DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1083305  autor: krotki7977371
 06 lis 2019, 09:12
Cześć,
W telefonie uzywam głównie internetu, nielimitowanie smsmy i połączenia mnie nie interesuja. Do tej pory korzystałem z Red Bull mobile i ladowalem za 50zl na 100dni. W RBM za 50zl daja 20gb na 100dni, w Orange 25gb na 93dni, w plusie 25gb na 90dni. Z ktorej oferty idzie wycisnac najwiecej, chyba że macie inny propozycje?
Pozdrawiam
 #1083889  autor: krotki7977371
 13 lis 2019, 20:10
No właśnie wiem, do tego co piate doladowanie gratis i pierwsze 3miesiace za darmo za przeniesienie numeru. Jedyne co mi sie nie podoba to slabe płatne pakiety internetu. Ale jak zrobie skarbonke do do plusha mozna przejść i tam juz jest 5gb za 5zl. I chyba w plusie wyladuje moj numer po pary latach w play
 #1083922  autor: pakierhakierxd
 14 lis 2019, 12:36
Ja jestem raz w Play a raz w Redbull Mobile ale też myślę nad plushem ;)
narazie mam plusha w 2 telefonie i korzystam z pakietu 5gb za 5 ;)

Może zobacz sobie Otvarta ?

Pozdrawiam :)