DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #6928  autor: MATiASS
 11 cze 2005, 19:37
Szukam telefonu o ktorym mazy kazdy no i ja !!Ma on miec wszystko co z multimedii(aparat 1,3 i wzwysz kamera flesz symbian mp3 radio videorozmowy fajny DESING )Szukajcie czekam na probozycje !!(tylko nie piszcie o N serii bo mnie na nia nie stac !!:) :D :-D :) :P

Obrazek

 #6930  autor: max000
 11 cze 2005, 19:38
A na ile cie stać?
Ja bym temat przeniósł do jakie telefon wybrać ale nie mam uprawnień :-D

 #6933  autor: MATiASS
 11 cze 2005, 19:53
po co przenosic ?a stac mnie na telefon do 2000 PLN !

Obrazek
 #6941  autor: Remy
 12 cze 2005, 11:54
Ciekawa jest N6630 jeżeli chodzi o wygląd (następca N6600 jeżeli chodzi o kontynuację desingu), ale dopiero N6680 zpełnia wymóg wideokonferencji.

 #6947  autor: max000
 12 cze 2005, 13:55
Wg. mnie wideokonferencja, jeszcze przez kilka lat nie bedzie używana, nie znam żadnej osoby która posiada tel z ta funkcja...

Bedzie tak jak bylo na początku z MMS'ami...

 #6950  autor: MATiASS
 12 cze 2005, 17:02
6680 nie ma radia ale mozna wgrac AVC radio z ktorego korzystam ja w n66000 ale to zadna przyjemnosc placic 3 plz za polaczenie GPRS

Obrazek

 #6951  autor: MATiASS
 12 cze 2005, 17:02
6680 nie ma radia

Obrazek
 #7334  autor: olki
 21 cze 2005, 10:24
Jak chcesz tanio to MOTOROLA A925 i ma GPS na pokładzie.

 #7362  autor: WitekT
 21 cze 2005, 14:13
Z nią jest problem z czułością - ciężko złapać na początku satelity, ale potem je trzyma w miarę ok. Z tyłu jest złącze na antenę do GPS - ale nigdzie takiej w ofercie nie widziałem.

Urządzenie fajne, tylko trochę duże. Jednak cena do możliwości, jaką oferuje, jest wyjątkowo niska. :)

Wiem też, że są problemy z profilem dial-up po Bluetooth.

No ale to tak w sumie na boku tematu. ;)