DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1154342  autor: Burito
 21 lip 2023, 11:05
Witam, mam numer w A2Mobile, gdzie korzystam z pakietu za 24,90 zł miesięcznie (no limit i 30 GB internetu), szukam innego operatora w podobnej cenie i przy podobnym pakiecie internetu. Nie ukrywam, że w moim telefonie Xiaomi POCO F3 8/256 GB notorycznie same się usuwają APN-y.

Co polecacie ? Plush czy Plus ?
Ostatnio zmieniony 21 lip 2023, 12:00 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: wydzielenie do nowego wątku
 #1154344  autor: KC-KARLOS
 21 lip 2023, 11:10
Ja bym Plusha polecił.
> 400 GB na start (po wysłaniu smsa) bez potrzeby doładowania
> dodatkowe promocje na dodatkową ilość danych (do 180 dób - ekstra 500 GB za 35 zł)
> Konto ważne rok czasu za jedyne 5 zł
> GB po każdym doładowaniu
> APN do wyboru: "plus" lub "internet"
> za przeniesienie numeru włączany wybrany pakiet no-limit + GB i będzie on darmowy przez 3x po 30 dób.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1154352  autor: Burito
 21 lip 2023, 11:51
Myślę przenieść numer do Plush i podpisać umowę na ten pakiet promowany jako Super Hit. Czy w takiej sytuacji można uzyskać te profity o których wspomniałeś ?
 #1154353  autor: KC-KARLOS
 21 lip 2023, 11:55
Burito: nie podpisuj abonamentu. Na kartę dostajesz takie możliwości.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥