mlodziezy to Motorola E398 :) wiec musisz szukac w telefonach z poporstu wyzszej polki, ja bym an twoim miejscu wybral Nokie 6230i, Sony Ericssona S700 ale chyba najbardzeiej sklanialbym sie ku Nokii 6630

 #6329  autor: Sirmark
 30 maja 2005, 01:06
piotrz pisze:telefon będe używał do:
słuchania mp3
robienia zdjęć
grania w gry
...to wszystko!!
Motorolka E398 ?

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #6330  autor: piotrz
 30 maja 2005, 07:52
no właśnie kolega snuffi też mi ją poradził (ona rzeczywiście jest taka dobra???)i wygląda na to, że muszę się nad nią poważnie zastanowić :D

 #6332  autor: snuffi
 30 maja 2005, 09:55
bardzo fajne zdjecia robi, masz juz kabel w cenie, chodzi w miare plynnie i ogolnie fajny fonik.

Obrazek
przykladowe zdjecie z mojej motki

 #6334  autor: piotrz
 30 maja 2005, 12:59
no rzeczywiście ładne...Tylko pewnie bede miał z nią prooblem, bo nie mam bluetooth w kompie, a z kablem miałem już przygody (miałem kabla na com do N3510i i 6610- były nieorginalne i komputer ich nie wykrywał.)Czy macie też takie problemy z motką gdy się komunikujecie z kompterem przez kabel????

 #6336  autor: pmp
 30 maja 2005, 13:03
No coz. ja mam nie oryginalny kabel do SE wczesniej mialem do siemensa tez nieorygoinalny i dzialalo wszystko ok. znajomy ma do sagema tez nieorygionalny i dziala... wiec chyba nie bedziesz mial problemow.
pozdr.

ANIMAL!!!

 #6339  autor: piotrz
 30 maja 2005, 13:13
a czy można wgrywać do niej aplikacje, tapety, gry przez kartę pamięci(mam na myśli to, że włoże karte z niej do aparatu cyfrowego i podłącze do kompa)?

 #6345  autor: snuffi
 30 maja 2005, 14:57
W zestawie do motki masz orginalny kabel na USB i oprogramowanie i mozna znim zgrac wszystko procz javy choc bo zainstalowaniu dodatkowych sterownikow na kompie i to mozna zrobic. Ja kupilem tez ostanio moduł BT do kompa za 54 zł z VAT w makro i tez sie laczy bez problemu za pomoca tego programu. Ciekawostka jest ze jak masz podlaczony tel do kompa to za pomoca tego programu mozesz dzwonic i wysylac smsy z kompa (kase bierze z koma :( )

 #6346  autor: piotrz
 30 maja 2005, 15:12
Kupiłeś BT w makro za 54zł??? Jade jutro do makro!!!!! :D