DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #2396  autor: mateush
 26 mar 2005, 21:54
co wy byscie wybrali??

 #2411  autor: Dragon
 27 mar 2005, 10:06
jabym na 100% wybral SIemensa, an NOkai sie do niczego nie nadaje, do d@@y wyswietlacz

 #2412  autor: max000
 27 mar 2005, 10:22
Ja bym brał siemensa wyświetlacz ma lepszy
 #2656  autor: Pablo Romero
 05 kwie 2005, 15:21
Siemens bez zastanowienia!! O wiele leprze... WSZYSTKO!

 #2662  autor: lucasso55
 05 kwie 2005, 17:18
no tak wyswietlacz extra.ja mam tego siemensa.zdjecia tez galante,kamera no poiwiem tyle ze jest :D
a i nokie tez mialem
choc nie ma tylu bajerow byla extra nie powiem na nia zlego slowa,bateria tez dlugo trzymala,siemens troche mi sie wiesza czasami a bateria to tak z 3 dni.

 #2672  autor: max000
 05 kwie 2005, 19:28
na 100% siemensa chociaż wole nokie od siemensów ale miałem w ręku 6610i i jak dla mnie przyciski troszke za małe (ten krzyżyk)