DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1087145  autor: Mane
 04 sty 2020, 18:56
Poszukuję czegoś do modemu na dłuższe kilkutygodniowe/miesięczne wyjazdy.
Operator dowolny
Pakiet jakieś 20/30GB, jak będzie więcej to nie będzie to problemem.
Aktywacja na miesiąc, na czas wyjazdów, chodzi o to, że jak po wygaśnięciu pakietu za miesiąc czy dwa będę potrzebował ponownie skorzystać, to żebym nie musiał najpierw ślęczeć na internecie i szukać oferty, a później latać po mieście i szukać starterów.
Fajnie jakby karta miała długi (dłuższy) okres ważności, ewentualnie gdyby w prosty sposób dało się tą ważność zachowywać.

Aktualnie korzystam w takich sytuacjach z internetu w telefonie (abo w PLAY) i pakietu 7GB, po wykorzystaniu wykupuję pakiet 10GB za 15zł.
 #1087152  autor: Remington
 04 sty 2020, 21:05
Też kiedyś czegoś takiego szukałem. Wyselekcjonowałem wtedy:

1. BDI Aero2 - płatny pakiet 30GB za 30 zł/mies. (to nie prepaid)
2. a2mobile - pakiet nielimitowanego netu za 12,90 zł/mies. (przy czym schodkowo maleje w nim prędkość)
3. OFnK - kombinacja bonusu z doładowania i pakietu elastycznego, np.
- doładowanie 100 zł dające 50GB na pierwszy wyjazd (ważne 5 mies., więc może starczyć i na dwa wyjazdy), później 3 wyjazdy poprzedzone kupnem pakietu Elastycznego po 30GB za 30 zł na 30 dni każdy (z tych 100 zł znajdujących się na saldzie), czyli wydane 100 zł starczy na 4 lub 5 wyjazdów i jeszcze dycha zostanie na koncie; ten wariant wychodzi chyba najlepiej (trzeba pamiętać tylko o przedłużaniu ważności konta SMS-em - 3 zł przez pierwsze 3 mies., później jest darmowe)
- doładowanie 50 zł i zaraz po nim za 10 zł, dające w sumie 30GB na pierwszy wyjazd (ważne 3 mies.), później ze środków pozostałych na koncie 2 wyjazdy poprzedzone kupnem pakietu Elastycznego po 30GB za 30 zł na 30 dni - czyli za 60 zł masz net na 3 wyjazdy

Pakiet Elastyczny ma ten plus, że za jego zakup przysługuje też net w roamingu UE (wg obecnych przeliczników jest to 3GB w przypadku pakietu za 30 zł), jeszcze z dopłatą niecałe 2zł/GB.
 #1087350  autor: Karlos20
 06 sty 2020, 15:02
24bis24: Jak im się opłaca, to nie zablokują. Tym bardziej, że za przedłużanie ważności GB za doładowanie konta płaci się nieporównywalnie więcej. Do tego koniec ekstra złotówek na wszystko za zasilenie 100 i 200 zł. Kto ogarnie mnóstwo promocji w OFNK, nadal na tym zyska, jakby co np. Skarbonka daje radę :)

:arrow: Chcesz wypróbować ORANGE FLEX i dostać 50 zł na swoje konto bankowe? Napisz na PW / wejdź na dedykowany wątek, wpisz kod polecający przy aktywacji Flexa w aplikacji. Jeśli po włączeniu planu, odnowisz go za miesiąc - kasa jest Twoja! Polecam :!:
 #1087376  autor: Karlos20
 06 sty 2020, 20:20
24bis24: Nie moja wina, że taką ofertę wykorzystują "sprzedawcy" na Alledrogo. Pamiętaj też, że takie karty wymagały doładowania konta i transferu środków na inne salda, na tym też zarobi operator, również na ruchu sieciowym. Plus też ma usługę "teleprzelew" i niektórzy mogli wykorzystać ciekawe rozwiązanie z bonusami GB ważnymi kilkaset dni, tym bardziej, że w taryfie Plus Elastyczna na kartę były 2x GB bonusu, które z każdym zasileniem się kumulują w Gigabanku. Plusowi nawet to pasuje, bo i tak ma najwięcej klientów, którzy do nich przychodzą z numerem lub do innych wirtualnych na ich sieci.

:arrow: Chcesz wypróbować ORANGE FLEX i dostać 50 zł na swoje konto bankowe? Napisz na PW / wejdź na dedykowany wątek, wpisz kod polecający przy aktywacji Flexa w aplikacji. Jeśli po włączeniu planu, odnowisz go za miesiąc - kasa jest Twoja! Polecam :!: