DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1092468  autor: Sibul
 29 mar 2020, 14:28
Witajcie

Mam ochotę na zmianę mojego LG V30, i szukam smartfona z dość istotnymi dla mnie bajerami które musi posiadać:

- Ładowanie indukcyjne (bardzo się do tego przyzwyczaiłem, ciężko byłoby z tego rezygnować)
- NFC
- Slot microSD (do 512GB/1TB, potrzeba zawodowa)
- Always on Display mile widziane
- funkcja HOTSPOT

Reszta nie jest jakoś mocno istotna

Motorola E365>SE T290i>SE K310i>Motorola V3i>Nokia 2730>LG GT540 Swift>Samsung Ch@t>Nokia E52>HTC Wildfire S>LG L7 2>Motorola V360 + Motorola V3> Samsung Galaxy S3 NEO > Samsung A5 2016> Xiaomi Mi5>
 #1092528  autor: Eragon
 30 mar 2020, 13:57
O, posiadaczowi Mi5 zawsze chętnie pomogę. No to do dzieła:

1. Idealnym telefonem dla Ciebie wydaje się Galaxy S9. No i cenowo jest jakoś idealnie na granicy.
2. Ewentualnie sprawdź S10e.
3. Widzę też że V40 się spokojnie łapie, ale ja tam za LG średnio jestem... Chociaż skoro lubisz V30... ;)
4. Wymogi spełnia więcej telefonów, ale mniej markowych marek (ha, specjalnie użyłem tego masła maślanego) - ale trudniej dostępne, więc bezsens podawać. LG lub Samsung, wybieraj.

:smt006
 #1092548  autor: Sibul
 30 mar 2020, 20:12
Eragon pisze:
30 mar 2020, 13:57
O, posiadaczowi Mi5 zawsze chętnie pomogę. No to do dzieła:

1. Idealnym telefonem dla Ciebie wydaje się Galaxy S9. No i cenowo jest jakoś idealnie na granicy.
2. Ewentualnie sprawdź S10e.
3. Widzę też że V40 się spokojnie łapie, ale ja tam za LG średnio jestem... Chociaż skoro lubisz V30... ;)
4. Wymogi spełnia więcej telefonów, ale mniej markowych marek (ha, specjalnie użyłem tego masła maślanego) - ale trudniej dostępne, więc bezsens podawać. LG lub Samsung, wybieraj.
No i właśnie poważnie się zastanawiam czy nie dołożyć do s10e albo s10, Bo s9 to chyba już bliżej do mojego V30. Ciągle szukam jakiegoś Xiaomi z slotem microSD ale nie idzie nic znaleźć. A na koniec powiem że LG V30 jest mega telefonem, a fotki robi cudowne (swego czasu po premierze był w TOPce najlepszych aparatów)

Motorola E365>SE T290i>SE K310i>Motorola V3i>Nokia 2730>LG GT540 Swift>Samsung Ch@t>Nokia E52>HTC Wildfire S>LG L7 2>Motorola V360 + Motorola V3> Samsung Galaxy S3 NEO > Samsung A5 2016> Xiaomi Mi5>
 #1092816  autor: Eragon
 04 kwie 2020, 00:14
Sibul pisze:
30 mar 2020, 20:12
Ciągle szukam jakiegoś Xiaomi z slotem microSD ale nie idzie nic znaleźć.
Ponieważ:
- (FLAGOWCE) Ładowanie indukcyjne
- (FLAGOWCE - chociaż ostatnio już mniej)NFC
- Slot microSD (BUDŻECIAKI)
- Always on Display (WSZYSTKIE)
- funkcja HOTSPOT (WSZYSTKIE)

Więc od Xiaomi tylko może jakiś Redmi spełni Twe wymagania... ale to za 2/3 lata.

Zaś co do Samsunga, polecam śledzić promocje, i może coś fajnego wyrwiesz.

:smt006