DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1134  autor: ...:::ŁuKaS:::...
 23 lut 2005, 22:44
Wygasa mi umowa w Erze i zamierzam przedłużyć umowe tylko mam dylemat jaki telefon wybrać ??? Mam na oku motke e398, samsunga x600, siemensa cxt70 i sony eryka t630. Obecnie mam sony eryka t68i i nie narzekam, chetnie bym zmienil na t630 ale on ma malo pamieci!!! Motka pasuje mi najbardziej przez to, że ma mp3 i sporą pamieć. Proszę o porady ...

 #1136  autor: WitekT
 23 lut 2005, 22:51
Weź od jakiegoś kolegi bądź koleżanki jakąś nową Motorolę i pobaw się menu. Jeżeli przypadnie Ci do gustu, to weź E398.

 #1137  autor: ...:::ŁuKaS:::...
 23 lut 2005, 23:19
Właśnie na motke jestem najbardziej nastawiony, bo nie słyszałem o niej złego zdania. I chyba właśnie ją wezme. Jednak nie znam osoby, która ma jakąkolwiek motke :-(. Dzięki za rade!!!

 #1138  autor: Bartosz
 24 lut 2005, 00:13
z tych modeli co wymieni łes proponuję E398 - fajny telefon :lol: a do menu
przyzwyczaic się będzie trzeba

 #1154  autor: Dragon
 24 lut 2005, 18:02
bierz ta Motke E398, jest co prawda skierowana do mlodziezy, ale do wymagajacej mlodziezy, wykonanie tego telefonu jest extra, a funkcji tez jest bardzo duzo. Co do menu nie przesadzajcie znowu, jest niezle, zreszta mozna sie przyzwyczaic, ja bym sie na twoim miejscu martwil tym ze ten telefon nie ma pamieci na sms-y (musizs je trzymac na karcie SIM, przez co zmiescisz max 20)

 #1158  autor: WitekT
 24 lut 2005, 18:34
Mnie w menu Motorolek poraża logiczność aż do [cenzura]. ;) Policz ile potrzeba kliknięć, żeby wysłać SMS-a pod numer z ksiażki...

 #1162  autor: ...:::ŁuKaS:::...
 24 lut 2005, 19:57
Co do smsów to jakoś zawsze miałem z nimi porządek w telefonie :). A jeżeli chodzi o menu to czy jest aż tak źle??? No dobra, motka e398 to jedno. A co z innymi telefonami??? Który poza motką byście proponowali??? Ja osobiście oprócz motki zastanawiałem sie nad siemensem cxt70. Tylko obawiam się, że tak jak cx65 bedzie awaryjny!!!

 #1171  autor: Dragon
 25 lut 2005, 19:23
ale znowu nie przesadzajmy ze menu w tym telefonie jest az takie zle, zreszta sam zobacz w salonie, a jesli az tak bardzo ci ten tel nie odpowiada to wybierz CXT70

 #2370  autor: steryd
 26 mar 2005, 16:03
Siemens jest spoko ale wolałbym motke. Jest ładna, szczegulnie jak się świeci z boku.