DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1171648  autor: Ricki1980
 19 maja 2024, 21:35
Szukam oferty coś na wzór Orange Free lub Play Od Nowa, gdzie jest możliwość posiadania pączki internetu na dość długi termin. Zastanawiam się nad Orange i promocjami na start plus 29 zł za roczną ważność, nie wiem tylko, czy to obejmuje też te bonusy dla nowego startera. Jak nie, to chyba lepiej wziąć Play. Duża paczka będzie potrzebna na dwa tygodnie latem podczas urlopu, później ok. 1 GB co miesiąc.
 #1171662  autor: MariuszY
 20 maja 2024, 08:10
W przypadku "dużej paczki danych na urlop" każda oferta może być tak samo dobra jak i zła. Nikt nie zagwarantuje tobie, że w miejscu do którego się wybierzesz dany operator zapewni wystarczającą jakość usług, by wykorzystać te dziesiątki i setki GB danych.
Metodą prostą jest przeniesienie dowolnego numeru do Orange Free na Kartę. Za przeniesienie dostaniesz roczną ważność konta i bonusu 2GB (czyli usługę normalnie odpłatną 29zł za free), z którym zintegrują się wszystkie kolejne bonusy z doładowań. Za każde doładowanie online otrzymasz +10GB, więc każde doładowanie za 5zł da tobie 12,5GB. Doładowane środki możesz wykorzystać na zakup usług, jak np. pakiety bez limitu (są promocyjne po 15zł/31dni) czy paczki danych w roamingu. Tym sposobem można pozyskać setki GB na wiele miesięcy (co jednak wymaga doktoryzowania się w lekturze wątku o OFnK, bo już takie proste dla nowicjusza nie jest).
 #1171669  autor: KC-KARLOS
 20 maja 2024, 10:45
MariuszY: z określeniem "czyli usługę normalnie odpłatną 29zł za free" to trochę się mylisz, bo w bonusie dają 2 GB na 365 dni + odpalają usługę Konto Ważne Rok odpłatną normalnie 9 zł.

Na pewno jednak przy takiej opcji warto odpalić 100 GB za pierwsze logowanie do Mój Orange + 200 GB za marketing wysyłając TAK na 80290. Łącznie 302 GB na rok. Za darmo. Przestrzegam przed odpaleniem miesiąca bez limitu za free (wynika to z kolejności zużywania środków) - może się okazać, że nie wykorzystasz GB z odpalonej promocji, a te nabyte na rok wyczerpiesz do zera - dlatego warto odpalić no-limit na początek, a potem przed upływem 30 dni od aktywacji włączamy dodatkowe 300 GB, zostanie więcej neta na dłużej.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171684  autor: MariuszY
 20 maja 2024, 12:21
@KC-KARLOS: Mniejsza o szczegóły usług aktywowanych przez operatora. Faktem jest, że efekt konta i bonusu za doładowania ważnych przez rok otrzymujemy usługą standardowo płatną 29zł i taki zysk jest z przeniesienia numeru względem zakupu nowego startera.
Ricki1980 pisze:Duża paczka będzie potrzebna na dwa tygodnie latem podczas urlopu, później ok. 1 GB co miesiąc.
@Ricki1980: Jeśli to rozwiązanie ma być proste i nie na wieki, to przy takim zapotrzebowaniu na dane proponuję też zakup nowego startera Virgin Mobile np. tydzień przed urlopem i aktywację #GIGACZAD lub #GIGAMAKS za darmo na pierwszy miesiąc (po doładowaniu 10zł) zgodnie z regulaminami dostępnymi na > https://virginmobile.pl/regulaminy/regulaminy
Byłoby akurat na urlop (nawet z pulą danych w roamingu UE), a środki pozostałe na koncie (15zł) możesz wykorzystać np. na aktywację pakietów mini3 wraz z paczkami dodatkowego neta za 1zł. Dodatkowo wszystko obsługujesz w Play24, które być może już znasz :wink: