DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1150533  autor: Artiis
 31 maja 2023, 17:54
Szukam nowego telefonu, przesiadka z P30 Pro, którego użytkuje bardzo intensywnie od premiery i jestem bardzo z niego zadowolony (pracuje na taxie więc cały czas aplikacje chodzą po 8/12h dziennie).

Niestety powoli odmawia posłuszeństwa - od dawna nie działa czytnik linii papilarnych, problemy też mam z początkiem rozmowy (nie słychać mnie przez 15-20 sec), problem nie występuje w aucie na zestawie bluetooth. Ostatnio też kabel wypada z gniazda usb C. Ale w sumie nie ma co się dziwić przy takim mocnym użytkowaniu telefonu :)

Najbardziej zależy mi na dobrym wyświetlaczu i aparacie (aby nie robił gorszych zdjęć niż P30 Pro - typowe zdjęcia z wakacji, krajobrazy, ultra rzadko jakieś makro). Dobrze, żeby miał szybkie ładowanie. I wytrzymywał długo na baterii.

Na początku budżet ustaliłem na 2,5 tys i wybór padł na GT 2 Pro, następnie zwiększyłem do 3.5 tys i wybór padł na Oneplus 11 (ale po przeczytaniu dość dużo opinii, widzę że aparat jest dobry – lecz nie do mojego typu zdjęć, do tego pękająca obudowa wokół wyspy aparatu, zdyskwalifikuje ten telefon)

Po tym, wybór padł na Motorole edge 40 pro (mogę poczekać, dopóki nie stanieje). Niestety zaś polityka Motoroli nie podoba mi się – co pół roku nowy flagowiec, może być problem ze wsparciem

Patrzyłem też na nothing phone, ale jednak budżet mam troszkę większy i pewnie można coś o wiele lepszego za 50% więcej kasy

Wkoncu już nie wiem co wybrać, jak mój huawei wyzionie ducha, to będę potrzebował od razu jakiegoś fona
Iphone opada z góry (miałem nie raz w ręce w ogóle mi nie przydał do gustu), nie przepadam też za Samsungiem.

Nie lubię też małych telefonów więc ZenFon 9 opada

Telefon najprawdopodobniej będę kupować nowy. Jeśli będzie możliwość to na fakturę - chociaż nie jest to warunek koniczny, więc może być to telefon używany - ale musiałby być na dolnyslasku, abym mógł go osobiście odebrać
 #1159775  autor: ms89
 02 lis 2023, 20:39
Może Honor magic5 pro ? Myślę że będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, poczytaj opinie, oraz specyfikację. Widziałem promocje na Amazonie hiszpańskim w okolicach 3.4 -3.6 tys, niedługo Black friday, więc bardziej niż pewne że będzie dobra promka