DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1152012  autor: neotele
 22 cze 2023, 08:44
8897669 pisze:oferta za 19.99 jest tylko oferta internetowa, i nic nie może zrobić, a wspominajac o rabacie 5 zł na kolejne numery, odparła " gdzie pan to wyczytał"
I wszystko się zgadza.
Aktualna oferta - tylko online do 30.06 - to NL +30GB za 19,99zł za każdy nr.
https://www.vectra.pl/oferta/7007/
Ale zgodnie z sugestią @Karlos20 z poprzedniej strony tego wątku, można uzyskać rabat na pozostałe numery (ale nie w salonie, ani nie przez www).
 #1153337  autor: fpiotro123
 07 lip 2023, 20:46
TomLee pisze:
11 cze 2023, 18:39
Oferty łączonej nie ma. Jeżeli kilka numerów jest na tą samą osobę to jest jedna łączna faktura do zapłacenia. Niższa opłata za kolejny numer jest problematyczna. Dostałem informację, że się nie należy. Może dlatego, że drugi nr jest na umowie bezterminowej. Korzysta się z zasięgu Play i Orange, jest 5G. W umowie może pojawić się klauzula inflacyjna. U mnie była na jednym numerze i teraz zamiast 15 zł płacę 17.
Czy wie ktos czy w nowej ofercie vectry za 19,99zl z 30GB na czas nieokr. jest klauzyla inflacyjna?
 #1153338  autor: KC-KARLOS
 07 lip 2023, 21:03
fpiotro123: jest - ale w tym wypadku w porównaniu do umów terminowych, jeśli oberwiesz podwyżkę, to umowę możesz zakończyć z miesięcznym wypowiedzeniem, bez kary umownej i bez zwrotu ulg. Pragnę jednak zaznaczyć, że oferta nawet po podwyżce będzie kosztować MNIEJ niż to wynika z cennika (20 zł obecnie versus 45 zł) w ofercie BEZLIMIT 30 GB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1153350  autor: KC-KARLOS
 08 lip 2023, 10:16
fpiotro123: masz wybór - albo 3m za darmo (max do opcji trio - ale net zróżnicowany współdzielony z jednego konta) albo Vectra na czas nieokreślony z dużą ilością neta na start (30 GB + 1 mbps na każdy numer osobno).
Cenowo wygląda to tak:
> nju trio - 30 GB (współdzielone) to 19 zł x3 = 57 zł/mc po 3 miesiącach - ofertę ratuje dokładanie GB za staż - po pół roku 60GB, po roku 75, a po 2 latach 90 GB, czyli i tak mniej niż w Vectrze.
> Vectra x3 - 3x po 30 GB (potem lejek 1 mbps) = 59,97/mc.
W nju nie masz gwarancji dostępności VoWiFi i VoLTE, w Vectrze masz taką opcję (raz włączona opcja jest aktywna cały czas).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1153351  autor: fpiotro123
 08 lip 2023, 11:00
Karlos20 pisze:
08 lip 2023, 10:16
fpiotro123: masz wybór - albo 3m za darmo (max do opcji trio - ale net zróżnicowany współdzielony z jednego konta) albo Vectra na czas nieokreślony z dużą ilością neta na start (30 GB + 1 mbps na każdy numer osobno).
Cenowo wygląda to tak:
> nju trio - 30 GB (współdzielone) to 19 zł x3 = 57 zł/mc po 3 miesiącach - ofertę ratuje dokładanie GB za staż - po pół roku 60GB, po roku 75, a po 2 latach 90 GB, czyli i tak mniej niż w Vectrze.
> Vectra x3 - 3x po 30 GB (potem lejek 1 mbps) = 59,97/mc.
W nju nie masz gwarancji dostępności VoWiFi i VoLTE, w Vectrze masz taką opcję (raz włączona opcja jest aktywna cały czas).
Tak, ale boje sie ze podniesie sie bardzo cena w Vectrze bo jest ta klauzula inflacyjna
 #1153363  autor: KC-KARLOS
 08 lip 2023, 16:09
fpiotro123: możesz doładować portfel u Vikingów i korzystać z Cennika. Żaden problem.
Boisz się podwyżki inflacyjnej - wszystko drożeje, u wszystkich usługi i pakiety podstawowych usług telekomunikacyjnych zdrożały i to było nieuniknione. Pamiętaj, że masz umowę bezterminową - jeśli coś Tobie nie będzie pasować - po prostu przeniesiesz się do innej sieci i sprawa załatwiona. Przypomnę - podwyżka i tak nie wpłynie na atrakcyjność oferty, gdyż i tak jest tańsza niż to wynika z cennika Vectry.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1153367  autor: fpiotro123
 08 lip 2023, 16:39
Karlos20 pisze:
08 lip 2023, 16:09
fpiotro123: możesz doładować portfel u Vikingów i korzystać z Cennika. Żaden problem.
Boisz się podwyżki inflacyjnej - wszystko drożeje, u wszystkich usługi i pakiety podstawowych usług telekomunikacyjnych zdrożały i to było nieuniknione. Pamiętaj, że masz umowę bezterminową - jeśli coś Tobie nie będzie pasować - po prostu przeniesiesz się do innej sieci i sprawa załatwiona. Przypomnę - podwyżka i tak nie wpłynie na atrakcyjność oferty, gdyż i tak jest tańsza niż to wynika z cennika Vectry.
ok. Dziekuje za info. Aktualnie przenosiny nastapia na jednym numerze a w sierpniu blizej konca umowy (by nie placic 2 abo) zlece przeniesienie o kolejne 2
 #1153647  autor: kompleksowy
 13 lip 2023, 11:36
Zakończyłem proces przenoszenia 4 numerów do Vectry. Pomimo tego że nie uzyskałem dodatkowego rabatu na kolejne numery to ogólnie jestem zadowolony. Każdy numer z opłatą 20 zł.
Mam nadziję że operator za jakiś czas nie wymyśli znaczących podywżek w związku z zapisem inflacyjnym :?:
 #1153677  autor: fpiotro123
 13 lip 2023, 14:53
kompleksowy pisze:
13 lip 2023, 11:36
Zakończyłem proces przenoszenia 4 numerów do Vectry. Pomimo tego że nie uzyskałem dodatkowego rabatu na kolejne numery to ogólnie jestem zadowolony. Każdy numer z opłatą 20 zł.
Mam nadziję że operator za jakiś czas nie wymyśli znaczących podywżek w związku z zapisem inflacyjnym :?:
Takie pytanko, ile czekałeś na kuriera? U mnie mija tydzień powoli kiedy złożyłem zamówienie, 3 dni temu umowa potwierdzona online i cisza żadnego kuriera. :?: :(