DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1155918  autor: kryspin13
 15 sie 2023, 12:49
Cześć,

poszukuję oferty, którą mógłbym wykorzystać na mój numer prywatny, który działa w jednym telefonie obok służbowego. Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ w ramach służbowego dostaję praktycznie nielimitowany internet w PL i UE.

Zależy mi więc na ofercie możliwie najtańszej, ale z bezlimitem na rozmowy i SMSy (wygadać w miesiącu potrafię i 10 godzin na wychodzących) i symbolicznym internetem w ramach backupu, gdyby Play z służbowego nie dał rady. Dobrze, jeśli będzie to obowiązywało również w UE.

Istotny jest dla mnie WiFi Calling (z SMSami) i oczywiście VoLTE. Biorę pod uwagę usługi subskrypcyjne, a na Plusa spojrzę najmniej chętnie. Być może w gąszczu ofert za minimum 30 zł uda znaleźć się coś przynajmniej w okolicach 20. Może znajdzie się też jakiś magik od ofert na kartę, który podpowie, jak to ograć jakimiś kumulacjami, specjalnymi pakietami.
 #1155919  autor: Remington
 15 sie 2023, 12:55
Drugi Play może być? Taryfa Fakt Mobile ma ogranicznik 15 zł na koszt rozmów i SMS-ów, więc tyle za nie zapłacisz. Do tego możesz dobrać jakiś pakiet internetu np. 1GB za 3 zł lub 2GB za 5 zł. I wtedy to jest naprawdę tania oferta.
 #1155931  autor: fwitkowski17
 15 sie 2023, 15:10
Nie wiem czy zaraz mnie ktoś nie zje w kolejnych postach, ale ja bym zasugerował Heyah01 za 20 zł.
W zasadzie spełnia wszystkie wymagania, tylko trochu to ryzykowny wybór, bo u części użytkowników wystąpiły problemy z działaniem tej oferty (ja, mając ofertę internetową 50 GB, narazie nie miałem większego problemu).

Ponieważ w sumie nic innego spełniającego wymagania nie przychodzi do głowy (oprócz sugestii @Remington z Fakt Mobile) - albo jest drożej, albo jest na sieci Plusa, albo nie ma RLAH.

Nju na kartę z pakietem Wszystko komórkowe też byłoby dobrą opcją, ale tu już trzeba co miesiąc płacić 29 zł (jeśli się używa)
 #1155949  autor: Archi334
 16 sie 2023, 05:19
kryspin13 pisze:
15 sie 2023, 16:05
Heyah 01 brzmi jak dobre rozwiązanie. A jaką inną sieć masz na myśli wspominając o infrastrukturze Plusa?
Z ręką na sercu mogę polecić Heyah 01. Mam od nich internet i pracuje lepiej niż ten z Orange choć teoretycznie wspólnie korzystają z networks.