DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1157329  autor: only19
 11 wrz 2023, 11:20
Witam,

Potrzebuję pomocy, bo nie wiem jak się do tego zabrać.
Wraz z żoną jesteśmy w PLAY, oboje mamy umowy na czas nieokreślony.
Żona ma na swoją działalność 2 karty sim + karta internet
Ja zamknąłem dzialalność i również posiadam 2 karty sim + internet

Chciałbym teraz zrobić tak, żeby przenieść moje numery na nią, żeby ona miała 4 karty SIM juz bez kart internetowych - czy musimy składać wypowiedzenie? czy jak złożymy wypowiedzenie to nie stracimy tych nr telefonu?
Oraz chcielibyśmy podpisać nową umowę z większą ilością giga, rozmowy no limit.
Obecnie mieliśmy po 8gb na kartę.
Umowa może być na firmę ale może też być na osobę prywatną, zależy gdzie taniej.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2023, 11:51 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Zmieniam tytuł, bo był bez sensu
 #1157531  autor: Archi334
 16 wrz 2023, 08:59
Zależy ile netu potrzebujecie w ofertach internetowych. Nr polecam przenieść do Orange aktywować pakiet za 365zl na rok no limit rozmów sms mms + 2TB (wychodzi 30zl/m) najlepiej przez Apple Mój Orange (inaczej 1 zamiast 2TB) i może okazać się że karty internetowe nie są potrzebne