DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?

 #2912  autor: TUBUS
 08 kwie 2005, 13:48
moj znajomy ma myx5-2 i dosc czesto zmienia gry nie sadze zeby kupowal je ale raczej przez kompa wgrywal ale konkreetow to nie znam

 #2954  autor: max000
 08 kwie 2005, 21:39
hmmm... To może jak go gdzieś złapiesz to go zapytaj czy przez irde czy kabelek
Bede ci bardzo wdzięczny :D

 #7061  autor: olki
 16 cze 2005, 10:38
chyba lepiej mieć Mercedesa niż Vwolkswagena - tzn bierz NOKIE np 6610, 7250i, 7650 cokolwiek. Jam mielem 6610 chyba 3 (2 napewno) i są zaje....

 #7089  autor: max000
 16 cze 2005, 15:28
Już kupiłem SE k500i, jestem zadowolony dzięki wszystkim za odpowiedzi.

 #7092  autor: WitekT
 16 cze 2005, 15:32
Jak opóźnienie w menu?

 #7772  autor: duda
 28 cze 2005, 22:09
olki pisze:chyba lepiej mieć Mercedesa niż Vwolkswagena
....zaraz zaraz czy ja dobrze rozumiem? tym mercedesem ma byc nokia?? buahahahahahehehehh nie no to nieporpzumienie jakies chyba, nokia jest wlasnie takim "demoludem" wsrod komorek jakim volkswagen wsrod aut heheh a co do modeli, to bywaja nokie-zlomo-golfy i bywaja nokie-wypasione-passaty heheheh ,
bez urazy oczywiscie ;)

 #7781  autor: Dragon
 29 cze 2005, 00:20
zgadzam sie z przedmowca, Nokia to nie Mercedes, raczej VW (tylko ze golf jest fajny)

 #8237  autor: adrianet
 09 lip 2005, 20:31
nie rozumiem. przeciez nokie sa najlepsze na swiecie!! potem ewntualnie fujitsu simens ale wczesniej chyba blackberry

 #8238  autor: Irek
 09 lip 2005, 20:49
adrianet pisze:nie rozumiem. przeciez nokie sa najlepsze na swiecie!! potem ewntualnie fujitsu simens ale wczesniej chyba blackberry
Nokia była genialna kiedyś teraz odstrasza cena. Taniej można kupić wiele innych telefonów. Całkiem dobrych. Byle nie Siemensa!

 #8239  autor: wojttek
 09 lip 2005, 20:52
jesito pisze: Nokia była genialna kiedyś teraz odstrasza cena. Taniej można kupić wiele innych telefonów. Całkiem dobrych. Byle nie Siemensa!
Pff Nokia jest droga, to prawda, ale jest bezawaryjna i wytrzyma wszystko... Od zawsze mam nokie i ani razu nie bylem w serwisie... moi koledzy maja se i siemense i co chwile wymieniaja itp. NOKIA GÓRĄ!!! :D

[scroll]To przyjemność pomagać ludziom.[/scroll]
[center]Ericsson GF788e -> Ericsson T10s -> Ericsson R320s -> N 5510 -> SE P900 -> N 3220 -> N 6810 -> N 6681 -> N 6290 -> N E52 -> HTC One S4 -> LG G3[/center]

 #8240  autor: Irek
 09 lip 2005, 20:54
wojtek_kwiatek pisze:
jesito pisze: Nokia była genialna kiedyś teraz odstrasza cena. Taniej można kupić wiele innych telefonów. Całkiem dobrych. Byle nie Siemensa!
Pff Nokia jest droga, to prawda, ale jest bezawaryjna i wytrzyma wszystko... Od zawsze mam nokie i ani razu nie bylem w serwisie... moi koledzy maja se i siemense i co chwile wymieniaja itp. NOKIA GÓRĄ!!! :D
Ja też miałem osławionego C65 i szlag go trafił! W piztek przesiadam się na Sagema MY-X7.

 #8296  autor: adrianet
 10 lip 2005, 07:16
a tam cena:) ja i tak wole kupis uzywany telefon bo chociaz nakie moze i nie sa najtansze to szybko tanieja i na allegro mozna cos wychaczyc:)

pozdro:)

 #8298  autor: Irek
 10 lip 2005, 09:08
Używany telefonik! Ale tylko w dobrym stanie!

 #8466  autor: Irek
 11 lip 2005, 18:36
max000 pisze:Może i jest lepszy ale w idei go nie ma a my x5-2 miał bym za 399zł
Z tą komunikacją z kompem nik nie wie............... :?
My-5-2 jest w Idei tak samo jak My-X7, oba kosztują poza promocją 499 złotych!

Co do wgrywania gier przez IRDE to być możę idzie, przynajmniej tak mi się wydaje. W Sony Eryku to bynajmniej przechodz. No tak, ale Sony Eryk to nie Sagem.

 #8467  autor: Irek
 11 lip 2005, 18:42
max000 pisze:którego siemensa nie breć CX65 czy C65
C65 to jest straszna tragedia, miałem go 3 miesiące, strasznie się wiesza!