DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?

Ktory wybrac?

sagem myx5-2
2
18%
siemens cxt70
9
82%
 #1454  autor: spx
 05 mar 2005, 19:44
Ktory z telefonow wybrac? siemens cxt70 czy sagem myx5-2? mialem okazje bawic sie siemensem c65 i bardzo nie przypadl mi do gustu glownie ze wzgledu na wolno dzialajace oprogramowanie i dziwny dostep do niektorych pozycji (np polaczenia nieodebrane itp). Czy w cxt70 spotkam sie z tym samym? ktory telefonik i w czym jest lepszy a w czym gorszy.

 #1459  autor: TUBUS
 06 mar 2005, 10:29
osobiście bawilem się tylko segemem ale gdybym byl na twoim miejscu wybrałbym cxt70 wydaje sie lepszy ... a moze to moja sllabosc do siemensow :D

 #1770  autor: Robert
 14 mar 2005, 22:24
Sam mam cx65 nie zebym był stonniczy ale cxt70 i cx65 to to samo tylko z innymi obudowmi... Nie miałem okazji bawic sie sagem-em ale siemens jest lepszy. Nie wiem dlaczego wszyscy mowia ze ma problemy z softem moze dlatego ze ja mam nowe oprogramowanie ale nie tnie sie naprawde moze jedyna jego wada jest to ze ma zbyt głosne dzwonki jak przyjdzie do mnie sms w nocy to pól bloku sie budzi (dobra cała moja rodzina) i zabardzo nie da ich sie sciszyc... Ale polecam cxt70

 #1774  autor: aNaX_Ax2500*
 14 mar 2005, 23:05
siemens i wszystko jasne

.::d(-_-)b::.

 #2229  autor: steryd
 22 mar 2005, 15:36
Ja wybrałbym siemensa jest ładniejszy :lol: , a sagem jest do bani. Bawiłem sie tą cegłą pare razy i uważam że to niewypał firmy sagem. :twisted: Siemens ma video czym nie może pochwalić się sagem. A tak wogule "sagem" CO TO ZA FIRMA??? SIEMENS rozumiem!!! :lol: