DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1151369  autor: zenkowik
 13 cze 2023, 14:13
Witajcie

Poszukuję zastępstwa dla Netiowego internetu z telefonem stacjonarnym (po linii telefonicznej Orange).

1) Potrzebuję karty z internetem do routera LTE. Wystarczy mi 100GB miesięcznie, ale warunek konieczny jest taki żeby nie trzeba było żonglować kartami (osoba która będzie z tego korzystała sobie nie poradzi) i żeby to było w miarę bezobsługowe fizycznie (tzn. mogę to doładowywać zdalnie co miesiąc, ale nie będę mógł wymieniać kart). Czytałem o ofercie TMobile 100GB / 20zł miesięcznie w abonamencie i to w sumie byłoby akceptowalną ceną, ale czy są inni operatorzy którzy oferują coś podobnego? Zasięg wszystkich sieci, może być abo, może być nowy prepaid z jakimś rocznym pakietem, decyduje tylko cena i wygoda obsługi.

2) Jeśli można to jakoś połączyć z obsługą numeru stacjonarnego w technologii komórkowej to też byłby duży plus. Wiem że TMobile kiedyś miał opcję stacjonarną, ale teraz jakoś nie mogę tego znaleźć. Wiem że Play ma formułę stacjonarną i przy innej usłudze koszt byłby niski, ale z kolei jest problem z internetem w dobrej cenie.

Punkt (1) jest ważniejszy, jeśli nie da się go połączyć z (2) to nie ma problemu, zawsze zostanie mi opcja VoIPa.

Dzięki za przeczytanie i pomoc :)