DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1076911  autor: djg922901
 24 lip 2019, 10:34
Witam.
Mam pytanko, istnieje gdzies pakiet ( oprócz w Play) gdzie mozna wykupic dane bez "limitu"?. Mam takie cos w play internet na karte 50 zl i miesiąc bez limitu, ale chętnie bym zmienił bo w play ostatnio z zasięgiem lipa.
 #1076926  autor: Karlos20
 24 lip 2019, 14:38
Bez limitu czyli z działającym netem z późniejszym wysokim lejkiem. To tak:
> w prepaidach:
* PLAY - pakiet w taryfach typowo głosowo-smartfonowych: SOLO L za 30 zł/mc z nielimitowanymi minutami i SMSami + 15 GB z pełną prędkością (uwaga: w taryfach z roczną ważnością konta oraz darmówkami do Play w cenniku pełna prędkość ograniczona do 7 megabitów), po przekroczeniu 15 GB prędkość spada do 1 mbps bez limitu danych do końca ważności pakietu.
* PLAY - Rodzina w Play Na Kartę - cena za min 2 numery to 2x po 25 zł. Pakiet o tej samej funkcjonalności co SOLO L - 15 GB z pełną prędkością (PNK RWK i PNK 0gr w Play prędkość pełna to 7 mbps), następnie lejek 1 mbps do końca ważności pakietu.
Można korzystać w roamingu krajowym z tychże pakietów, wtedy pełna prędkość do 3 mbps, po 15GB lejek 1 mega.
* a2mobile - Pakiet samodzielny NIEWYCZERPALNY INTERNET za 9,90 zł/mc (od października za 12,90). Zawiera 5GB na pełnej prędkości. Następnie spadek prędkości do 3 mega, gdy licznik wybije 10 gigabajt, prędkość obniża się do 1 mbps. Jeśli na tej prędkości zużyjemy kolejne 5 GB, włącza się już stały lejek do końca ważności pakietu do 0,5 mbps. Za dodatkowe 5 zł można na 5GB przywrócić pełną prędkość neta, po której wracamy do lejków.
* a2mobile - NIEWYCZERPALNE WSZYSTKO za 19,90 zł/mc. Rzecz jasna w nim są nielimitowane minuty, SMSy i MMSy. Otrzymujemy 10GB na pełnej prędkości. Następnie prędkość spada do 1 mbps. Gdy licznik wybije 15GB, włącza się stały lejek 0,5 mbps do końca ważności pakietu. Za 5 zł na 5GB zdejmujemy lejki.
Opcja za 24,90 to 20GB na pełnej prędkości. Następnie lejek 1 mega. Gdy licznik wybije 25GB, stały lejek 0,5 mbps do końca ważności pakietu.
Opcja za 29,90 to 30 GB pełnej prędkości. Następnie analogicznie - 1 mega lejek na kolejne 5 GB, a następnie stały lejek 0,5 mega do końca ważności.
*wRodzinie (aero2) - Pakiet 60-dniowy za 30 zł. Nielimitowane minuty i SMSy. A do tego 10GB neta, po ich wykorzystaniu stały lejek 0,5 mbps do końca ważności pakietu.

> taryfa data: INTERNET NA KARTĘ w Play. 10GB z późniejszym lejkiem 1 mega do 48h za 5 zł. 30GB z lejkiem 1 mega za 20 zł na 7 dni, albo 100GB z lejkiem 1 mega za 49 zł na 30 dni (również w wersji cyklicznej). Można za 5 zł na 5GB zdjąć lejek.

Proponowałbym też pewne rozwiązanie - jest to abonament, ale zawsze można zapłacić więcej, aby środki pobierało z nadpłaty. No i bez umowy czasowej i bez PRZYMUSU KORZYSTANIA (0 zł za niekorzystanie i brak faktur).
NJU INTERNETOWY. Bardzo fajna i przyjazna oferta - z czasem LEPSZA od Internetu na kartę w Play.
Na start 40GB. Następnie lejek 1 mbps do końca okresu rozliczeniowego. Za dodatkowe 9 zł kupujemy 9GB. Z czasem dostajemy z automatu WIĘCEJ neta! Po 3 miesiącach pozbywamy się stałego rachunku 9 zł, gdy karta jest nieużywana. Po pół roku z 40 robi się 80GB za 29 zł, a po roku to już 100GB za 29 zł, które przebija prepaida Play cenowo aż o 20 zł!! Po 2 latach operator dorzuca kolejne 20GB, a cena bez zmian. Karty używamy kiedy chcemy. Można bezproblemowo przez 5 miesięcy nie używać karty, wtedy NIE MA ŻADNYCH OPŁAT I FAKTUR, z tego względu, że gdy przez pół roku karta będzie leżeć w szufladzie, abo zamienia się w prepaida i tracimy benefity, dlatego warto co 5 miesięcy wykonać jakąś płatną aktywność na numerze. Najważniejsze jest to, że za 29 zł jest mnóstwo neta.

:arrow: Chcesz wypróbować ORANGE FLEX i dostać 50 zł na swoje konto bankowe? Napisz na PW / wejdź na dedykowany wątek, wpisz kod polecający przy aktywacji Flexa w aplikacji. Jeśli po włączeniu planu, odnowisz go za miesiąc - kasa jest Twoja! Polecam :!: