DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1114925  autor: ChrisPL
 13 kwie 2021, 01:36
Pozwolę się podłączyć pod temat z pytaniem o router w Play. Myślicie, że warto dopłacać do Huawei 5G CPE Pro 2 (H122-373) zamiast B818?

Jestem w zasięgu 5G, ale opinie o tym pierwszym routerze są dość przeciętnie, by nie powiedzieć fatalne ;) Martwi mnie też jakiś wbudowany wentylator, który może z biegiem czasu hałasować. B818 chyba nie ma żadnego chłodzenia tego typu?
 #1115651  autor: 6230i
 29 kwie 2021, 16:47
Czy oprocz Orange, ktoras siec daje mozliwosc wyrobienia dodatkowej karty sim ktora bylaby podpieta pod wspolny pakiet lte?

Najlepiej jakby byla taka mozliwosc w plusie, bo nadajnik mam "za oknem" i mam swietne wyniki jesli chodzi o predkosc. Orange u mnie to jest padaka.
 #1115688  autor: Karlos20
 30 kwie 2021, 10:56
nju ma taką opcję za 19 zł/mies z dodatkowym pakietem 20GB i tylko w taryfie głosowej. Ale to Orange.
Oprócz Orange nikt nie ma takiej możliwości.
Operatorzy maja z kolei opcje tzw. duet, ale znowu: w taryfie głosowej. Play w tej chwili się wyróżnia, bo do końca maja 2021 podpisując umowę w opcji Duet za 120 zł/mies. na 2 lata. Otrzymujemy 3 karty SIM. 2 karty głosowe z 140GB neta z późniejszym lejkiem 1 mbps + 1 karta internetowa z paczką 150GB z lejkiem 1 mega po wykorzystaniu. Łączna pula danych z 3 kart SIM to 430GB (limit nie jest wspólny).

Plus opłaci się wyłącznie w opcjach łączonych i też w nie każdej możesz mieć dobrych warunków. Mając abonament głosowy w Plusie za min 49,90 mies. możesz dostać neta mobilnego z paczką 120GB za 25 zł, a z 200GB za 45 zł z okropną usługą "LTE bez końca", która limituje Tobie prędkość wraz ze stopniem zużycia GB poza limitem GB w abonamencie w zasięgu LTE. Można dobrać dodatkową kartę do internetu mobilnego, ale będzie to trochę kosztować i nie pomoże w tym SmartDOM.