DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #6244  autor: Gadulix
 29 maja 2005, 10:42
Witam wszystkich na forum!
No więc wśród tych trzech (jak w temacie: SE K300i, SE T630, Siemens CX65) wybieram... :P Proszę o opinie i rady... :)
Co do K300i - ma właściwie wszystko czego mi potrzeba - aparat, kamera, mp3...dość duża pamięć - 12MB... choć nie wiem co z baterią...
na SE T630 - za mała pamięć (2MB)... brak mp3, kamery... chociaż wygląd o wiele lepszy od K300i... no i bateria Li-Pol
a Siemens CX65 - fajny wygląd... brak odtwarzacza mp3... pamięć podobna do K300i - 11MB
Którybyście wybrali ??

Żaden niestety nie obsluguje kart pamięci, ale inne są droższe... interesują mnie tylko te trzy... A czy istnieje możliwość podłączenia jakiejś "przełączki" np. do SE K300i przez który mógłby czytać/zapisywać na pendrivie - z wejściem USB ??
 #6267  autor: WitekT
 29 maja 2005, 14:59
Gadulix pisze:Witam wszystkich na forum!
No więc wśród tych trzech (jak w temacie: SE K300i, SE T630, Siemens CX65) wybieram... :P Proszę o opinie i rady... :)
Ja na Twoim miejscu bym wziął k300i - skoro potrzebujesz mp3...
Gadulix pisze:Żaden niestety nie obsluguje kart pamięci, ale inne są droższe... interesują mnie tylko te trzy... A czy istnieje możliwość podłączenia jakiejś "przełączki" np. do SE K300i przez który mógłby czytać/zapisywać na pendrivie - z wejściem USB ??
Nie za dużo czasem wymagasz? ;)

 #6269  autor: Dragon
 29 maja 2005, 15:16
K300i nie obsluguje mp3 (przynajmniej takie dane sa na Telepolis :P)

 #6275  autor: WitekT
 29 maja 2005, 15:55
Nie ma odtwarzacza mp3 jako takiego - dlatego jest Nie. Z tego, co pamiętam, to można ustawiać pliki mp3 jako dzwonki.[/i]

 #6293  autor: Gadulix
 29 maja 2005, 17:57
Jesteś pewny, że odtwarzacza mp3 nie ma (w K300i), a tylko dzownki obsługują format mp3 ?
A czy bateria w K300i jest dobra??

A gdyby brać pod uwagę tylko Siemensa CX65 i SE T610 (gdyby w ofercie nie było K300i) - to który byłby lepszy ??

 #6294  autor: Dragon
 29 maja 2005, 19:04
z jedne strony Siemens bo ma wieksza pamiec, a z drugiej Eryk bo ma BT, to takie hcyba najwieksze roznice, musisz sam wybrac co wolisz, ale ja bralbym Siemensa

 #6299  autor: Gadulix
 29 maja 2005, 19:38
Przemyślałem sprawę i CX65 oraz T630 odpadają...
Wybiorę prawdopodobnie K300i, choć zastanawiam się nad trochę większym wydatkiem - nówka K700i w ofercie o 300zł brutto więcej...

 #6314  autor: Dragon
 29 maja 2005, 20:51
ten Eryk na pewno jest wart tych 300zł, jesli masz kase to kupuj go, to nprawde swietny telefon

 #6333  autor: pmp
 30 maja 2005, 12:57
z tych trzech ja bralbym K300i mnie ten telefon sie podoba no i ma sporo funkcji siemens nie przypadl mi fo gustu (kolega z roku takiego ma) a T630 to dobry telefona le juz troszke zaczyna sie starzec... ale jak masz mozliwosc bierz k700i bo to naprawde swietny telefon:) i oplaca sie doplacic nawet te 300zł...
pozdr.

ANIMAL!!!

 #6378  autor: Gadulix
 30 maja 2005, 20:53
Czy jest tutaj użytkownik SE K300i ?? Chodzi mi o dokładne przedstawienie sprawy z tym odtwarzaczem... - czy jest odtwarzacz mp3? i czy ten telefon w ogóle obsługuje mp3 - np. jako dzwonki... ?

 #6882  autor: Gadulix
 10 cze 2005, 19:46
Kupiłem dziś K300i... Bardzo zadowolony jestem, polecam telefon... i tak mam kilka pytań do użytkowników SE...:
- czy jest opcja formatowania baterii czy trzeba ją po prostu rozładować do zera i naładować całkowicie?
- czy da się w odtwarzaczu (informauje że jest odtwarzacz mp3) podgłosnić coś...?
- ktoś zna dobrą stronę z motywami na K300i (darmowe do wgrania np. przez kabelek)... ?

 #6886  autor: snuffi
 10 cze 2005, 20:24
Ad1 - Baterie typu li-xxx nie wymagaja formatowania i stanowczo duze zyja jesli ich sie nie rozladowuje do absolutnego zera tylko sie laduje jak jeszcze ma z 1/3 baterii
Ad2- nie wiem
ad3- http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... ight=#6291
:-D