DAJ CYNK
  • Serwisy VOD, TV, streaming muzyki, radio, podcasty, gry na konsole, PC i przez internet.
Serwisy VOD, TV, streaming muzyki, radio, podcasty, gry na konsole, PC i przez internet.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Tutaj omawiamy wszystko co tyczy się rozrywki opartej o media elektroniczne. Serwisy VOD i TV, streaming muzyki, gry na konsole, PC i przez internet.

Zamieść post w dziale odpowiadającym tematowi, który chcesz poruszyć.
 #1105124  autor: libo1514
 19 paź 2020, 10:44
Pomóżcie!
Poszukuję nagrań z kasety firmy AMPEX. Nagrania pochodzą prawdopodobnie z końca lat 60-tych lub początku 70-tych. Czarne soulowe brzmienie wykonawcy (męski głos), doskonały żeński chórek i świetna sekcja dęta. Wykonawca nieznany, ponieważ brak wkładki z tytułami i nazwą wykonawcy. Ze znanych utworów na kasecie znajdował się cover przeboju znanego m.in. z wykonania Dusty Springfield „Spooky. Kasetę pożyczyłem komuś w latach 60-tych lub 70-tych i nigdy już do mnie nie wróciła. Od tamtej pory nigdzie i nigdy nie słyszałem tych nagrań. Nie chodzi mi o odzyskanie kasety ale zamieszczenie gdzieś tych nagrań np. w internecie. Jestem bardzo ciekawy, kto wykonywał tę muzykę. Proszę o pomoc.