DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #6186  autor: Caland
 28 maja 2005, 11:55
Tak jak w temacie nie wiem ktory lepszy moze. MYx7 jest nowszy ale jednak nie ma paru opcji ktore sa w MYx5-2 i odwrotnie. Ma to byc komorka bradziej do zabway ;). Mozecie tez zaproponowac mi cos innego w tym przedziale cenowym.

P.S Jestem nowy na forum wiec jeszcze chcialbym sie przywitac :D

EDIT: Myslalem bradziej o allegro bo czasami mozna tam trafic na nowy i calkiem tani telefon(choc moze byc tez odwrotnie), ale po komisach tez bym pochodzil.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2005, 14:24 przez Caland, łącznie zmieniany 1 raz.

 #6189  autor: Dragon
 28 maja 2005, 12:12
Witam :P
A telefon kupujesz w komisie/Allegro itp czy w promocji u operatora ? (ja bym bardziej polecal Sagema Myx-7

 #6199  autor: max000
 28 maja 2005, 17:10
Ja bym polecał SE k500i mam go i jestem w 95% zadowolony te 5% to brak kart pamięci :D

 #6201  autor: Irek
 28 maja 2005, 17:30
max000 pisze:Ja bym polecał SE k500i mam go i jestem w 95% zadowolony te 5% to brak kart pamięci :D
Bawiłem się troszkę tym telefonem, i skoro mówisz że brak kart pamięci w nim to tylko 5 procent to się nie zgodzę, taki telefon powinien obowiązkowo posiadać slot na karte!

 #6202  autor: Dragon
 28 maja 2005, 18:04
takie telefon ? czemu musi miec ?

 #6216  autor: max000
 28 maja 2005, 20:19
Chodzi mi o to, że obsługa kart pamięci nie jest mi aż tak niezbędna. 12mb w końcu to wcale nie tak mało.

A za tą cene z kartami pamięci najlepszym wyborem był by chyba Ssl45i :wink:

 #6246  autor: Caland
 29 maja 2005, 11:08
A co sadzicie o Siemens CX65? Bo podoba mi sie to co potrafi i latwiej znalezc do niego dodtaki niz do Sagema. Ale z tego co pisze w komentarzach to strzasznie wolny i zawieszajacy sie.

 #6261  autor: Dragon
 29 maja 2005, 14:38
zalezy na jaki model trafisz, ale ja wolalbym tego Siemensa niz Sagema

 #6335  autor: pmp
 30 maja 2005, 12:59
jesito pisze: Bawiłem się troszkę tym telefonem, i skoro mówisz że brak kart pamięci w nim to tylko 5 procent to się nie zgodzę, taki telefon powinien obowiązkowo posiadać slot na karte!
Hmm... czy uwazasz ze 12MB to mało?
ja mysle ze jak na zdjecia i filmiki wystraczy w zupełnosci...

ANIMAL!!!

 #6351  autor: Dragon
 30 maja 2005, 16:17
no tak, ale jesli on chce sluchac na tym mp3 to na pewno nie wystarczy